Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

TARO nickli arkadaştan Boss NS-2 pedal aldım. Parayı havale ettiğim gün pedalı kargoya verdi ertesi gün elime geçti. Pedal, bana önceden dediği gibi tertemiz. Güvenilir bir satıcı, tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla kendisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

warehya ile alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum kendisinden evo manyetik alacaktım 3 hafta beni oyaladıktan sonra en sonunda bu cumartesi buluşmayı kabul etti. cuma cumartesi ve pazar günleri sürekli aradım kendisini ama telefonu açmadı burdan da neden açmıyorsun diye öm attım bu mesajı da okuduğu halde cevap vermedi.

bu hafta "haplo tr"(arkadaş) ve "perşembe"(abimiz) nickli arkadaşlarla alışverişim oldu ki ikiside süper elemanlar saolsunlar dedikleri gibi gitti herşey çok teşekkür ederim...

rg7321'den gdi21 aldım dediği gibi 0dan farkı yoktu pedalın. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Sorunsuz bir alışveriş oldu, kefilim her türlü.. Ona da güvenin bana da :LOL:

SlayeR__ nickli Semih arkadaşımızdan gitar aldım. Sağolsun benim için Boluya giderken Ankaraya uğradı ve gitarı elden verdi. Gitarı deneme şansım olmamıştı, her şeyi dediği gibi çıktı gitarın. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

Zaknafein_drizzt demiş ki:
"wahshe" nickli arkadaşla problemsiz bir alışverişimiz oldu,anında eft ile yatırdı parayı ;) rahatlıkla güvenebilirsiniz..teşekkürler ;)

ben de wahshe ile alışveriş yaptım. Parayı hesabıma gönderdi ve ben de aynı gün pedalı kargoya verdim. sorunsuz bir alışlveriş oldu.

Bluestblue nickli arkadaş ile 2 ay önce bir takas için anlaştık. Kendisi Fatih Bayraktar adında Makedonya Üsküp'te diş hekimliği okuyan birisi.
Kapora olarak 100 Euro gönderdim, 1 hafta bekledim gelmesini.
iki hafta oldu, 3. hafta da ses çıkmayınca foruma yazdım, aradım, günlerce haber alamadım.
Geçen hafta sonuna yakın gelemediğini ve takası iptal ettigini söyledi ve parayı pazartesi hesabıma yatıracagını soyledi. Bilin bakalım ne oldu, ne para var ne haber!
Benim 2 ay süreyle yapabileceğim olası takas ve alışverişler suya düşmüş oldu.
Hem zaman hem para kaybettim. 2 gün daha bekleyim savcılığa suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum. Gerekirse ailesini de bulurum.

"01" nickli Çetin arkadşaımdan manyetik alış verişim oldu kendisine ilk gün güvendiğim gibi bu alışverişimde de güvendim.

Zaman ayırdığı için teşekkür ederim kendisine.

[quote="DaveMustaine_64
efe sen de sağol, güle güle kullan ve iyi bak gitarıma. Burda insanların önünde de söyleyeyim, gitarı satmaya karar verirsen ileride ilk bana geliyorsun ben anlamam :mrgreen:[/quote]
Berkay sende herkese aynı şeyi sölüosun yaw :)

aschkar demiş ki:
"01" nickli Çetin arkadşaımdan manyetik alış verişim oldu kendisine ilk gün güvendiğim gibi bu alışverişimde de güvendim.

Zaman ayırdığı için teşekkür ederim kendisine.

Ben teşekkür ederim,anlayışından ve samimiyetinden ötürü.Güle üle kullanasın.

outcry nickli kullanıcı ile behringer ultra-g satışı için anlaşmıştık. alıcı olan kendisi idi. bugün parayı yatırması ve benimde aleti kargoya vermem gerekiyordu. ancak kendisinden gün boyu tek bir haber bile alamadım, attığım mesaja da cevap yazma luzmu hissetmedi sanırım.

neyse işte, sanırım bu arkadaş, "tamam abi yarın alıyorum kesin, hesap numaran neydi" dedikten sonra ortalıktan toz olan umursamaz, sorumsuz, bencil müzisyen tayfasından.

alış-veriş yapacak arkadaşlara duyrulur.

mfikret nickli arkadaşla bir gitar alışverişi gerçekleştirdik. esp eclipse II gitarını aldım. çok memnunum gerçekten çok temiz kullanmış arkadaş.gitar zaten canavar

umarım sende benim pedallardan manyetikten falan menum kalırsın ;)

guraynet demiş ki:
mfikret nickli arkadaşla bir gitar alışverişi gerçekleştirdik. esp eclipse II gitarını aldım. çok memnunum gerçekten çok temiz kullanmış arkadaş.gitar zaten canavar

umarım sende benim pedallardan manyetikten falan menum kalırsın ;)

Bende aynı şekilde çok memnunum.gerçi eclipse i baya özlüyorum ama seninde ona çok iyi bakacağına eminim.tekrar hayırlı olsun kardeşim.

güraya güvenebilirsiniz...

Fatih bayraktar

Snackerjack demiş ki:
Bluestblue nickli arkadaş ile 2 ay önce bir takas için anlaştık. Kendisi Fatih Bayraktar adında Makedonya Üsküp'te diş hekimliği okuyan birisi.
Kapora olarak 100 Euro gönderdim, 1 hafta bekledim gelmesini.
iki hafta oldu, 3. hafta da ses çıkmayınca foruma yazdım, aradım, günlerce haber alamadım.
Geçen hafta sonuna yakın gelemediğini ve takası iptal ettigini söyledi ve parayı pazartesi hesabıma yatıracagını soyledi. Bilin bakalım ne oldu, ne para var ne haber!
Benim 2 ay süreyle yapabileceğim olası takas ve alışverişler suya düşmüş oldu.
Hem zaman hem para kaybettim. 2 gün daha bekleyim savcılığa suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum. Gerekirse ailesini de bulurum.

evet fatih bayraktar denen kişi hakkında bilgiler doğrudur..bi fender için anlaştık gitarımı göndermediği gibi kayıplara karıştı..
0212 418 07 33 Aslan Bayraktar babasıdır..bayrampaşada yaşamaktadırlar .
Eczanemiz var demektedir ancak 2 yıl önce kapanmıştır.Altın Eczanesidir adı..

Geri