Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

bu konular her zaman yaşanabilir. kafaya takacak bişey yok. samimiyetinizin uzun zaman ve paylaşıma dayandığı kişilerde bu gibi problemleri yaşamazsınız tabi. ama yüzyüze yaparsınız alışverişi onda da problem yok. fakat farklı şehirlerden bu gibi işlere tanımadığınız kişilerle girmeyin. neticede referans vermek de işe yaramaz. atarsın tutarsın. ağzına geleni söyler uydurursun. inandırırsın karşındakini olur biter. yüzyüze görüştüğü uzun zamandan beri tanıştığı halde birbirine kazık atanlar da var. "düşmanın mı yok? e, kardeşin de mi yok???" demişler. "dost kazığı" diye bir laf var. yani tanışmak, kardeş olmak, referans göstermek de çözüm değil. takasları yüzyüze oluyorsa yapın. yoksa başınız ağrıyabilir. kolay gelsin...

Takas konusu açılmışken;

Forumdan Özgür Yurtoğlu abim ile iki kez takas yaptık.

Benim Rocktron Voodu Valve'ı istiyordu,sonra Sansamp PSA 1.1 ile kafa kafaya takas ettik,iki hafta geçmeden PSA'nın daha çok işine yarayacağını söyledi,ben de iki aleti de satıp nakite çevirmek istediğimden "Uyar abi" dedim :)

Şimdi tekrar takas yaptık ve Voodu Valve tekrar bende:) Özgür abi'ye dibine kadar güveniyorum.Belirteyim dedim:)

ozbeksel demiş ki:
bu konular her zaman yaşanabilir. kafaya takacak bişey yok. samimiyetinizin uzun zaman ve paylaşıma dayandığı kişilerde bu gibi problemleri yaşamazsınız tabi. ama yüzyüze yaparsınız alışverişi onda da problem yok. fakat farklı şehirlerden bu gibi işlere tanımadığınız kişilerle girmeyin. neticede referans vermek de işe yaramaz. atarsın tutarsın. ağzına geleni söyler uydurursun. inandırırsın karşındakini olur biter. yüzyüze görüştüğü uzun zamandan beri tanıştığı halde birbirine kazık atanlar da var. "düşmanın mı yok? e, kardeşin de mi yok???" demişler. "dost kazığı" diye bir laf var. yani tanışmak, kardeş olmak, referans göstermek de çözüm değil. takasları yüzyüze oluyorsa yapın. yoksa başınız ağrıyabilir. kolay gelsin...

abi haklısın ama tutupta herseyi konusup hesaplayım hallettikten sonra bana malı yolla elime gecsin ondan sonra bende yollarım gibi bi muhabbet olurmu bu nasıl alısveris bide isine glirse ben boyle yaparım alan alır gibi tavır takınma referans benim kimseyle isim olmaz vs.. seyler.bide foruma yeni kayıtlı bi arkadas..tamam herseyi bi kenara bıraktım bari basta soylersin sıkıntını bizde anlayısla karsılarız biz hep burdayız nasıl olsa biyere kaybolmuyoruz..insanlar boyle oldukca ben yinede pes etmiycem baskaları gibi olmayacam elimden geldigi kadar herkese yardımcı olacagım hadi herkese bol sans kolay gelsin.

Piranha (Recep Sonuç) abi ile bir alışverişimiz daha oldu. istediğim güzel pedalların hepsini kendisinden satın aldım.. sen pickguadları bende pedalları güle güle eskitmek dileğiyle.

FreeRockGitarist demiş ki:
The_Answer demiş ki:
melih 71 ile benimde alışverişim oldu ama hiç bir problem yaşamadım neyse...

freerockguitarist adlı arkadaşa bugün hardcasesini yolladım istek üzerine sardım sarmaladım iyice umarım bir aksilik olmadan case yi alır ve beklentilerini karşılar iyi günlerde kullansın..

daha kargo elime gecmedi ama eminim elime icim rahat sekilde ulasacaktır.paket yapma konusunda özen gosterdigin ilgilendigin icin burdan tesekkur ediyorum simdiden soyluyorum The_Answer arkadasıma guvenbilirsiniz problem yasamayacaksınızdır.hele bide boyle extra jest yaparsa isiniz is valla :D

kargo bygun elime gecti paketi actıgımda inanamadım bunu galiba hic kullanmamıs sıfır resmen bukadar beklemiyodum kendiside hic fazla bahsetmedi cok temizdir vs.. tesekkur ediyorum.guvenebilirsiniz herkonuda..

abi ben utanarak yolladım resmen biraz üstü falan pis diye evden iki kere çıkardım bi heves aldım koydum eve..beğenmene sevindim bugün hatta insallah kötü bişey yazmamıştır diyerek girmiştim valla çok sevindim:)

başına bişey gelmesin diye baya uğraştık mng kargodaki elemanlarda çok yardımcı oldu mng kargoyu tavsiye ederim...

gittim içinde hava olan poşetlerden aldık koli bandı aldım, ordaki abi ile beraber sardık bantladık..

güle güle kullan hayırlı olsun..okadar telefon açtın falan kontürün gitti:) hakkını helal et bende poşetti banttı falan harcadıklarımı helal ediyorum güle güle kullan tekrar:)

The_Answer demiş ki:
abi ben utanarak yolladım resmen biraz üstü falan pis diye evden iki kere çıkardım bi heves aldım koydum eve..beğenmene sevindim bugün hatta insallah kötü bişey yazmamıştır diyerek girmiştim valla çok sevindim:)

başına bişey gelmesin diye baya uğraştık mng kargodaki elemanlarda çok yardımcı oldu mng kargoyu tavsiye ederim...

