Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

BABAJİ (Murat) Kardeşimizden.

- Dimarzio Blue Valvet
- Fender Usa 1992 Bridge

manyetik aldım. kendisine çok teşekkür ederim. her konuda yardımını esirgemedi. ücrette zaten inanılmaz bir güzellik yaptı bana. parayı hemen yatırdım sorunsuz kargo elime ulaştı..
= manyetiklerden çok Fender Hot Noiseless Pickups Kutusu daha cok hoşuma gitti saolsun kendi manyetiklerinin kutusuna koyup yollamış..
bana da güle güle iyi günlerde kullanmak dileğiyle.

DreamofStyks'ten ups (kesintisiz güç kâynağı) aldım. kendisi aleti İzmir'den kargo ile gönderdi ki ups'ler eşşek ölüsü gibi ağırdır;

varan-1, benim parayı göndermemi beklemeden aleti kargoya teslim etti.
varan-2, kargo ücretini de ödedi.
varan-3, üşenmemiş ve daha sonradan evde bulduğu power kablolarını ve ups ayaklığını tekrardan kargoya vermiş.
varan-4, bu hediyelerin kargo ücretini de kendisi karşıladı.

daha ne diyebilirimki; hizmette ve muhabbette sınır tanımıyıyor kendisi. teşekkürler DreamofStyks!

GIRNATA arkadaşımızdan boos me-30 aldım, alete oldukça temiz bakmış, uygun bi fiyata aldım. daha parayı göndermeden cihazı yolladı bana. ayrıca yanında eşantiyon bi de atkı yollamış :D :D
gerçekten güvenilir bi satıcı. e ben de gidiim de bari parasını yatırayım :D

GIRNATA demiş ki:
DreamofStyks'ten ups (kesintisiz güç kâynağı) aldım. kendisi aleti İzmir'den kargo ile gönderdi ki ups'ler eşşek ölüsü gibi ağırdır;

varan-1, benim parayı göndermemi beklemeden aleti kargoya teslim etti.
varan-2, kargo ücretini de ödedi.
varan-3, üşenmemiş ve daha sonradan evde bulduğu power kablolarını ve ups ayaklığını tekrardan kargoya vermiş.
varan-4, bu hediyelerin kargo ücretini de kendisi karşıladı.

daha ne diyebilirimki; hizmette ve muhabbette sınır tanımıyıyor kendisi. teşekkürler DreamofStyks!

Eyvallah abi sağolasın =) olsun bi söz verdik tam yapalım dimi ;) sende gönderdiğin parayla son anda kaçırmak üzere olduğum evo bridge ve fast track 1 manyetiklerini almamı sağladın =)

bende cafernosumdan bi washburn rs-940 ve wamp 2 aldım..wamp 2nin sıfırdan farkı yok..sanki ilk be açıyomuşum hissini verdi alet valla..gitardanda çok memnunum..alışveriş konusundada hiç zorluk çekmedim..her türlü kolaylığı sağladı...

alışveriş

bende cafernosumdan bi washburn rs-940 ve wamp 2 aldım..wamp 2nin sıfırdan farkı yok..sanki ilk be açıyomuşum hissini verdi alet valla..gitardanda çok memnunum..alışveriş konusundada hiç zorluk çekmedim..her türlü kolaylığı sağladı...

alışveriş

Re: alışveriş

darksideofthemoonnn demiş ki:

güle güle kullan...zaten v-amp2 poşetinde duruyodu :D

ben de hiç zorluk çekmedim,biraz sıkı pazarlık yapıyor ama iyi bir insan... :D

yukarda bahsi geçen "cafernosum"da benim,forumda cafernosum aramayın yani :LOL:

evet bu ilk ve tek liste. güncelleme için yardımlarınızı bekliyorum. ben de hazırlıklara başladım. eğer güncellersek çok iyi olacak. ayrıca problemli alışverişleri de yazmakta fayda var sanırım.
bir de alım-satımı gerçekleşmiş başlıkları ilgili başlığa yazarken detaylar da versek iyi olacak.
mesela:
http://www.turkrock.com/gate.html?name=Forums&file=posting&mode=reply&t=17571
siliniz

yerine:
http://www.turkrock.com/gate.html?name=Forums&file=posting&mode=reply&t=17571
.......... nickli arkadaşa satıldı siliniz.
.......... nickli arkadaştan aldım siliniz.

şeklinde yazarsak sanırım daha şık olur.

babaji nikli murat yetim arkadaşımızdan mxr double shot distortion pedalı aldım alet tertemiz kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ederim istediğim pedalı sonunda alabildim

babaji nikli murat yetim arkadaşımızdan mxr double shot distortion pedalı aldım alet tertemiz kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ederim istediğim pedalı sonunda alabildim

blackpunker'dan HP Dijital Foto. mak. aldım ve gerçekten tertemiz kutusu ve faturasıyla birlikte elime ulaştı. blackpunker'a teşekkür ederim. kendisine bu vesileyle kargo yoluyla alış-veriş deneyimi de kazandırmış oldum. güven konusunda sıkıntınız olmasın.

wookie369 nickli saygıdeğer abimden lespaul gitar aldım.. sağolsun abim elinden gelen bütün yardımı esirgemedi.. hatta gitarı kalkıpta istanbulun bir ucundan diğer ucuna getirdi sırf ben öğrenciyim ve gelemiyorum diye.. şeker gibi bir insandır gerçekten ve müşteri memnuniyeti için herşeyi yapar.. kendisi her türlü duruma anlayışı göstermiştir bana.. gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz kendisiyle..

üstündne zaman geçti biraz ama rock_the_boy adlı arkadaşa jackson kelly ps6t gitar sattım.. sağolsun zamanında ve mekanında herşey hazırdı.. kendime iyi bir dostta kazandığımı düşünüyorum ayrıca.. gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz:)

Kehanet_Emre rumuzlu Emre dostumdan amfi satın aldım.Kendisi Ankara'da benim İstanbul'da olmama rağmen IQ seviyesi ortalamanın çok altında gezen kargo şirketi çalışanları dışında sorunsuz bir alışveriş yaptık.Kendisi benim emin olamamam sebebi ile ricam üzerine amfi ile her türlü kayıdı yapıp bana ulaştırdı,'öncelikle alıcının mennuniyeti' ilkesi ile hareket etti,kendisine çok teşekkürler.
Kendisi ile her türlü alışverişi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz,ayrıca ekipmanına temiz bakan bir arkadaştır.

serkanA Nickli arkadaştan processor aldım.Anlaştığımız yere tam vaktinde getirdi.Aleti denedik teker teker özelliklerini açıkladı.Güvenebileceğiniz ve çok rahat alış veriş yapabileceğiniz bir insan.

Geri