Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

helal etmek konu olursa eğer sizde haram bir footswitch bulunuyor, benim içim gayet rahat, sizin de kabul ettiğiniz fiyatı size ödedim ve siz vaadettiğinizi vermediniz olay budur, uzatmıyorum

Lütfen uzatın,
rica ediyorum.

Benim elim-kolum bağlı size boyun eyeceğimi sandınız değil mi?

Beni tehtid ederek zor durumda bırakmaya çalışırsanız, karşılaşacağınız durum bu olur.

Tehtid demek illa zorbalık demek değildir.Sizin yaptığınız şey de bir tür tehtid ki mesajlaşmalarımızda da gözüküyor.

Neyse çok uzadı bu konu, forum ahalsine verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.Bu tür polemikler için ayrılmış bir yer değil bu başlık.

burada anlaşma varsa getirmek zorunda footswitchi ama bir insanda sıkışık diye bu kadar zorlanmaz ki.ben kendi penceremden baktıgımda iki tarafta haksız görünüyor.

ben zorlamadım, paraya ihtiyacı olan O'ydu, benim amfiye ihtiyacım yok, hobi olarak yapıyorum bu işi ve görüştüğüm herkese en baştan 'senden alıp başkasına satacağım' diye açıkça belirtiyorum. Benim fiyatım bellidir, kabul eden eder, etmeyen ilgilenmiyorum der, bu işler böyle yürür. Haksız olduğum noktayı anlayamıyorum doğrusu, bu konuda duygusal davranmanın anlamı yok, ben iş yapıyorum

yani diyorsun ki ben ticaret için buradayım.kusura bakma ama biz burada ticaret yapmıyoruz.bu forumdaki kişilerin %99 u müzik sevgisi ile burada bulunur.gördügüm kadarıyla herkesin ekipmanına öldü fiyat vermekten çok hoşlanan birisin.ama yerinin bura oldugu konusunda şüphelerim var.

arkadaşlar msn konuşmları herşeyi açıklıyor. kimin nasıl davrandığı belli. Quartz sadece bir anlık sinirle öyle davranmış olabilir çünkü karşı taraf resmen sömürgecilik yapmış. bunu yanı sıra Quartz'ı tünelde ve internette çoğu arkadaşımız tanıyor. herzaman alışverişlerinde dürüst ve yardım sever olmuştur.
for-sale'de hobi olarak insan sömürüyormuş sonrada aldıgı anfiyi başkalarına satıyormuş ilginç bir hobi olsa gerek =)

o zaman bir havuz oluşturun, herkes ihtiyacı olanı alsın kullansın değiştirsin ama para söz konusu olmasın, böyle bir ortamı yaratın benim gibileri de yaşatmayın, ben yaptığıma uygun bir nick seçtim, arkadaşınız o zaman bana değil de müzik aşkıyla dolu bir arkadaşa 200ytl'ye satsaydı, üzgünüm ama bu konu rasyonellik gerektiriyor, romantik yaklaşamazsınız, tarzım tavrım belli, sizin tarzınıza uymuyorsa iş yapmazsınız benimle olur biter, uzatıp ta komik olmayalım lütfen

romantisizm bir akımıdır, bir dönemin adıdır, rasyonelizmin karşısında durur; bilimsel bir terim olarak kullanıldığında insanların gülen kafalarla karşılık vermesi asıl komik olandır, bundan böyle problemi olan arkadaşların ö.m. yoluyla ulaşmasını rica edeceğim

Her ne kadar bildiğim şeyler olsa da, tekrar hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Ancak sizin sanırım algılayamadığınız konu şu, romantizm psikoloji - en azından bahsettiğiniz anlamda - ile ilgili bir konudur.Bizse burda ideoloji-sosyolojiden bahsediyoruz.

Yani burda söz konusu olan şey, gereksiz yere romantizm değil, sizin kapitalist bir düşünce yapısıyla, acımasız ve bencil davranışınızdır.

Kendi eksikliğinizi kelime oyunlarıyla kapatmaya çalışmayın.

