Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Fazla uzatmaya gerek yok meseleyi bundan sonra eminim daha duyarlı olacaktır kimse için kötü düşünmüyorum birçok alışverşimiz oldu bu sitede yinede olacaktır kendisi hatasını kabul etti zaten ;)

vyno demiş ki:
Fazla uzatmaya gerek yok meseleyi bundan sonra eminim daha duyarlı olacaktır kimse için kötü düşünmüyorum birçok alışverşimiz oldu bu sitede yinede olacaktır kendisi hatasını kabul etti zaten ;)

Ben başından beri hatalı olduumu söyledim ztn sana msn de bile.Geç oldu belki ama anlayışın için teşekkür ederim kazım hocam.Değerli meslektaşım...

DjFucHs demiş ki:
fikret ben sana gitarı alacağın zaman webcam de her yerini gösterdim.En ufak ayrıntısına kadar.İlanımda da yazmıştım zaten vurukları olduğunu..ayrıca otobuse vermemin tek sebebi daha kısa zamanda elinde olması,kargo parası odememen di.Tamamen iyi niyetim olan bu davranışlarımın su istimal edildiğini görüyorum.Sen bana kargoya ver deseydin ben gitarı kargolardım zaten.Ayrıca gitarı aldıktan sonra seninle bi msn görüşmemiz oldu.Gitarı aldın mı dedim? Nasıl dedim ? Dediğimden farksız mı dedim ? bana saol abi gerçekten dediğin kadarmış çok beğendim gitarı dedin..Hatta ardından forumda satılığa çıkarttığında da en çok ben şaşırmıştım...Gitarı beğendiğin halde sattığına..Şöyle birşey de söz konusudur ki sana sasttığım gün bana bunları söyleseydin gitarı o gün geri alırdım senden..

Ben o minik çarpmalardan bahsediyorum.çok da önemli değil.Herneyse gitarı satma sebebim ekonomikdi.Para bulundu satıştan çektim.Gitarı sevmeme gibi bir olay yok :D

tuordelarren nickli selim arkdaşımızla ilk mesjınada gitarını takaslamak istediğni yazmış güzelbir takas yaptık kendisine tamaiyle güvenebilirsiniz hiçbir sorun yaşayacağınız sanmıyorum çok büyük fedakarlık yaptı ilk mesajı olduğu için önce gitarını o gönderdi gitarı aldıktan sonra ben gitarı kargoya verdim bu güzel takas için teşekkür ediyorum tuordelarren nickli selime. hem takas yaptık selimle hemde iyi bir arkdaşım daha oldu tuordelarren e yani selime ben her türlü reefransım bundan sonra hatta kefilim :D

aktifkedi ile gitar takası yaptık
ilk alışverişim olması nedeniyle oluşan paranoyak ve tedirgin davranışlarıma rağmen çok yardımcı oldu sağolsun teşekkür ediyorum kendisine burdan :)

"lichking23" ile bir takas yaptık.Hiç bir sorun yok.Dediği gün yolladı ve parayı yatırdı.Güvenilir bir insan.Teşekkürler :D ;)

"iziataz" ile bir gigbag alışverişimiz oldu.Dediği vakit geldi.Teşekkürler

"supersound" dan Behringer tuner aldım.Ona da çok teşekkür ediyorum :D güvenilir bir satıcı

DjFucHs ile yaptığım alışverişte adaptörün geç gelmesi ve 12 ytl fazladan kargo ödeme problemimden sonra olayı kapatalım demiştim ama ne yazıkki olay bir türlü kapanmadı şimdide bana yolladığı adaptör uygun adaptör çıkmadı tam reguleli değil zaten prosesörü çalıştırmıyodu ayrıca kopmuş ve elle eklenmişti kablosu adaptörün ilk önce anlayamadım neden çalışmadığını sonra arkadaşın prosesörünün adaptörünü deneyince sorunun adaptörden kaynaklandığını anladım yani o prosesöre uygun bi adaptör değildi ve onu bana yolladı prosesörden ayrı olarak 12 ytl kargo ödedim gittim tam regüleli adaptör yaptırdım o prosesör için 20 ytlde ona bayıldım beni 32 ytl kadar zarara soktu burdanda bunu belirtmek istiyorum (şimdi 12 ytl neki onun için bu kadar yazıyosun diyen arkadaşlarda 32 ytl nedirki yazarlar belki) ayrıca gunlerdirde prosesörsüz kaldım ödünç pedal alıp çaldım kaç gündür bu işlerle uğraşıyorum çok berbat bi alışveriş oldu zararımı ödemesini bekliyorum kendisinden kendisini aradım bi sorunla karşılaştığımı söyledim nete giremeyeceğini pazartesi gireceğini söledi ama beklemekten yoruldum biraz vurdumduymaz bir arkadaşımız.

