Sahte Gitarlar

Belge verecekmiş, wordden çıktı alır artık. "EMI made in england malı certificate of authentication" takdirname desenli.

Oda bir şey mi ben hayatımda böyle bir şey görmedim dükkanın birinde adam fender kasanın üzerine gipson evet evet yanlış yazmadım gipson yazmış dünyanın en iyi gitar markasıdır diyor sizin anlayacağınız gibson diye yutturacak bende adamla kafa buldu , abi les paul mu dedim yok onlar gelmiyor dedi :D

Place of Origin:United States Body Material:Mahogany Type:Electric Guitar Brand Name:guitar Bow Material:Brazil Wood Fingerboard Material:Ebony Back / Side Material:Maple Model Number:guitar sunburst:black white:burst black:new free shipping:guitar bass:L5

Açıklama da bu, çin sitesinde oluyor böyle açıklamalar :) Nakliyeyi de beleşe getirmiş lavuk.

Place of Origin:United States Body Material:Mahogany Type:Electric Guitar Brand Name:guitar Bow Material:Brazil Wood Fingerboard Material:Ebony Back / Side Material:Maple Model Number:guitar sunburst:black white:burst black:new free shipping:guitar bass:L5

Açıklama da bu, çin sitesinde oluyor böyle açıklamalar :) Nakliyeyi de beleşe getirmiş lavuk.
Bu boyutta bir kargoyu bedava yolluyacaklarını sanmıyorum. Çinden sürekli tablet almaktayım buradan biliyorum.

Yok hocam yolluyorlar, ben bakıyorum arada, kimi 100 dolara, kimi beleşe, kimi 1-2 dolara yolluyor, o 1-2 dolar kargo bedeli neyin nesi anlamadım :D

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...o-gitar-vintage-orjinal-japan-104255733/detay

Linkteki gitar orjinal mi? KH serisinin bu versiyonuna hiç denk gelmedim. Sapta direk 'kirk hammett' yazıyor(ben öyle algıladım). Fake gibi geldi banao_O

Yalnız ilanı veren şahıs (buradaysa da görsün bu yazıyı), gitarının modelini mi bilmiyor acaba? Gitar ESP kh 50 değil , ESP KH -2. KH 50 diye bir model ne gördüm ne duydum, eğer varsa affola aydınlatın beni. Bir ikinci diyeceğim şey de, gitarın switch zımbırtısı değişmiş. Ayrıcaaa, gitarın köprüsü FLOYD ROSE orjinal olması gerek ancak megafotoya bakınca köprü üzerindeki FLOYD ROSE ibaresi yok. Son olarak da şunu demek istiyorum. Manyetiklerin üzerinde yazan EMG yazısı orjinalde "G" harfi tam olarak manyetiğin bitiş yerine denk gelirken, ilandaki gitarda biraz daha içeride kalmış.

edit : peramüzik'te ESP KH - 2'nin sıfır fiyatı 13bin TL yaklaşık olarak. Arkadaş ikinci eli 2000 ama acil ihtiyaçtan ötürü 1500 demiş. Ben sıfırı 13bin olan ancak 2. eli 2bin olan hiç gitar görmedim, göreniniz bileniniz varsa söyleyin de alalım :p (orjinalse :p)

Geri