Haluk Levent

ressamcaglar demiş ki:
-GUITARIST- demiş ki:
aslında 10,15 tane söz ve bestem var benimde.2 tanesi favorim zaten ama profesyonel anlamda çalabilecek insan yok çevremde bestelerimi.neyse katılanların şansı bol olur inşallah.

ya bi gitarla kayıt etmen yeterli

niye bu kadar çekingensin anlamıyorum

valla ben de anlamıyorum sanki eurovision yarışması yapılıyor. adı üstünde amatörler için bu yarışma

... ŞOK ŞOK ŞOK oldum....

annemim türküleri adlı albümde 11. şarkı "DERULE" de duyduklarıma inanamadım .... Satriani crystal planet............... introsu...... nedesemki artık..... Ayıptır....... hiç yakışmadı.... dumur oldum yaa....

SurguN demiş ki:

annemim türküleri adlı albümde 11. şarkı "DERULE" de duyduklarıma inanamadım .... Satriani crystal planet............... introsu...... nedesemki artık..... Ayıptır....... hiç yakışmadı.... dumur oldum yaa....

valla ben pek bi benzerlik bulamadım ama....müzisyen olmadığm içn bişi demeyim

Evet sabahın köründe bende o Ağrı Konseri'ndeki görüntülerle kendimden geçtimvallahi. Her zamanki gibi dehşet bi konserdi..
Ayrıca klipte kesinlikle çok ofrjinal olmuş. Süper ya ;-)
Yasak bekle kardeş çok yakın zamanda olacak konser..

şimdi başlarlar yok satrianini girişi bilmem neyin çıkışı vs vs...yav bi bırakın kendinizi öylece bi dinleyin,orda haluk levent söylemiyor tam aksine en sevdiğiiniz sanatçı hadi bilemedin türkücü söylüyo farzedin...rahatca salın kendinizi oh beee.

SurguN demiş ki:

ben satrianiyi 2002 yılında londra astoria hall de canlı olarak izlemiştim. o zaman dünyanın farklı yerlerinde müzikal araştırmalar yaptığını ve bu araştırmaları müziğine eklemlediğini söylemiş, ardından da bir karadeniz ezgisini çalmıştı orkestrası ile birlikte. benzerklik burdan kaynaklanıyor olmasın

bende klibi izledim güzel ve değişik olmuş ;)

emirdağı türküsüne mutlaka klip çekilmeli diye düşünüyorum çok güzel özellikle müziği süper ;)

ressamcaglar demiş ki:
-GUITARIST- demiş ki:
aslında 10,15 tane söz ve bestem var benimde.2 tanesi favorim zaten ama profesyonel anlamda çalabilecek insan yok çevremde bestelerimi.neyse katılanların şansı bol olur inşallah.

ya bi gitarla kayıt etmen yeterli

niye bu kadar çekingensin anlamıyorum
çekingenlikten diil.tek başıma gitarla kayıt etsem de olur bunu biliyorum ama gitarla kayıt etmek için ilk önce kayıt ve mix aleti gerekir sanırım.yoksa profesyonel derken tüm enstrümanlar olsun demek istemedim.

haluk levent bence cok ucuz müzik yapan birkaç adamdan biri hele son kaseti annemin türküleri olayı iyice parasal tarfa çekmiş yani haluk gündem neyse oda ona göre bişiler yapıyo

bu arada dün bende izledim yandırdın kalbimi adlı klibi.hoş sayılır.biraz daha orjinal bi klip olsaydı daha da hoş olacaktı ama halukun olduğu herşey iyidir sonuçta

elgeto_ demiş ki:
haluk levent bence cok ucuz müzik yapan birkaç adamdan biri hele son kaseti annemin türküleri olayı iyice parasal tarfa çekmiş yani haluk gündem neyse oda ona göre bişiler yapıyo

eminmisin böyle olduğuna...birşeyler duymuşsun ama yanlış...diyelim ki para için....umarım öle yapmıştr çünkü bütün gelir "baba beni okula gönder" kampanyasına gidecek....

oraya gönderildiğine dair garanti verebiliyomusun insanlara?

ki o albüm tsunami faciasında zarar gören insanlara gelir sağlamak amacıyla kasedin yapımı başlanmaya başladı. neden "baba beni okula gönder" kampanyasına dönüldü. tsunami için gelirinin harcanacağı bas bas bağrıldı yazıldı çizildi... daha sonrada hiçkimse açıklama yapmadı nedense.

bide anlamadığım nokta neden yanlış oluyo insanlar açısından duyulanlar. nedir kardeşim hl de bir insan... hatasız bir kul varmı bu dünyada? önce insan olup sevgini göstericeksen kandırılmalara karşı gelip neden böyle diye sorgulamasını biliceksin. ama nerde...

yani kısaca masal herşey...

elgeto_ demiş ki:

Konu Haluk Leventse sadece çıkar uğruna böyle bişey yapacağına hayatta bende inanmam Haluk Levent in yeri belli asla ucuz işler peşinde koşmaz
Ama kampanya için umaraım çok çok çok satar..

Elgeto_ arkadaşım Haluk Levent'in ucuz müzik yaptığı gibi bir kanıya nereden vardın anlayamadım!!? Haluk abimiz yardım için çıkardı bu kaseti ama anlayana tabiii... :x :x

Gitmesin abi tsunami'ye falan hiçbirşey bizim ülkemizdeki insanların onlardan daha fazla yardıma ihtiyacı var.Reklam için yapılıyorsada bu tarz olaylar ülken için yap birşey onun reklamını yap kardeşim.
Yardım yapıyorum demeklede olmaz madem yaptın göster ozaman yaptığın yardımı herkesde anlasın sadece reklam ve rant için yapılmadığını.

Geri