vyno demiş ki:
DjFucHs ile yaptığım alışverişte adaptörün geç gelmesi ve 12 ytl fazladan kargo ödeme problemimden sonra olayı kapatalım demiştim ama ne yazıkki olay bir türlü kapanmadı şimdide bana yolladığı adaptör uygun adaptör çıkmadı tam reguleli değil zaten prosesörü çalıştırmıyodu ayrıca kopmuş ve elle eklenmişti kablosu adaptörün ilk önce anlayamadım neden çalışmadığını sonra arkadaşın prosesörünün adaptörünü deneyince sorunun adaptörden kaynaklandığını anladım yani o prosesöre uygun bi adaptör değildi ve onu bana yolladı prosesörden ayrı olarak 12 ytl kargo ödedim gittim tam regüleli adaptör yaptırdım o prosesör için 20 ytlde ona bayıldım beni 32 ytl kadar zarara soktu burdanda bunu belirtmek istiyorum (şimdi 12 ytl neki onun için bu kadar yazıyosun diyen arkadaşlarda 32 ytl nedirki yazarlar belki) ayrıca gunlerdirde prosesörsüz kaldım ödünç pedal alıp çaldım kaç gündür bu işlerle uğraşıyorum çok berbat bi alışveriş oldu zararımı ödemesini bekliyorum kendisinden kendisini aradım bi sorunla karşılaştığımı söyledim nete giremeyeceğini pazartesi gireceğini söledi ama beklemekten yoruldum biraz vurdumduymaz bir arkadaşımız.

Giremiyorsa giremiyordur senle konuşmamak için yaptığını sanmıyorum. Bozuk adaptör yolladıysa ayıp etmiş ama belki kargoda bir sorun olmuştur bilemiyorum. Sonra 12 ytl verip (yada verecek) sana kargo yollayan adamın bozuk adaptör yollayacağını sanmıyorum. Gelince bide onu dinleyelim bakalım.

Sizin bu işte yılan hikayesine döndü be.

bence satış şartları neyse ona tam olarak uyulmalı. Parada ve üründe anlaştıktan sonra "insanlık hali" ya da "unutkanlıkla" satış şartları dışında gelişmeler olursa, şartları bozan kişi büyük bir hassasiyetle çabucak bunu giderme yoluna gitmeli. Söz konusu olan kişisel güvenilirlik çünkü. İlk hata kabul edilebilir ama hemen düzeltilmesi şartıyla.

kornman887 demiş ki:
Giremiyorsa giremiyordur senle konuşmamak için yaptığını sanmıyorum. Bozuk adaptör yolladıysa ayıp etmiş ama belki kargoda bir sorun olmuştur bilemiyorum. Sonra 12 ytl verip (yada verecek) sana kargo yollayan adamın bozuk adaptör yollayacağını sanmıyorum. Gelince bide onu dinleyelim bakalım.

Sizin bu işte yılan hikayesine döndü be.

12 tl yi o değil ben ödedim zaten bana ödetti önce 10 ytl prosa ödedim kargo sonra arkasından 12 ytl adaptöre ödedim kargo sonrada bozukluğun yanı sıra uygun adaptör değil yani reguleli değil çalıştırmıyodu ve kablosunu kopmustu ortadan yarım yamalak lehimlenmişti bunlardan beni hiç haberdar etmedi ayrıca adaptör yaptırmak zorunda kaldım 20 ytlde oda ödedim.Çok kötü bi alışveriş oldu ilk kez bu forumda başıma böle bişey geldi.1 hafta oldu prosesörü alalı ama hala uğraşıyorum bu işle.:(

DjFucHs ile konustum paramı bu ayın 15inde vereceğini söledi vala iyice enayi olduk neyse bu kadar sinir yapmamıştım olay para olayı değil vurdumduymazlık var insan karşısındakini düşünmesi lazım hepimiz burda müzisyen adamlarız bu tür alışverişlerde daha duyarlı olmalıyız.

berbay demiş ki:
muoupu demiş ki:
'berbay' nickli arkadaşla prosesör - ds2 takasımız oldu. bir iki gün geç gönderebildim anlayışına teşekkür ederim.

evet biraz geç aldım aleti ama sorun değil bizi kargo masrafından kurtardı 8) ..alet'de dediği gibi temiz bir aletti..ben kendisine teşekkür ederim...

Ds-2 dün elime geçti amcamdan aldım buraya geldiklerinde. Gerçekten sıfır gibi pedalmış. Çok memnun kaldım booster olarak tonundan da. Tekrar teşekkürler.

vyno demiş ki:

