Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Berkaya (masterofpuppetsasd) güvenebilirsiniz kendisi ile birçok alış verişim oldu. Sattığı iki gitar gövdesi ve sapın yanında bir çok gitar parçası aldım. Teşekkürler

efekut demiş ki:
Berkaya (masterofpuppetsasd) güvenebilirsiniz kendisi ile birçok alış verişim oldu. Sattığı iki gitar gövdesi ve sapın yanında bir çok gitar parçası aldım. Teşekkürler

Ben teşekkür ederim. ;) Efe abiyle birçok alışveriş yaptık her seferinde süper zamanlama ile. Kendisine teşekkürlerimi ve + rep'lerimi sunuyorum. :D

Re: PROSESLAP dikkat okumadan gecemeyın

turk-rock demiş ki:
Dikkat PROSESLAP bir süre önce proseslap'a bir analog pedalı tamır için gıttım sorunuda 500 yerime 600 mAh adaptor kullandım ve pedalda sorun cıktı goturdum proseslap ta adını hatırlamıyorum genc bır arkadas vardı ona tamır ıcın bıraktım ve ustune basarak kocaelıden geldım eger 30 ytl ve ustunde tutarsa yapma dedım. ve bana zaten 35 ytl ve uzerı oldumu fıyatı musterının onayı almadan yapmadıklarını soyledıler ben tel acarım dedım ve aradan 1 gun sonra tel actım pedalı yaptıklarını soyledıler ve fıyatında 35 ytl oldugunu soyledıler habersız yapmamaları gerektıgını soyleyınce bana ters cıkıstı o hafta sonu tekrar ıst gıderek proseslapta sankı ben haksızmısım ve onlara yapmalarını soylemişim bır sure tartıstık ve yaptıgın ıslemı ıstemıyorum ben okadar parayı veremem sonucta 60 lıralık bır pedal dedım tamam ozaman sokeyım mazemeyı 1 saat sonra gel al dedi ve gıttım pedalı aldım ıcındekı soktugu parcaları bıle ne oldugunu soylemeden elıme tutusturdu yol verdı sormama ramen soylemedı ve daha sonra arastırdım semasını sagolsun forumda bırısınden buldum ve PROSESLAP IN BANA 35 YTL OLARAK VERDIGI FIYATI BEN KOCAELİDE 1YTL YE YAPTIRDIM dusunebılıyormusunuz 1 ytlyı adam 35 ytl ye yapıyor ve benım verdıgım yol parası cabası olarak kaldı bu konunun moderotor arkadaslar tarafından bır sure burada kalmasını rıca edıyorum

dikkatsizler biraz.
bende izmitteyim pedalımı bırakmıştım oraya. 1 hafta sonra istanbula geldiğimde bi ariyim dedim yapmışlarmı diye. adımı ve pedalı sordular,söyledim ve pedal hazır dediler.ümraniyeden kalktım taksime gittim,adam yapmadık dedi,eaeaa pardon yanlışlık olmuş vs.lambaları değişecekmiş,lamba daha gelmemiş,1haftaya kadar gelir dedi.1 hafta sonra taksimde biyerde çıkacaktık,yine bi ariyim dedim olmuşmu diye.yine hazır dedi. gittim tahmin edin ne oldu. yine yanlışlık oldu,hazır değil. bende aldım pedalı geri. neyseki sakin adamım, başkası olsa farklı şeyler olabilirdi.
herneyse biraz dikkatli olmaları lazım,bizimde işimiz gücümüz, kendimize göre programımız var.

Arkadaşlar dün suskunnefer arkadaşımız sayesinde cok güzel bir gitar sahipi oldum. Çok güvenilir ve sadıktı gerçekten. Ben 10 gün önce konuştum onla ve gitarı ayırmasını sölemiştim. Söz verdi bana 4 5 kişi araya girdi hemen nakit para verdiler nurettin arkadaşım sağolsun dedi benim sözüm söz dedi ve aleti ayın 10 a kadar kimseye satmadı. Bende dün aldım gitarı inanın bana bu kadar beklemiyordum :) Sanki aleti almış bana satmak için yurt dışından getirmiş bir kere bile çaldığından süpheliyim:) Hardcase açtım tamam dedim alıyorum o kadar temiz. Yani peradaki aynı model gitarlar daha eskidir onlar bile daha çok çalınmıştır:) Çok güzel sıfır aleti 3 250 ytl olan esp yi ben sıfırını 2 125 ytl aldım. Çok teşekkür ederim nurettin.

