Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Rica ederim onur hocam, teşekkür ederim ilgine ve dürüstlüğüne, sorunsuz bir alışveriş oldu gerçekten. Teşekkür ediyorum tekrardan, hayırlı olsun, güzel günlerde kullanman dileklerimle.. :)

lovecraft demiş ki:
gonagor demiş ki:
lovecraft demiş ki:
letfletf@hotmail.com

Bu arkadaşa dikkat etmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar. Kendisi, ilanda açık seçik belirtmeme rağmen alakasız bir takas teklifiyle alıcı olarak benimle iletişime geçip, bir dakikadan az bir sürede "üslup ve tarzdan anlamadığım" gibi garip bir söylemle kendi eklediği beni engellemiştir. Ne yapmaya çalıştığı anlaşılamamıştır.

o emailin sahibi ben oluyorum!

Şimdi birader biz senle konuştuğumuzda sana ne dedim hatirlayamadim ne için eklediğimi dedim,ardindan önce sordum forumdanmisin diye evet dedin sonra dedimki birşey satiyomusun aliyomusun satiyorum dedin

buraya kadar herşey normal

sordum sana ne satiyosun diye verdiğin abuk cevaba bak "BURASİ DUKKAN DEGİLKİ SEN NE ARİYOSUN" :D e be birader dükkan değilse sen niye sen ne ariyosun diyosun ki :D dukkana girince sorarlar ne baktin diye D: ne tipler var yeryüzünde çözemedim gitti :D

ardindan gelişen muhabbet aynen şu dedimki 50 pedal 60 amplinmi var sattiğin neyse söyle.sonra arkadaşin konuşma tarzi bozuldu bir star havalari sanki adam bedava ekipman dağitiyo. :D ayrica ben bu komik tavirla hakli olarak dalga geçtikçe abuk subuk cevaplar verip kendi engelleyip sildi beni.

bir şizofren vakasi daha atlatilmiş oldu :D

bu dengesiz arkadaşin mail adreside budur ekleyip test edebilrsiniz obzen@hotmail.com

Arkadaşın bahsettiği muhabbetin benimle hiç alakası olmadığı için, forum ahalisinin yukarıdaki yazıyı dikkate almamasını talep ediyorum. Aramızda bu şekilde bir konuşma geçmemiştir. Arkadaşla sorun yaşayan bir tek ben değilim demekki. Beni hatırlamadığına göre bundan sonra üstelemesi de kendi ayıbı olacaktır.

ya arkadasim delimisin nesin anlamadim gitti :LOL: yok "dikkate alinmamasini talep ediyorum" yok "dikkat edin" falan.birak bu amerikan filmleri mahkeme ağzini :LOL: .
biraz olsun unutkanlik var herhalde sende.hem alişveriş yapip bir sorunda yaşamadikki ne bu karalama çaban anlamadim.sana tavsiye adam gibi konusmayi öğren buraya gelip saçmalamadan önce

aynen yaşanmiştir bu olay uyduruyomuyum yani.

gonagor demiş ki:
lovecraft demiş ki:
gonagor demiş ki:
lovecraft demiş ki:
letfletf@hotmail.com

Bu arkadaşa dikkat etmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar. Kendisi, ilanda açık seçik belirtmeme rağmen alakasız bir takas teklifiyle alıcı olarak benimle iletişime geçip, bir dakikadan az bir sürede "üslup ve tarzdan anlamadığım" gibi garip bir söylemle kendi eklediği beni engellemiştir. Ne yapmaya çalıştığı anlaşılamamıştır.

Şimdi birader biz senle konuştuğumuzda sana ne dedim hatirlayamadim ne için eklediğimi dedim,ardindan önce sordum forumdanmisin diye evet dedin sonra dedimki birşey satiyomusun aliyomusun satiyorum dedin

sordum sana ne satiyosun diye verdiğin abuk cevaba bak "BURASİ DUKKAN DEGİLKİ SEN NE ARİYOSUN" :D e be birader dükkan değilse sen niye sen ne ariyosun diyosun ki :D dukkana girince sorarlar ne baktin diye D: ne tipler var yeryüzünde çözemedim gitti :D

ardindan gelişen muhabbet aynen şu dedimki 50 pedal 60 amplinmi var sattiğin neyse söyle.sonra arkadaşin konuşma tarzi bozuldu bir star havalari sanki adam bedava ekipman dağitiyo. :D ayrica ben bu komik tavirla hakli olarak dalga geçtikçe abuk subuk cevaplar verip kendi engelleyip sildi beni.