Ve yaşadığımız sürece, sizin gibi insanlara bırakmayacağız bu dünyayı!

Müzisyenliğin felsefesinde - ki özellikle Rock felsefesinde - barış, dostluk ve kardeşlik yatar.

Sömürü, bencillik ve hırs yoktur.

Eğer bunlar sizi ilgilendirmiyorsa - burası müzik ve Rock platformu olduğu için - lütfen burayı terkedin, ne beni ne de arkadaşlarımı rahatsız edin.

Umarım anlatabilmişimdir.

koray ile (the_guitarist ti nicki yanlış hatırlamıyorsam) sorunsuz bi alışveriş yaptık. kendisini tanımamama ve alışverişi bi arkadaşım aracılığıyla elden gerçekleştirmemize rağmen kendisine bi şekilde güvendim ve para kısmına arkadaşı karıştırmadan önceden kendisine yolladım :) bu arada boss tu-2 tuner aldım kendisinden

the jester nikli arkadasla bir alisweris asamasindayim ona helal olsun dediim durumö suyu baska birisi talip oldu malzemeye we adamin tek yazdıgı su oldu ' infradark_lead_guitarss a ayrildi 2-3 gn bekleyin ondan sonra almassa görüselim' bu durumda haksiz rekabet ortaminda acik arttrma gbi bi olayla fiati arttira bilirdi ama yapmadi helal olsun tsk edioruz :D

Racsen demiş ki:
DreamofStyks demiş ki:
Racsen senden de özür diliyorum, yüzyüze tanışıklığımız olduğu için biraz opisyon tanıyabilceğini düşündüm en son konuştuğumuzda evde tel kopunca elixir takım almak zorunda kaldım birtane 30 milyona tam onu hallettim derken en son sahnede potansım bozuldu dönmüyo şu anda hiçbişekilde.Şimdi birde onun için 25ytl verdim son dakikada.
Bir başkası olsaydı 2 hafta programa çıkmazdım telsiz veya potanssız beklerdim ama senin anlayışla karşılayabilceğini aynı şehirden oldumuzu ve yüzyüze tanışıklığımız olduğunu ve hatta aynı mekanlarda oldumuzu bildiğim için anlayışla karşılayabilceğini düşündüm ki zaten öyle yapıyorsun.Teşekkür ederim.

2 ay olmuş hala ödeme yapılmamıştır.Halkı bilgilendiriyim dedim.

Zaten baştan falso olay.Borcun varsa elixir taktırma,git dadario taktır.Sorumsuzluğun daniskası yani.

Geçmiş olsun Sercancım. :evil:

infradark_lead_guitarss demiş ki:
the jester nikli arkadasla bir alisweris asamasindayim ona helal olsun dediim durumö suyu baska birisi talip oldu malzemeye we adamin tek yazdıgı su oldu ' infradark_lead_guitarss a ayrildi 2-3 gn bekleyin ondan sonra almassa görüselim' bu durumda haksiz rekabet ortaminda acik arttrma gbi bi olayla fiati arttira bilirdi ama yapmadi helal olsun tsk edioruz :D

Bugün "infradark_lead_guitarss" ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik, hem yukarıdaki mesajı için hem de alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum :)

stranger_sws demiş ki:
badevil ile güzel bir alış-verişimiz oldu... kendisine teşekkür eder, ileride kensiyle alış-veriş yapacaklara da rahatlıkla kendisine güvenebileceklerini belirtirim efendim....

saol aras.sorunsuz bir alışverişti bende sana teşekkür ederim.tekrar güle güle kullan

manyetik_porecesi,
çok çok teşekkürler. gerçekten de tertemiz bir turntable ve en önemlisi yeniden plaklarıma kavuştum.
çok hızlı ve tertemiz bir alışveriş oldu. çok çok teşekkürler...

AlfaHeliX,
zoom 505 II için çok teşekkürler gerçekten de tertemiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmakta. gitara yeni başlayan bir arkadaşım için alındı ve çok da iyi oldu.
çok çok teşekkürler...

Geri