Sahte Gitarlar

Ibanezlerden anlamam ama ilan çok şüphelendirdi beni. En kritik bolgelerin fotosu yok. Köprü metal aksam çin gitarlari gibi aşırı temiz. Bilgisi olan yazabilir mi?
http://www.sahibinden.com/ilan/ikin...ri-satilik-sifir-ibanez-jem7v-401270882/detay

Orijinal JEM olsa eskitmek çalışması yapılamaz öyle geniş geniş, kolay kolay. Toto yemez :D

O fiyata da JEM olmaz. Fotolara göre konuşmak gerekirse fine tunerlar siyah olmalı altın renk kullanılmadı hiç ve son zamanların JEM'lerinin floydlarında Ibanez logosu olmuyor bildiğim, gördüğüm kadarı ile

3000 TL.Can sikacak bilmeyen biri alirsa.Beni bloke etti.
Gibson Les Paul Elektro Gitar

Köprüden ve les paul yazısının eğikliğinden bariz belli. Gören arkadaşlar önce sahte ürün diye letgo'ya şikayet açsın sonra elemana yaptığının sahtecilik olduğunu ve şikayet ettiğinizi belirtir uyarı mesajı yazıp block'layın.

Adamın kadıköy'de bir sanat okulu varmış.

1500-Screen-Shot-2017-02-22-at-10.07.54-PM.jpg

Yalnız arkadaşlar gitarları çok inceleyince; artık psikolojik midir bilmem de bir aşina oldum. İyi ayırt edebiliyorum bugünden sonra :D Replikalar ölü, orijinaller çok canlı duruyor :D

O0ZppD.jpg
4PkvvG.jpg

Ja4yyQ.jpg

z3V77j.jpg

Gitar sahte. Uzun zamandir aradığım gitar olduğundan başlığı görünce boşuna heyecanlandigima mi kızayim 1000$ istediğine mi kızayım
http://www.sahibinden.com/ilan/ikin...ender-yngwie-malmsteen-custom-405878029/detay

Satan kişi eğer gerçekten "Can Güney" ise böyle bir şey yapacağını (sahte gitar olayına giteceğini) hiç sanmıyorum.Kendisi malmsteen hastasıdır shred olayına sever ve ayna grubunun gitaristliğini yapıyordu.youtube'de aratırsanız shred içerikli bolca videosu bulunmaktadır.

İlanı 3 gün önce görüp fav'a atmıştım,ben sahteliğinden ziyade malmsteen strat baz alınarak yaptırılmış bir gitar olduğunu ve açıklama kısmının fazla önemsenmeden ilan açıldığınu düşündüm.

Eğer gerçekten ilanda yazan kişiyse müzik dünyasında tanınan bir gitaristin böyle bir işe girmeyeceğini düşünüyorum.

Can Güney - Vikipedi

O0ZppD.jpg
4PkvvG.jpg

Ja4yyQ.jpg

z3V77j.jpg

Satan kişi eğer gerçekten "Can Güney" ise böyle bir şey yapacağını (sahte gitar olayına giteceğini) hiç sanmıyorum.Kendisi malmsteen hastasıdır shred olayına sever ve ayna grubunun gitaristliğini yapıyordu.youtube'de aratırsanız shred içerikli bolca videosu bulunmaktadır.

İlanı 3 gün önce görüp fav'a atmıştım,ben sahteliğinden ziyade malmsteen strat baz alınarak yaptırılmış bir gitar olduğunu ve açıklama kısmının fazla önemsenmeden ilan açıldığınu düşündüm.

Eğer gerçekten ilanda yazan kişiyse müzik dünyasında tanınan bir gitaristin böyle bir işe girmeyeceğini düşünüyorum.

Can Güney - Vikipedi
Ben gitara bakip yorumumu yaparim. Ben de Malmsteen hastasıyım. Az cok gitardan anlayan herkesin farkedeceği gibi bu gitar Fender degil.

Ben gitara bakip yorumumu yaparim. Ben de Malmsteen hastasıyım. Az cok gitardan anlayan herkesin farkedeceği gibi bu gitar Fender degil.

Az önce bahsettiğiniz ilandaki gitarın götürüldüğü luthier olan kişiye ulaşıp onunla görüştüm (geo luthier),bana gitarın aliexpress'ten alınma bir gitar olduğunu söyledi.Çin replikaymış gitar yani.Siz haklıymışsınız.

Bu arada gitarı kendisine getiren kişinin de Can Güney'le alakası yokmuş.Ya isim benzerliği ya da sahte bir hesaptır sanırım.

Görüşmek üzere

Son düzenleme:
Geri