Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

aktifkedi demiş ki:
flotsam nickli utku ile güzel bir takas gerçekleştirdik. güvenilir sözüünde duran bir arkdaş kendisi herkese hayırlı olsun.

Aktifkedi'nin meksika fender'ini şehirler arası bir alışverişle satın aldım. Kendisine ve alışverişte aracı olan kuzeni onurbattal'a çok teşekkürler. Her ikisi de güvenilir arkadaşlar.

Biraz geç oldu ama söylemek lazım. Ginobili nickli onur arkadaşımla gitar ile anfi+para takası yaptık.ilk benim gitarı yollamama rağmen anfi ile para bir gün bile gecikmedi.kendisine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.kendisine buradan teşekkürler...

flotsam demiş ki:
aktifkedi demiş ki:
flotsam nickli utku ile güzel bir takas gerçekleştirdik. güvenilir sözüünde duran bir arkdaş kendisi herkese hayırlı olsun.

Aktifkedi'nin meksika fender'ini şehirler arası bir alışverişle satın aldım. Kendisine ve alışverişte aracı olan kuzeni onurbattal'a çok teşekkürler. Her ikisi de güvenilir arkadaşlar.

o kişiler forumun köklü insanlarıdır, güven sorunu yaşayanı boğazlarım:D

ve iki hafta aradan sonra ozbeksel ile yani selçuk abi ile yine alışveriş yaptık, ne güzel:D

ozzy_fender nickli özcan abiden fender usa strat almıştım..

misuru nickli ilker kardeşimden zoom g9.2tt processor aldım kendine ibanez rg620 sattım...

rastacan nickli arkadaşımla güsel bi takas gerçekleştirdik zoom g9.2tt verdim vox tonelab se aldım...

bu üç arkadaşa her türkü kefilim + forumdan level_-_3 nickli arkadaşa deepshadow nickli arkadaşa ve telecaster52 nickli arkadaşa kefil olurumsonuna kadar nekadar alışveriş gerçekleştiremesekte mükemmle insanlar... saygılar..

müzisyenmi ticaretçilikmi?

ya beyler az önce bir yıl kullandığım amfinin kolonun değişip 30 wata indirgendiğini bunuda aleti satarken karşı tarafın uyarısıyla foruma yapılan bilgilendirme mesajında öğrendim..biri bana bozuk satmış..haberim yok..demekki anlaycak zekam,bilgim.tecrübem yok.....bende para lazım satam dedim..satan adam bana,,alıcıyı uyarıyor ve o amfi 30 wata düşürülmüştür vs diyor.....

peki benim suçlu olmadığımı söyledi alıcı yani almaktan vazgeçen ahbab...tabiki zaten ben satama..inanın yüzüm kızarıklığı halen geçmedi...

çünkü üstadlar, ben müzısyenim,,ticaret ehli değil..ki onu bile yapmak için yürek, akıl ,kalp,iyi niyet efendilik, vs.....olumlu olan herşey lazım gelmezmi....

neye yanayım...ama durun bir dakka,,,
sizce ben müsizyen olabilmişmiyim....
takdir sizin

- mr_mojo nickli Arda arkadaşımızdan Crybaby GCB-95 satın aldım,Alet tertemiz geldi ve paketlemeyi gayet düzgün yapmış,içi hava dolu torbalarla sarmış pedalı bu sayede eminim darbelere dayanıklı bir şekilde gelmiş alet.
- Ayrıca aramızda "önce parayı yatır aleti sonra kargoya veririm" gibi bir diyaloğun da geçmemesi güvenilirliğini arttırıyor arkadaşın.Buradan da bir kez daha teşekkür ederim kendisine.

boss odb-3

lichking23 isimli arkadaştan boss odb-3 aldım. Gayet anlayışlı bir satıcı. İyi anlaştık. Paket gayet iyidi. SAğlamdı yane :D Teşekkür ediyorum kendisine.

