Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

poulles ısımlı arkadastan 130 mılyona bır akustık gıtar aldım
1- arkadas ole bır paketlemıskı atom bombası atsan gıtara zarar gelmez
2-o gıtar 250 den assagı etmez
3-ılgısı alakası ve verdıgı sozlerı mukemmel ve kusursuz sekılde yerıne getirmesi ve hos muhabbetıyle bu sitedeki en iyi satıcılardan bırı oldugna hıc suphe yok

COK RAHATLIKLA GUVENEBILCEGINIZ BIR INSAN TEKRAR COK TESEKKURLER BU GITARI ASLA SATMICAM :)

idieteque demiş ki:
poulles ısımlı arkadastan 130 mılyona bır akustık gıtar aldım
1- arkadas ole bır paketlemıskı atom bombası atsan gıtara zarar gelmez
2-o gıtar 250 den assagı etmez
3-ılgısı alakası ve verdıgı sozlerı mukemmel ve kusursuz sekılde yerıne getirmesi ve hos muhabbetıyle bu sitedeki en iyi satıcılardan bırı oldugna hıc suphe yok

COK RAHATLIKLA GUVENEBILCEGINIZ BIR INSAN TEKRAR COK TESEKKURLER BU GITARI ASLA SATMICAM :)

:D atom bombası olayına yarıldım :D 'babam sağolsun' iyi paketler ;)
teşekkür ederim yorumların için...sende beni hiç bir konuda yormadın aksine msnde geberdik gülmekten :D sağol tekrar... muşteri değil dost kazanmış olduk ;)

ayrıca akustiğin parasıyla 'matis' ten hardcase aldım...oda son derece güvenilir bir arkadaştır hiç bir zorluk çekmeden alışverişi yaptık arkadaşımın iş yerine kdr götürüp elden teslim etti (ankara) sağolsun...

Zeus nickli can arkadasimizla bi alisverisimiz oldu. Hic abartmadan soyleyebilirimki bugune kadarki alisveris yaptigim en iyi niyetli en iyi insanlardan biriydi... Gozunuz kapali alisverisinizi yapabilirsiniz kendisiyle. Ondan yana bi yanlis olursa ona kefilim diyebilirim o derece :LOL:

C_C king arkadasımdan bir boss me 50 pedal aldım

ve ürün hakkında verdıgı bılgılerın hepsı doru cıktı urunde kozmetık hatası yok dedı hakkattende yoktu zaten urun bana kutusunda geldı urunun satısı gerceklesene kadar ılgılendı ve her konuda yardımcı oldu cok cok guvenebılcegınız bır arkadas tekrar cok tesekkerler caner(C_C king)

idieteque demiş ki:
C_C king arkadasımdan bir boss me 50 pedal aldım

ve ürün hakkında verdıgı bılgılerın hepsı doru cıktı urunde kozmetık hatası yok dedı hakkattende yoktu zaten urun bana kutusunda geldı urunun satısı gerceklesene kadar ılgılendı ve her konuda yardımcı oldu cok cok guvenebılcegınız bır arkadas tekrar cok tesekkerler caner(C_C king)

sagolasin alper, ayni sekilde kendisi de son derece guvenilir bir arkadastir, rahatlikla alisveris yapabilirsiniz..

vdKa demiş ki:
Zeus nickli can arkadasimizla bi alisverisimiz oldu. Hic abartmadan soyleyebilirimki bugune kadarki alisveris yaptigim en iyi niyetli en iyi insanlardan biriydi... Gozunuz kapali alisverisinizi yapabilirsiniz kendisiyle. Ondan yana bi yanlis olursa ona kefilim diyebilirim o derece :LOL:

Çok teşekkür ederim tolgacım...
Aynı şekilde tolgayada gözünüz kapalı güvenebılırsınız...
Her zamankı gibi alışverısten cok dost kazanmaktan dolayı ne kadar mutlu oldgumu anlatamam...
Tekrar görüşmek üzere...