Hayatımda ilk defa senin gibi bir insanla karşılaştım.Ve alışveriş yaptığım için lanet ettim açıkçası.Arkadaşlar yaz okulu kayıt tarihlerini ve sınav sonuçlarını öğrenmek için bolu' ya geçmiştim.Ordan da istanbuldaki işlerimi halletmek için istanbula geçtim.Arkadaş beni cumartesi günü bana msj attığında da ben istanbula doğru yol alıyordum.Düzgün bir şekilde anlattım durumumu..Ben o processoru o adaptörle kullandım aylarca ve hiç bir sorun yaşamadım.Hatta forumda da processoru deneyen arkadaşalar oldu.Yalnız olay şu ki bende çalışan adaptör arkadaşta çalışmadı...Yine tamam dedim..Suçlamadım arkadaşı.Kendisinden adaptörü yaptırdığı yerden bir fatura tehmin edip bana göstermesini istedim(Kanuni hakkım) göstereceğini söyledi.Cevap olarak ta parasını 15haziran da yatıracağımı söyledim.Çünkü o gün para alıyorum daha erken yatırmam söz konusu bile olamazdı.Alışverişimizin başından beri sert bir dille bu forumda beni eleştirmesi çok saçma.Tekrar söylüyorum bu alışverişte yaptığım tek bir hata(hata sayılablirse) bir anlık unutkanlıkla adaptörü kargoya vermeyi unutmamdır.Hatamı kabul ettim hepiniz bilirsiniz ki insanlık halidir.Hep alttan alan taraf ben oldum, hep sustum ama sustukça saçmalamaya başladı arkadaşımız.Tekrar söylüyorum "vyno" arkadaşım;12 YTL yi zaten yatırmak boynumun borcu fakat adaptör olayına gelince; Faturayı gösterirsin;Paranı yatırırım.

vyno demiş ki:
DjFucHs ile konustum paramı bu ayın 15inde vereceğini söledi vala iyice enayi olduk neyse bu kadar sinir yapmamıştım olay para olayı değil vurdumduymazlık var insan karşısındakini düşünmesi lazım hepimiz burda müzisyen adamlarız bu tür alışverişlerde daha duyarlı olmalıyız.

Ben sen kadar anlayışsız bir müzisyen görmedim..Kimseyi enayi yerine koyduğum da yok!!Ayıp ediyorsun!!

1)Prosesörü yolluyosun adaptörü yollamıyorsun(1. hata ok dedim utmuştur.)

2)Sonra adaptörü unutmanın hatası bendeymiş gibi bana ödetiyosun kargosunu(hata2)

3)Yolladığın adaptörün kopmuş sonradan ekleme yapılmış olduğunu sölemiyosun fotosunu çektim foruma koyarım istersen adaptörü.(hata3)

4)Yolladığın adaptör prosu çalıştırmıyor videosunu çekip koyarım rezil olursun(hata4)

5)tüm bunların sonunda bide suyun yüzüne çıkmaya çalısıyosun(hata5)

enisle bi alışveriş yaptık .. adam bana parayı dediği saatte yatırmış, gözü kjapalı 1 milyar yolladı adam.. yolladığı kamera pırılı pırıl cillop gibi sen neyi hazmedemiyosun çozemedim ?

12vac 500mA adaptörle çalısıyor o prosesör bana yolladığın ayarlanabilir basit bi adaptör yetersiz kalıyor dalgalanma oluyor efekt geçişi olmuyor sürekli açılıp kapanıyomuş gibi oluyor ve adaptörün zaten kablosu yarım yamalak bağlanmış lehimmi ne yapmışsın kablo ortadan kopmuş bunları bana aleti satarken sölylemen gerekirdi lütfen bunları yazdıkça batıyorsunöÖzürdilemen gerekirken hala suyun üzerine çıkmaya çalısıyosun.

lotion demiş ki:
enisle bi alışveriş yaptık .. adam bana parayı dediği saatte yatırmış, gözü kjapalı 1 milyar yolladı adam.. yolladığı kamera pırılı pırıl cillop gibi sen neyi hazmedemiyosun çozemedim ?

Dostum senle ilgili bi olay yokki burda mağdur olan benim sana noluyor ?? Açıklıyorum işte görmüyormusun burda mağdur olan benim sen neden savunmaya geçtin anlamadım?

vyno demiş ki:
1)Prosesörü yolluyosun adaptörü yollamıyorsun(1. hata ok dedim utmuştur.)

BUNU ZATEN KABUL ETTİM...

2)Sonra adaptörü unutmanın hatası bendeymiş gibi bana ödetiyosun kargosunu(hata2)

O AN YANIMDA PARA OLMADIÐI İÇİN ÖDEYEMEDİÐİMİ,ZARARINI EN YAKIN SÜREDE ÖDEYECEÐİMİ BELİRTTİM...

3)Yolladığın adaptörün kopmuş sonradan ekleme yapılmış olduğunu sölemiyosun fotosunu çektim foruma koyarım istersen adaptörü.(hata3)

ADAPTÖRÜN KOPUK OLUP SONRADAN ELLE BAÐLANMASINI BEN HATA OLARAK GÖRMEDİM.

4)Yolladığın adaptör prosu çalıştırmıyor videosunu çekip koyarım rezil olursun(hata4)

ADAPTÖR BEN KULLANIRKEN ÇALIŞIYORDU..NEDENSE SEN DE ELİNE GEÇTİKTEN 2 GÜN SONRA ÇALIŞMADIÐINI SÖYLEDİN...

5)tüm bunların sonunda bide suyun yüzüne çıkmaya çalısıyosun(hata5)

HAKLISIN SU ÜSTÜNE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORUM.BÜTÜN FORUM DA BUNA ŞAHİT OLUYOR..

Geri