RaY adlı arkadaşla konuştuk gerçekten çok yardımcı oldu bugun kargoya verdi hemende mesaj ile takip noyu filan attı gerçekten çok ilgili ürün elime geçincede yazcam görüşlerimi.Şimdilik 5 üzerinden 5 veriyorum......Gerçektende dünyanın en kaliteli iskambil kağıdını en ucuza satıyor emin olabilirsiniz

ozanaytc den bir adet gitar aldm önce parayı yolladım o da gitarı yolladı tertemiz gitarmış çok güzel paket yapmış sağolsun ilgilendi gitar geldi elime baya memnun kaldım teşekkür ederim kendisine

alışveriş yaptığım kararlı, ne istediğini bilen, dürüst ve nazik insanları, malzemeyi ve alışveriş şeklini tarih sırasına göre bu mesaj altında sıralayacağım. umarım diğer arkadaşlara örnek ve faydalı olur.

1. Taka - strat kasa generic hard case - satış
2. Zetiman - boss bd-2 - satış
3. Stryper777 - jim dunlop crybaby 535q wah - satış
4. darkcei - marshall mg30dfx - satış
5. BuzzGibi - mxr m-102 dyna comp- satış
6. Erren - mxr m-104 Distortion+ - satış
7. Hellhound - Ibanez PGM301 Paul Gilbert signature elektrik gitar - alış
8. Traven - Zoom RT-223 rhythm track cihazı - alış
9. Whiskas - Boss OS-2 - alış
10. Nickoteen - Vox Pathfinder 15R - alış
11. Rasielx - Boss TU-2 - satış
12. agmed - Cort E-410 - satış
13. skck - Gripmaster - satış
14. sertsessiz - boss sd-1 - alış
15. zetiman - boss sd-1 - alış
16. Dragonchaser - muhtelif strat malzemeleri - alış
17. rexatin - strat pickguard - sağolsun ücret istemeden gönderdi.
18. dethklok - Ibanez PGM301 Paul Gilbert signature elektrik gitar - satış

umarım siz de memnun kalmışsınızdır. teşekkürler.

Gökhan Bey'den (GokhanA) Dunlop535Q Wah aldım. Sağolsun ürünü çok güzel kutulamış. Konuştuğumuz gibi elime ulaştı ve beklediğimden de temiz çıktı.

Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

mistikefendiden (teksan) sd808 aldım, elden gayet hızlı bir alışveriş yaptık (benim işlerim nedeniyle kısa süreli bir buluşma oldu) kendisi fiyat konusunda çok anlayışlı davrandı, pedaldaki modifiye de oldukça başarılıymış çok beğendim, teşekkürler ederim kendisine

necroshine nickli arkadaştan gerçekten de dediği gibi neredeyse hiç kullanılmamış kasetler aldım.bi nevi nostalji oldu.kendisine çok teşekkür ederim.para gönderme konusunda da çok ılımlı davrandı...

:!: Sayın forum sakinleriyle gözlemlediğim bir olayı paylaşıp dikkatli olmalarını rica ediyorum. :!:
head_of_leaner rumuzlu kullanıcı 19.10.2007 tarihinde sözde 20.000 YTL'lik el yapımı Fender satışa koyup iki gün içinde satmıştır. o ilanın ayrıntıları burada

http://www.turkrock.com/post1351910.html#1351910

Eklenmesi gereken ise kullanıcının sözde iki gün içinde sattığı 20.000 YTL'lik Fender için yolladığı fotoğrafın görüldüğü kadarıyla bir Fender Stratocaster'a benzemediğidir. Buyrun fotoğraf burada: http://img139.imageshack.us/my.php?image=121uw0.png

Aynı kullanıcının eski mesajlarına bakıldığında ise şu yorumu göze çarpıyor.

head_of_leaner demiş ki:
bnm wolfu koysam buraya bana dötünüzle gülersiniz herhalde

Bu mesajın ayrıntıları burada:
http://www.turkrock.com/post1337672.html#1337672

Forum kullanıcılarını bu satıcı konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum ve bu mesajın üzerine yukarıda verdiğim başlıklardaki mesajlarını ''düzenleme'' ihtimalini göz önüne alarak resim olarak aşağıya asıyorum.

********************************************************************************
79231378lm9.jpg

********************************************************************************
80673362ok8.jpg

62885254vw6.jpg

Bu kişi şu an forumda aktif olarak ilan yürütmektedir. Forum Sakinlerin dikkatine... Hayırlı akşamlar.

Geri