Haluk Levent

Cevapsız kalmak istiyorum her seferinde,olmuyor işte...

Bu forumu müzik ve sanat tartışmak amaçlı kullanalım,şahsi çekişmelerin,özel yaşamların sergilendiği bir arena olmaktan çıksın artık burası.Turkrock'ın prestijinin ayaklar altına serildiğinin farkında değil misiniz sayın moderatörler?

Lütfen biraz daha dikkat.

ne şahsi çekişmesi ne özel yaşam sergilenmesi??? kendin yazmadın mı yazıyı??? bizde yazdın yazıyı iletiyoruz saygımızdan! laf yapmayı bıraksana:=)) turkrock ın prestijinden bahsediyor birde geçmiş... :=))

vercekse versin. öle vericem deyip yazı yazdırmakla iş bitmiyor!!! bu 2 oldu... yazıyı ben savcılığa verip hakkımda bu şekilde yazdırıyor deyip mahkemeye ben versem nolur acaba??? can sıkıntısı işte naparsın! :=))

Delikarakedi amacın ne senin bu başlığı tamamen kapattırmakmı senin yüzünden bu başlık kilitlenmişti şimdi yeniden açıldı ve gene başladın aynı olaylara eleştirdiğin şey müzik olsun müziğini eleştir tamam sevmiyorsun Haluk Levent'i saygı duyuyorum nedir yani amacın bu başlığı tamamen kapattırmak'mı yeterince zırvaladığın yetmedimi bu yorumlarınla olay çıkarmaya çalışıyon yeter artık ya ne alıp veremediğin var senin Haluk Levent'le yeniden söylüyorum eleştirdiğin müzik olsun yeter.

ben haluk beyin yazdırttığı yazıyı ekliyorum ne var ki bunda... müzik yaparken kişiliğide ön planda tutup gerektiği gibi davranacaksın.müzisyenim sanatçıyım deyip kimseyi kandırmaya yalan yanlış yazıdırp göz boyattırmaya kimsenin hakkı yok! bu kadar basit...

delikarakedi demiş ki:
ben haluk beyin yazdırttığı yazıyı ekliyorum ne var ki bunda... müzik yaparken kişiliğide ön planda tutup gerektiği gibi davranacaksın.müzisyenim sanatçıyım deyip kimseyi kandırmaya yalan yanlış yazıdırp göz boyattırmaya kimsenin hakkı yok! bu kadar basit...

arkadaşım sen ciddi anlamda kaşınıyorsun hemde çok!!!

@ DELIKARAKEDi

SANA AGIR KONUSURDUM AMA SESIMI CIKARMICAM EZIKLIK SENDE KALSN CANIM.
AZCIK BI$ILER SÖYLIYEM.

HALUK LEVENTE TA$$ ATMAK SENIN NEYINE BEE. ADAM ANADOLUROCKI EN IYI YERLERE GETIRMEK ICIN KÖPEK GIBII CALI$AN CABALAYAN BIR DEVVDIR NE DIYOSUN SEN ??!!??
YAZDIGIN CÜMLELERI BI KAC KERE OKKUDUKTAN SONRA GÖNDERSEN ACEYIP MAKBULE GECER.
SENIN GIBI HICBI BILGISI OLMAYAN KONUSMAK ICIN KONUSAN, BO§ LAFLARLA KEFEYI DOLDURMAYA CALISAN CAMBAZLAR COK FAZLA O YÜZDEN SÖZLERIM BUNLARDAN IBARET.

gördüğüm kadarıyla son 2 3 sayfada su anda Turk rockınında geldiği durumu haluk levent üzerinden incelemiş olduk. Peki sizlere bir önerim olacak bizler Türkiyenin en büyük rock muzik sitelerinden birinin yazarlarıyız bu konuyu tartışıp fikirler üretmek çözümler bulmak bizim elimizde olabilir. Ben bunu yapmamız lazım. En azından Turkce rock albümler 5 ile 10 ytl arasında 2 ayda bir tane orj Türkçe rock cd alsanız beğenmesiniz bile alsanız bu piyasaya destek olursunuz.Ki bence herkesin evinde bullunması gereken Turkce rock albüm bir hayli fazla...