bu dengesiz arkadaşin mail adreside budur ekleyip test edebilrsiniz obzen@hotmail.com

Arkadaşın bahsettiği muhabbetin benimle hiç alakası olmadığı için, forum ahalisinin yukarıdaki yazıyı dikkate almamasını talep ediyorum. Aramızda bu şekilde bir konuşma geçmemiştir. Arkadaşla sorun yaşayan bir tek ben değilim demekki. Beni hatırlamadığına göre bundan sonra üstelemesi de kendi ayıbı olacaktır.

ya arkadasim delimisin nesin anlamadim gitti :LOL: yok "dikkate alinmamasini talep ediyorum" yok "dikkat edin" falan.birak bu amerikan filmleri mahkeme ağzini :LOL: .
biraz olsun unutkanlik var herhalde sende.hem alişveriş yapip bir sorunda yaşamadikki ne bu karalama çaban anlamadim.sana tavsiye adam gibi konusmayi öğren buraya gelip saçmalamadan önce

Sen bir iftiracısın. O anlattığın hikayenin benimle uzaktan yakından ilgilisi yok. Eğer o yazdığın konuşmanın kayıtlarını buraya koymazsan yalancısın, bu kadar basit. Seninle ben alışveriş filan yapmam arkadaşım, çünkü sen güvenilmez birisin. Benim üzerimde bıraktığın etki bu. Beni ilanımdan ekliyorsun, sonra hiç ilanla alakasız, bana ders vermeye kalkıyor, cevabını alınca da pişkin pişkin laf edip, beni engelliyorsun. Ben senin arkadaşın değilim, dostun değilim. O amerikan filmi ağzı dediğin "türkçe". Ama sen onu da bilmezsin tabi. Seninle artık işim yok, bu son. Eğer hala uzatacaksan o attığın iftiranın kanıtlarını (iftiranın kanıtı olmaz ya) buraya koy. Koymazsan sen yalancısın. Bu kadar basit. Bu sana yazdığım son şey.

solitude71 demiş ki:
ghostknight 'tan warp factor aldım, dün akşam EFT saati geçtiği için parayı yatıramamıştım ama yine de yolladı beni beklemeden. Daha elime geçmedi ama sorun çıkacağını da zannetmiyorum peşin peşin yazayım dedim unutmadan.

Ertesi sabah erken saatlerde ben uyurken yatmış para. Zaten çoğunuzun tanıdığı bir şahsiyet solitude71. Kendisiyle alışveriş yapmak zevkti. Umarım pedaldan memnunsundur hocam.

lovecraft demiş ki:
gonagor demiş ki:
lovecraft demiş ki:
gonagor demiş ki:
lovecraft demiş ki:
letfletf@hotmail.com

Sen bir iftiracısın. O anlattığın hikayenin benimle uzaktan yakından ilgilisi yok. Eğer o yazdığın konuşmanın kayıtlarını buraya koymazsan yalancısın, bu kadar basit. Seninle ben alışveriş filan yapmam arkadaşım, çünkü sen güvenilmez birisin. Benim üzerimde bıraktığın etki bu. Beni ilanımdan ekliyorsun, sonra hiç ilanla alakasız, bana ders vermeye kalkıyor, cevabını alınca da pişkin pişkin laf edip, beni engelliyorsun. Ben senin arkadaşın değilim, dostun değilim. O amerikan filmi ağzı dediğin "türkçe". Ama sen onu da bilmezsin tabi. Seninle artık işim yok, bu son. Eğer hala uzatacaksan o attığın iftiranın kanıtlarını (iftiranın kanıtı olmaz ya) buraya koy. Koymazsan sen yalancısın. Bu kadar basit. Bu sana yazdığım son şey.

