Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

FreeRockGitarist ten ara kablolar aldım biraz hızlı bir alışveriş oldu MSN den bikaç soru sordum parayı yatırdım o da hemen kargoya gitti ancak MNG kargodan kaynaklanan bir nedenden dolayı 1gün değil 2gün sonra aldım paketimi bu süre içinde de FreeRockGitarist paketi benden daha çok merak etti ilgilendi sağolsun. Kendisine güvenebilirsiniz tekrar teşekkür ederim.

Cihanyum, yani Cihan'a yaptığınız alışverişlerde düşünmeden güvenebilirsiniz. Ben izmir'deyim ta burdan Adana'ya sayısız alışverişimiz oldu. Hepsi sorunsuzdu. Cihan'a güven, Cihan'a inan... :)

KeReMmM demiş ki:
FreeRockGitarist ten ara kablolar aldım biraz hızlı bir alışveriş oldu MSN den bikaç soru sordum parayı yatırdım o da hemen kargoya gitti ancak MNG kargodan kaynaklanan bir nedenden dolayı 1gün değil 2gün sonra aldım paketimi bu süre içinde de FreeRockGitarist paketi benden daha çok merak etti ilgilendi sağolsun. Kendisine güvenebilirsiniz tekrar teşekkür ederim.

bende sana tesekkur edrim iyigunlerde kullan..valla kargo gecikmesi beni gercekten kaygılandırdı uzerimde bir yuk vardı neyseki sagsalım ulastı rahatladım :D memnun kaldıgına sevindim :p

cybernight nickli sevgili arkadaşım göktuğdan epiphone g400 aldım.sanırım gerçekleştirdiğimiz 162553125. alışveriş oldu.kendisine güveniniz tembelliğine güvenmeyiniz :) şaka bir yana .iyi satıcıdır.herşeyine kefilim.teşekkürler.

esatburak nickli arkadaştan westone um-1 kulaklık aldım, anında kargoladı bir gün sonra elime geçti her şey tarif ettiği gibi çıktı verdiği fiyatlar da piyasaya göre uygundu.

erbill nickli arkadasimizdan gitar aldim.gercektende bahsettigi gibi ciziksiz,vuruksuz,tertemiz bi gitar cikti neredeyse toz bile yoktu ustunde.cok guzel bi alisveris oldu,ayrica kendisiyle biraz gezdik muhabbet ettik cay kahve ictik.gitarin yaninda orjinal gigbagi hediye etmesi ve ayrilirken beni yalniz birakmayip kadikoy iskelesine kadar eslik etmeside aklima gelen jestleri.ayrica kendisi cok kibar ve iyi biri.efendi adam anlayacaginiz :) bu adama guvenin,rahat alisveris yapin ;)

tesekkurler erbil...

eheheh çağatay abi çok saolasın , seninle alışveriş güzeldi, cigarette de gayet inatçı pazarlık uzmanı, , 5 10 da olsa bi indirim isteyen sonra indirimi unutup bi daha isteyen ama saolsun 12 saat kadıköyde bekleyen , beklettiğim için bluştuumuzda bana tekme tokat girişmeyen , artık macaristanda eğitimini gören , yaz için bir takım sözler aldığım iyi bir insan =)

pazarlik bizde Allah'in emridir erbilcim :D herkes yapar :) insan 12 saat kadikoyde bekleyince adini bile unutuyo indirimi nasil unutmasin :) neyse yazdiklarin icin bende tesekkur ederim.

DonCorleone adlı arkadaşa bugün bas gigbagi verdim kısada olsa sohbet ettik kendisiyle..malesef çok vaktim yoktu kendisinden özür diliyorum..iyi günlerde kullansın..

quantecy456'den hdd silent_guitar'dan ram aldım her iki alet de tertemiz geldi ve sorunsuz çalışıyor. yaptığımız güzel alışverişler için teşekkür ediyorum kendilerine. iki arkadaşa da güvenebilirsiniz içiniz rahat olsun, üstelik gayet de ilgililer tekrar teşekkürler...

enderr nickli arkadaşımızdan (ender) Boss GT-6 satın aldım.Gayet güzel bir alışveriş oldu alet tam dediği gibi ve ayrıca elden aldığım için gittik denedik aleti birazcık tanıttı aleti.Ayrıca 100 YTL borcum var kendisine (elimdeki ds-2 yi henüz satamam nedeni ile sattığımda parasını yollayacağım) ama hiç dert etmedi sağolsun.Çok güvenilir bir arkadaş çekinmeden her türlü alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.Kendisine teşekkürü borç bilirim.

gt 8

yukarıda ki canavar artık benim canavarım.. çok güzel bi alış veriş oldu buarada.... benim 10 katım titiz bir adamdan alet almak ta çok güzel ve bir o kadarda güven verici olay...gerçekten iyi bakmış...helal olsun

Re: gt 8

gitardoktoru demiş ki:
yukarıda ki canavar artık benim canavarım.. çok güzel bi alış veriş oldu buarada.... benim 10 katım titiz bir adamdan alet almak ta çok güzel ve bir o kadarda güven verici olay...gerçekten iyi bakmış...helal olsun
Yukarıdaki canavar kim? Hangi canavar? Godzilla mı? Yoksa Dünyayı Kurtaran Adamdaki canavarlardan mı? Titiz adam kim, neye bakmış, bakanla titiz olan adam aynı mı?

Sanırım benim bu noktada olaya müdahil olup bazı şeyleri açıklamam gerekiyor :D

Bahsedilen canavar bir adet Boss GT8 oluyor, bahsi geçen alışveriş benimle gitardoktoru arasında gerçekleşen alışveriş oluyor, ondan 10 kat titiz olan adam ben oluyorum (ki bu külliyen yalandır, olsa olsa 8 kat daha titizimdir), alete iyi bakan da ben oluyorum.

E helal olsun bana hakkaten :LOL:

Peki ben neden bana yapılan yorumlarda hep nickimi düzeltmek ya da böyle açıklamalar yapmak zorunda kalıyorum yahu, yazık bana :D

Geri