arkadaşlar dün yeti_88 nickli arkadaştan mg50dfx aldım... sağolsun kapıma kadar getirdi amfiyi arabaya atıp.... alet sorunsuz... birşey satın alıcaksanız arkadaşa güvenebilirsiniz...

sefabaser demiş ki:
arkadaşlar dün yeti_88 nickli arkadaştan mg50dfx aldım... sağolsun kapıma kadar getirdi amfiyi arabaya atıp.... alet sorunsuz... birşey satın alıcaksanız arkadaşa güvenebilirsiniz...
rica ederim sefa ne demek ben tesekkr ederim bende iyi bi insan daha tanimis oldum anfi sayesinde gule gule kullanman dilegimle dostum sevgiler saygilar

persembe nikli abimde cok iyidir..kesinlikle yaptıgım en sorunsuz alıs-veris belkide kafa yapılarımız uyuyor :p oda benim gibi jet hızıyla alıp satıyor :D alıs-verisimiz cok hızlı ve guzel oldu..kesinlikle sitede alıs-veris yaptıgım en iyi adam ;) ben kefil olurum yani :D

fenderstrat28 demiş ki:
persembe nikli abimde cok iyidir..kesinlikle yaptıgım en sorunsuz alıs-veris belkide kafa yapılarımız uyuyor :p oda benim gibi jet hızıyla alıp satıyor :D alıs-verisimiz cok hızlı ve guzel oldu..kesinlikle sitede alıs-veris yaptıgım en iyi adam ;) ben kefil olurum yani :D

eyvallah Celil'ciğim. Aynı şeyleri ben de senin için söyleyebilirim. Güvenilir bir delikanlıdır, sorun yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz.

ben ertugrul abiye tekrar tesekkur etmek istiyorum =) gercekten bu forumda tanıstıgım en iyi insanlardan birisi =) ben herturlu kefilim abime =) benim icin gercekten cok seyler yaptı sagolsun bitanesin abi :D sana nasıl tesekkur etsem azdır ;)

fenderstrat28 demiş ki:
ben ertugrul abiye tekrar tesekkur etmek istiyorum =) gercekten bu forumda tanıstıgım en iyi insanlardan birisi =) ben herturlu kefilim abime =) benim icin gercekten cok seyler yaptı sagolsun bitanesin abi :D sana nasıl tesekkur etsem azdır ;)

Eyvallah. Ben de Celile kefilim. Gitar bugün elime (otobüsün gecikmesi yüzünden biraz rotarlı da olsa/malum kar-kış) geçti. Gerçekten çok beğendim. Hiç bir müdahale gerektirmedi, sadece Muharrem Nalbanta götürdüm ve bir sap ayarı yaptı. Ben de ona tekrar benden aldığı amfiyi güle güle kullansın diyorum.

alpergrk ile pedal takası gerçekleştirdik. Hızlı ve net bir alışveriş oldu :) Bana pedalı kutusunda ve içindeki kağıtlarla vs. göndermiş sağolsun. Pedal da kozmetik olarak iyi durumda dediği gibi... Kargoları beklerken az da olsa sohbet de ettik. Kendisi gayet iyi ve güvenilir bir arkadaştır; Güven sorunu yaşanılacak biri asla değil ;)

Son bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine buradan...

gt8

Erdem (RestlessOblivion) arkadaşımızdan GT8'ini aldım. Alet dediği gibi tertemiz hiç bir sorunu yok. Farklı şehirlerdeyiz kargoyla hallettik hiç bir problem olmadı. Kesinlikle çok dürüst ve güvenilir bir arkadaş. Ah bi de amfisini kapabilsem:D Çok sağol Erdem herşey için..

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
alpergrk ile pedal takası gerçekleştirdik. Hızlı ve net bir alışveriş oldu :) Bana pedalı kutusunda ve içindeki kağıtlarla vs. göndermiş sağolsun. Pedal da kozmetik olarak iyi durumda dediği gibi... Kargoları beklerken az da olsa sohbet de ettik. Kendisi gayet iyi ve güvenilir bir arkadaştır; Güven sorunu yaşanılacak biri asla değil ;)

Son bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine buradan...

Ben de sana teşekkür ederim dostum. Yeni alışverişlerde görüşmek üzere :)

idieteque ten vamp2 aldım. birkaç gün pedalı bekletti benim için. sorunsuz güzel bir alışveriş oldu. her aşamada haberdar etti sağolsun. kefilim kendisine..

Geri