Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Kontrarktor nickli arkadaştan (utku) bir GT8 aldım her türlü sıcakkanlılığı gösterdi ve çok yardımcı oldu kendisine defalarca kez teşekkür ettim bir daha ediyorum...

Celephais sağolsun bana çok yardımcı oldu ebayden gitar aldım ona gönderdim yanlış adrese gitmesine rağmen gidip aldı otobüs metro taşıdı zavallım. sonrada buraya gönderdi gümrüğe falan takılmadan eve kadar geldi fedexle.

iki aydan beri sürekli konuşuyoruz bende diğer arkadaşlar gibi kendisine güvenebilirsiniz diyorum gözünüzü kapayarak her türlü yardımı isteyebilirsiniz inanılmaz yardımcı oluyor.

ladiyezfasolmi'ye tekrar JB'ini güle kullanman dileğiyle diyorum, memnun kalmana da çok sevindim. İyi günlerde, güzel sololarda kullanman dileğiyle :D

P.S. Push-pull switch'i de unutma! :)

TheBeast nickli arkadaş 7 telli gitar ve manyetik olayında benle anlaşmıştı...Satmış cakewalker'a!!!Ne haber verdi,ne para yolla dedi ne birşey!!!Gitarı Skull_Krusher alacaktı ondan...Hırrrrrrrrrrrrr!!!

Ben sizin para olaylarını hallettiğinizi sanıyordum. Sadece alıp sana gönderecektim. TheBeast ile de mesajlaşmıştık 2-3 kere "sen alacakmışsın, ben alacağım göndereceğim" gibi. Ama ortada bir karışıklık olmuş herhalde. Geçmiş olsun.

Forumla direkt olarak alakalı değil ama orayı kullanacak birçok kişi olabileceğini düşünerek yazıyorum. Srv müzikten alış veriş yaptım,gayet sorunsuz bir şekilde kargoya verildi istediklerim. Beklemediğim kadar da ilgili davrandılar açıkcası.. Güvenilebilinir.

Arkadaşlar,bu forumu sürekli takip etme imkanı yok çoğu kişinin (ve de benim). Sayfanın en başına kimin kimden alışveriş yaptığını koysak (anket gibi) ve de sorun çıkartanları bir karalisteye falan koysak herkes için daha kolay olur diye düşünüyorum.Moderatör arkadaşlarımız da her günün sonunda yeni yazıları ayıklayıp listede değişiklik yapabilirler.

Ör: (Normal liste için)Muazzam Kontraktr dan bilmemne almış,sorunsuz gerçekleşmiş.

(karaliste)X , Y den parayı alıp aleti yollamamış.

Ne dersiniz?

Iyi fikir!

Ama simdi bu 11 sayfanin cetelesini kim tutacak. Hani bir babayigit cikip da ben butun sayfalara bakip isimleri copy/paste yapip al sana liste dese ben ilk sayfaya koyarim onu problem degil.

Tek kisitlama gerceklesmis islemlerle alakali olmasi gerektigi. Yani satacagim diyip satmayanlari falan gerekirse ayri bir listede tutalim derim.

B

DrB demiş ki:
Iyi fikir!

Ama simdi bu 11 sayfanin cetelesini kim tutacak. Hani bir babayigit cikip da ben butun sayfalara bakip isimleri copy/paste yapip al sana liste dese ben ilk sayfaya koyarim onu problem degil.
ÖSS den sonra bu babayiğitliği yapabilirim :D

DrB demiş ki:
Tek kisitlama gerceklesmis islemlerle alakali olmasi gerektigi. Yani satacagim diyip satmayanlari falan gerekirse ayri bir listede tutalim derim.
B
Bir tane "Alış-Veriş" listesi olur.
1) Bilmemkim ,bilmemkimden xxx almış,alış-veriş sorunsuz gerçekleşmiş
2)Şu,bundan abc almış,alış-veriş sorunsuz gerçekleşmiş.

Bir tane de kara liste:
1)Bilmemkim,bilmemkimden parayı almış aleti yollamamış.
2)Bilmemkim,bilmemkimden bir şey almış,alet bozuk çıkmış.....

Gerekirse bir de orta halli liste falan filan yaparız
Bilmemkim bilmemkimden parayı almış,aleti bir ay geç yollamış.
En sonuncunun pek gerekli olduğunu sanmıyorum ama istek olursa bu da yapılabilir.

Benim tavsiyem ya bu başlık altında toplanılsın,veya karaliste ile alış-veriş liste farklı başlıklarda toparlansın.Burası yine açık kalır,o listeleri sadece moderatörler değiştirip moderatörler ekleme yapar,her gün sonunda buraya yeni girilen bigiler oraya aktarılır.Benim tavsiyem bu.

cash'den ocak ayında Sansamp Tri - AC almıştım.Üzerinde çizik yoktu,yepyeni aletti walla.Gene çizik eklemeden kullanmaya devam ediyorum.Çok iyi bir alışveriş oldu.cash sağlam adamdır vesselam...

muazzam demiş ki:
DrB demiş ki:
Iyi fikir!

ÖSS den sonra bu babayiğitliği yapabilirim :D

DrB demiş ki:
B
Bir tane "Alış-Veriş" listesi olur.
1) Bilmemkim ,bilmemkimden xxx almış,alış-veriş sorunsuz gerçekleşmiş
2)Şu,bundan abc almış,alış-veriş sorunsuz gerçekleşmiş.

Bir tane de kara liste:
1)Bilmemkim,bilmemkimden parayı almış aleti yollamamış.
2)Bilmemkim,bilmemkimden bir şey almış,alet bozuk çıkmış.....

Gerekirse bir de orta halli liste falan filan yaparız
Bilmemkim bilmemkimden parayı almış,aleti bir ay geç yollamış.
En sonuncunun pek gerekli olduğunu sanmıyorum ama istek olursa bu da yapılabilir.

Benim tavsiyem ya bu başlık altında toplanılsın,veya karaliste ile alış-veriş liste farklı başlıklarda toparlansın.Burası yine açık kalır,o listeleri sadece moderatörler değiştirip moderatörler ekleme yapar,her gün sonunda buraya yeni girilen bigiler oraya aktarılır.Benim tavsiyem bu.

Cok iyi o zaman. OSS'den sonra (umarim iyi gecer, iyi calis heyecan yapma) dedigin gibi bir listeyi bana yollarsan ben onu ilk mesaja koyarim ki dusundugumuz gibi 11 sayfayi okumaya gerek olmaz. Zamanla ara ara o listeyi guncelleriz. ;)

B 8)

omerus ile sorunsuz bir gt8 alışverişimiz oldu...

cihaz gidip denendi ve alındı... cihazla ilgili söledikleri konusunda veya fiyat konusunda hiçbir yanlış anlaşılma veya yalan yok...

güle güle kullanayım...
[/b]

Geri