"madbry" kesinlikle katiliyorum sana. Sanirim bizler genelde paylasim sitelerinden indirmeyi tercih ediyoruz, ve bu da bu ulkede rock-muzigin gelismesine buyuk bir darbe vuruyor. Rock sanatcisinin album yapmasi, sponsor sirket bulmasi zorlasiyor. Ornegin Haluk Levent'in arabesk'e yakin ya da populer kulture de hitap eden sarkilar yapmak zorunda kalmasi bununla ilgili. Muzik sirketleri satmayacak bir albumu cikartip reklamini yapmazlar tabiki...
Ama yine de damardan yukselen bir Ismail Yk kulturune bakinca umutsuzluga dusuyorum :( orjinal alirsam ise yarar mi acaba diye soruyorum kendime.... En iyisi ise yaramasa da orjinal alim ben :)

"madbry" kesinlikle katiliyorum sana. Sanirim bizler genelde paylasim sitelerinden indirmeyi tercih ediyoruz, ve bu da bu ulkede rock-muzigin gelismesine buyuk bir darbe vuruyor. Rock sanatcisinin album yapmasi, sponsor sirket bulmasi zorlasiyor. Ornegin Haluk Levent'in arabesk'e yakin ya da populer kulture de hitap eden sarkilar yapmak zorunda kalmasi bununla ilgili. Muzik sirketleri satmayacak bir albumu cikartip reklamini yapmazlar tabiki...
Ama yine de damardan yukselen bir Ismail Yk kulturune bakinca umutsuzluga dusuyorum :( orjinal alirsam ise yarar mi acaba diye soruyorum kendime.... En iyisi ise yaramasa da orjinal alim ben :)

haluk leventte çok farklı bir hava var ve ben bu havasını çok seviyorum.belkide beni ona çeken budur.ben zaten severek dinliyordum ama albümünde türküleri de toplayınca anem de sevmeye başladı. :LOL:

delikarakedi demiş ki:
aslında nickini okuduktan sonra cevap yazmamamız gerektiğini anlamamız gerekiyor ama...can sıkıntısından olsa gerek saçma sapan yorumlar yazıyorsun.Ben şarkıyı dinlerken acaba bunu söyleyen iyi mi kötü mü,yardım sever mi diye düşünmüyorum doğrusu adı üstünde 'müzik'ne alakası var söyleyenin kişiliğiyle..Sen böyle düşünüyorsan ilginçsin ne diim ben daha.Bence yapılmaıs gerekeni yap girme bu foruma bidaha...

şuan londrada yeni albümü için hazırlıklarını sürdürüyomuş ama bu albümde daha sert bi temada hazırlandığını açıkladı.Gerçi haluğun yaptığı tüm albümler süper gerçi ama bu albümün joker tadında olduğunu açıkladı.

arkadaslar neden kimse kabüllenmek istemyior
eğer rock müzik geliştiyse bunda haluk leventtin imzası zamanında 900.000 satan bir albümü o zmanlar herkes sadece arabesk dinlerdi sonradan haluk başarılı olunca piyasada yeni yeni isimler türemeye basladı ve son 3 ıldır rock alanında müthiş br ilerleme görmekteyim neymiş haluk levent anadolu rock yapıyormus neymiş türkü söylyormus arkadaslar bırakın söylesin kendi yörelerimize ait eserleri seslendirmesi suçmu ?
ayrıca suç diyorsanız kaçış,anla,kader,askınmapushane gibi eserleri dinleyin :)
en azından 14 senedir bu işin içinde olan birine saygı duyun

son albüme gelirsekde akşamüstü favorim

Bu saatten sonra haluk levent'i kabül edemezler çünkü o kadar cok laf söylediler ki adama bilip bilmeden şimdi dünyanın en iyi albümünü de yapsa tükürdüklerini yalayamazlar,çünkü onlar öyle bir şey işte,tanımsız anlamsız.. Ha farzet ki tükürdüklerini yaladılar naparsın? Bu sefer de biz kabül etmeyiz. Herkes kendi yolunda yaşasın gitsin bu kadar basit

Geri