Arkadaşlar, lütfen bu arkadaşla alışveriş yapacaksanız dikkatli olun. Bana sorarsanız da hiç o işe girmeyin.

konusmanin kayitlari yok log tutmuyorum ah olsada gözüne soksam.olayi hatirlamayip iftira demen gercekten ilginc.neyse olay iyice çirkinleşti belliki biraz heyecanli bir tipsin yaklaşik 15-20 yildir bu işle amator olarak uğraşiyorum ister istemez belli bir bilgi birikimim var konuşurken aldiğin cevaplar senin saçmaliğindan dolayi aldiklarindi bunlari ukalalik olarak almiş olabilirsin ama değil.

güvenmeyin falan demen için önce alişveriş yapilmasi lazim buda ne kadar heyecanli bir tip olduğunu koyuyor zaten ortaya.her tartiştiğin insan hakkinda böyle yorum yapamazsin peşin hüküm koyamazsin sirf sana öyle geldi diye.ayrica sana takas önerdim nasil dolandiracaktim seni anlamadim.yaşin kaç bilmiyorum ama öğrenirsin zamanla bunlarida.eğer güvenilmicek dolandirici olsaydim bu hesabi bir daha kullanmaz msn adresinide kullanmazdim olur biterdi.

bir daha sana cevap vermicem daha fazla uzatmazsan iyi olur.

crackocain la çok güzel ve hızlı bi alışveriş yaptık. boss gt8 aldım tc kimlik numarasını verdi ertesi gün ben parayı yatırdım oda kargolamıştı. çok kolay bi alışverişti ve fiyatta gayet uygundu:) bu adam bişe satıyorsa kaçırmayın hızlı ucuz ve güvenilir ;)

Gonagor isimli arkadaşla biraz birbirimize girdik, farkındayım. Şunu belirteyim de hak geçmesin. Kendisinin alışveriş güvenilirliği ile ilgili bir yorumum olmamıştır. Sadece bana olan tavrı ve tutumu beni üzmüş ve kızdırmıştır. İnsanların tanımadığı bir insana daha ciddi ve mesafeli yaklaşması gerektiğini düşünüyorum açıkçası. Eğer kendisi ılımlı bir tavır benimsemiş olsaydı, şimdi bu kadar kavga gürültü olmayacaktı. Neyse.

Tekrar belirteyim. Kendisinin alışveriş güvenilirliği ile ilgili bir yorumum olmamıştır, olamaz da.

efekut nickli efe beyden dk2 elektro gitar aldım, kendisi son derece iyi niyetli hiçbir şekilde yardım esirgemeyen birisidir ayrıca şu son günlerde çıkan dolandırılma olaylarından ötürü çok korkan bana her türlü güvenceyi de vermiştir kendisine teşekkür ediyorum..

zetiman , immortalizm , GokhanA ya geçen ay gig bag sattım hepside çok iyi kişiler rahatlıkla alış veriş yapabilirsiniz.

rexatin e hard case sattım sagolsun hemen parayı yolladı ben de kargoya verdim.Güvenilir ve sağlam biri çok teşekkürler hepsine...

"emraherg" nickli arkadaştan 2 adet analog pedal (boss ge-7 ve ce-5) aldım sorunsuz bir alım-satım oldu kendisi gerçekten iyi niyetli bir insan, her yönden güvenebilirsiniz, kendisine teşekkürü bir borç bilirim :)

"bela3244" takma isimli arkadaşımızdan Boss MT-2 satın aldım. Sadece bir iki dakikalık msn konuşması ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleşti. Pedal tahmin ettiğimden daha temiz ve neredeyse hiç kullanılmamış. Umarım durumu düzelir ve birdaha birşeyini satmak zorunda kalmaz. Kendisine teşekkür eder herkese iyi günler dilerim.

"rockstudyo"

"rockstudyo" nickli arkadaştan tech 21 double drive 'ı sorunsuz bi şekilde elden aldım.Arkadaş sağolsun zaman ayırıp deneme imkanı da sundu. Yepyeni, kutusunda, kılavuzu hatta piliyle beraber :) bi pedalım oldu .

HoochieCoochieMan'e tv karti sattim. Dedigi zamanda bekletmeden aldi tesekkur ediyorum, umarim herkes bu sekilde ciddi kisilerle karsilasir.. malum ayirtip ayirtip ortadan kaybolanlar var.

En son ev arkadaşıma night_slash_rain den grandmaster custom gitar aldık. Gayet dürüst ve ilgiliydi. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Gitar da cillop :D Kendisine teşekkür ediyoruz..

Geri