gittim içinde hava olan poşetlerden aldık koli bandı aldım, ordaki abi ile beraber sardık bantladık..

güle güle kullan hayırlı olsun..okadar telefon açtın falan kontürün gitti:) hakkını helal et bende poşetti banttı falan harcadıklarımı helal ediyorum güle güle kullan tekrar:)

helal olsun kardes tekrar tesekkur ediyorum.
buarada bencede mng ye guvenebilirsiniz piyasada iflas ediyolar gibi bir soylenti var ucakları falanda kalkmıyodu ama suan ozenle ise tekrar sarıldılar herseyi yoluna sokuyolar galıba el degistirdi veya degisecek dogan holding alıyomus oyle duydum tavsiye edebilirim..

slm

telecaster_52 ye kendi yaptığım lambalı anfi için metal kutu yaptırdım ölçüsü ölçüsüne çok güzel yaptı kargoylada yolladı. tekrar tşk ederim kendilerine...

herzaman söylüyorum bir çoğumuz müzikle uğraşan insanlarız bu işten kar etme amacı içerisinde olan yok herkes bişeyler satıp yeni bişeyler alıyor ya da paraya sıkışıyor o yüzden yalana dolana gerek yok hepimiz bir nevi aynı yolun yolcusuyuz..müzik insanıyız..

alım satım yaptığım herkes yazıyor hepsiyle güven içerisinde alış veriş yapabilirsiniz..

bu arada ben teşekkür ediyorum..memnun kaldığına nekadar sevindiğimi anlatamam..beğenmezsen okadar şeyi nasıl geri alcam diye düşünüyordum valla:)

Lotion arkadaşımızdan özür dilemek istiyorum ben de. Adaptör yaptıracaktı bana. 1 hafta pedallarımı alana kadar beklemek istedim. 1 hafta(dün gece) sonra gece gaza geldim abi tamam alıyorum die. Banka hesabını herşeyini aldım. Ablam yapar banka işlemlerini hep, parayı ona da verdim dedim yarın böle böle yatır. Geldim bilgisayar başına. Arkadaş biliodu benim adaptöre ihtiyacım olduunu ben sana ayarlıcam dedi. E ben de iptal etmek zorunda kaldım siparişi 5-10 dakka sonra, kendisini boşuna bekletmiş oldum kusura bakmaz umarım.

bende birkaç bişey soyliyim free rock gitarist gerçekten alışveriş yapabileceginiz burdaki super adamlardan biri..gecen anfi almıstım dedigi gibi çok temiz ve istedigim gibi kargoyu hiç anlatmiyim mukemmel bi paket..şimdide pedal aldm hiç arkama bile bakmıorum gelcekmi falan die en guzel şekilde karşılıklı gorevimizi yapıyoruz cunku..ikincisi the answer nickli kardeşime katılıyorum hepimiz birşeyler için ugrasıyoruz ve birbirimize gerekli olan şeyleri saglıyoruz..eger biriside bu işlere golge dusurecekse gelmesin buraya geldiysede birbirimizi kollayalım haberimiz olsun..

NeroKing demiş ki:
Lotion arkadaşımızdan özür dilemek istiyorum ben de. Adaptör yaptıracaktı bana. 1 hafta pedallarımı alana kadar beklemek istedim. 1 hafta(dün gece) sonra gece gaza geldim abi tamam alıyorum die. Banka hesabını herşeyini aldım. Ablam yapar banka işlemlerini hep, parayı ona da verdim dedim yarın böle böle yatır. Geldim bilgisayar başına. Arkadaş biliodu benim adaptöre ihtiyacım olduunu ben sana ayarlıcam dedi. E ben de iptal etmek zorunda kaldım siparişi 5-10 dakka sonra, kendisini boşuna bekletmiş oldum kusura bakmaz umarım.

sağlık olsun eheh

cavernosum'a teşekkür etmek istedim..kendisinden jackson dkmgt aldım ve gerçekten sıfır alsan bu kadar olabilirdi..üzerinde çizik bile yok ve jackson'larda sık sık rastlanabilen sivri uç(kafa ya da gövde) vuruğu yoktu..

kendisine güvenebilirsiniz gayet titiz kullanıyor gitarını ve satışta da gayet yardımcı oldu..

tekrar teşekkür ediyorum..

spyh06 demiş ki:
cavernosum'a teşekkür etmek istedim..kendisinden jackson dkmgt aldım ve gerçekten sıfır alsan bu kadar olabilirdi..üzerinde çizik bile yok ve jackson'larda sık sık rastlanabilen sivri uç(kafa ya da gövde) vuruğu yoktu..

kendisine güvenebilirsiniz gayet titiz kullanıyor gitarını ve satışta da gayet yardımcı oldu..

tekrar teşekkür ediyorum..
Teşekkür bizden efenim, güle güle kullanınız.

Forum ahalisi olarak siz de Harun Bey'e güvenebilirsiniz. Benden de ona A+++. Kendime zaten A+++ :D

Biraz resmi mi oldu ne.

son günlerde presence , cemburak , mecmast , troypilsener , freerockguitarist, sonic_youth, tiamatx dostlarımla alışveriş yaptım hiç birinde sorun yaşamadm en ufak pürüz bile olmadı hepsine teşekkür ederm..

portiexc demiş ki:
Marvell_01 nickli arkadasa guvenebilirsiniz alısverisimiz gayet hızlı ve sorunsuz olmustur burdan bırkez daha tesekkur edıyorum kendısıne ;)

Abi memnun kaldığına çok sevindim güle güle kullan, itimadın için ayrıca ben teşekkür ederim. Görüşmek üzere

Herkese sorunsuz alışverişler diliyorum

Geri