Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

beyler oylar için hepinize tek tek teşekkür ederim ama ford-mustang sikimizde değil !!!önemli olan en iyi,en önemli ve en kilit olmak bizim için ve olacağızda inşallah

downender-rsf ye geliriz önlerden hemde=)
sevendust-bar programı yavaş yavaş belli olucak bu ay içinde ben burdan duyurmaya devam edicem.bar sahipleri pek hardcore sevmiyolar bizde arasını bulmaya çalışıyoruz=)onun uğraşı içindeyiz.

görüşmek üzere

Her Çarşamba Yolcu in Rock

DjinnStylo_Yolcu.jpg

Arkadaşlar öncelikle tebrik ediyoruz..........BLACK TOOTH olarak tam gaz yolunuza devam etmektesiniz.....
Sanırım beraber oturup konuştuğumuz o ilk günden bu yana ( hatırlarsınız ) 2 grupta baya bir yol kat etti nedersiniz. :D
Neyse arkadaşlar size çok çok başarılar YOLCU programınızda Enkısa zamanda bizde izlemeye gelecez gerçi malum İş hayatı hafta içleriimizi bağladığı için sıkıntılı oluyo ama sizi o sahnede coşarken izlemenin keyfi için değecektir kesinlikle

BLACK TOOTH başarılar diler.

konserinizi dinlemek nasip olmasada bestelerinizi dinledim ve gerçekten takdire layık işler yapıyosunuz.haftaya yolcuya geliyorum ve kurtların üztünde zıplıyoruz abi.sesimiz kısılana kadar böğürüyoruz işşallaaaaaaaaaaah.

Kurtlarını dökmeye gelen ve döken, üstlerinde zıplayan, bağıran, böğüren ve hatta gelemeyip!! sıcak evlerinde oturmayı tercih eden herkese teşekkürler.

repertuarımızdan bazıları şunlar:

slipknot,mudvayne,korn,limp bizkit,p.o.d,deftones,sepultura,metallica,soulfly.vs

tuna adamım bekleriz.iki grupta çok badireler atlattı ama şimdi çok güçlü.
abyss007:izmire de gelmeyi bizde çok isteriz.şöyle kıbrıs şehitlerinde bi konser hiç fena olmaz hani
hubup:destek için sağol.beraber böğürme zevkini tatmak üzere
müriyd size bişey dememe gerek yok zaten.

hubup demiş ki:
konserinizi dinlemek nasip olmasada bestelerinizi dinledim ve gerçekten takdire layık işler yapıyosunuz.haftaya yolcuya geliyorum ve kurtların üztünde zıplıyoruz abi.sesimiz kısılana kadar böğürüyoruz işşallaaaaaaaaaaah.

emrecim bekleriz.kurtlar çoğalmadan getirin temizleyelim.

arkadaşlar djinn stylo'nun yeni bas gitaristi olarak öncelikle foruma gec kalmiş bir selam.

-Djinn Stylo 1 Aralık 2006 cuma günü saat 17.00 de ODTÜ Mimarlık Anfisinde ODTÜ MT Beste Günleri konserlerinde sizlerle beraber olacak...

Heeaayttt!!

Cumartesi günleri Ateşinizi söndüreceğiz

NEDJİMA ROCK BARDA

Cumartesi 20:00 den sonra Djinn Stylo sizlerle..

more beer, more pogo, more fire...

Geri