Enver arkadaşımla alışverişimiz oldu . Alışveriş ve sattığı aletlerin temizliği konusunda kendisine güvenebilirsiniz. Umarım tekrar alışverişimiz olur

kemik_hakan demiş ki:
Enver arkadaşımla alışverişimiz oldu . Alışveriş ve sattığı aletlerin temizliği konusunda kendisine güvenebilirsiniz. Umarım tekrar alışverişimiz olur

tesekkur ederim Hakan senınle alısverıs zevktı, Hakan a da guvenebilirsiniz kendısı guvenılır bırıdır

Ze_uS nickli arkadaşımdan Marshall MG15DFX aldım Can arkadaşımız bana fiyat da dahil ödeme kargo vs her konuda çok yardımcı oldu.

Kendisi çok iyinyetli olduğuna inandığım biri ürünü alırken hiç bi konuda kafamda şüphe bırakmadı her konuda yadınlattı ürünün çiziklerine kadar ifade etti almadan ve ürünü bi kargolayışı vardı isteyen veya merka eden arkadaşlara resimelri ve paketlemeyi gösterebilirim 2 kat hava yastığınla sarmıştı ürünü ve ürün gelene kadar da sürekli telefonlarştık bi problem avr mı diye
problemsiz ürünü teslim aldım ve şu an gerçekten memnunum.

evanes demiş ki:
Ze_uS nickli arkadaşımdan Marshall MG15DFX aldım Can arkadaşımız bana fiyat da dahil ödeme kargo vs her konuda çok yardımcı oldu.

Kendisi çok iyinyetli olduğuna inandığım biri ürünü alırken hiç bi konuda kafamda şüphe bırakmadı her konuda yadınlattı ürünün çiziklerine kadar ifade etti almadan ve ürünü bi kargolayışı vardı isteyen veya merka eden arkadaşlara resimelri ve paketlemeyi gösterebilirim 2 kat hava yastığınla sarmıştı ürünü ve ürün gelene kadar da sürekli telefonlarştık bi problem avr mı diye

Çok teşekkür ederim memnun kalmanıza ve sorunsuz sıze ulasmasına cok sevındım.Aynı sekılde sızde cok guvenılır ve anlayıslı davrandınız...
buyuk zevktı sizinle tanısmak alısverıs yapmak

tasekkurler...

Ze_uS demiş ki:
evanes demiş ki:

Çok teşekkür ederim memnun kalmanıza ve sorunsuz sıze ulasmasına cok sevındım.Aynı sekılde sızde cok guvenılır ve anlayıslı davrandınız...
buyuk zevktı sizinle tanısmak alısverıs yapmak

tasekkurler...

Ben teşekkür ederim her şey için :)

Biraz geç oldu ama Koraybeck'e teşekkür ederim, havaleden 1-2 saat sonrasında hemen JMP-1 i yolladı, ertesi gün elimdeydi. Ayrıca sonrasındaki teknik yardım içinde teşekkürler

Bulldog hayallerim şartlar ve istenmeyen durumlar nedeniyle suya düştüğünden dolayı doubleshot almaya karar vermiştim ve OnurBattaldan DoubleShot aldım. Henüz deneme şansım olmadı ne yazıkki, programda bir aksaklık çıktı, ama pedal tertemiz ve eminimki sorunsuzdur. Onurda her zamanki gibi sorunsuz şekilde alışverişi gerçekleştirmemizi sağladı ve elinden geleni yaptı. Aceleci davranmamıda anlayışla karşıladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gogostar'ın Cort Turkish editionunu aldım. Gitara gerçekten çok temiz bakmış. Hiç tereddüt etmeden parayı gönderdim ve ertesi gün gitar elimdeydi (gitarı case içinde otobüs ile yolladı, bence kargoya göre çok daha sağlam bir nakliye yolu) kendisine şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum.

MrBarrish nickli Osman abimden sonsuz güvenli bir şekilde alışverişimizi sonlandırmak üzereyiz (Ben daha kargoyu almadım fakat kendisi o kadar güven sağladı ki şu anda evimde gönül rahatlığı ile kargomun gelmesini bekliyorum )
Bu arkadaş ile yapacağınız tüm alışverişlere sonuna kadar kefilim :)
Saygılar , hörmetler ...

Geri