Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

ray nickli rahman arkadastan jenga satın aldım

poulles özgür ile pedal takası gerçekleştirdik

erhan_coskun dan el yapımı drive pedalı aldım..

black-mamba orcun dan kopek aldım...

burock-54 nickli burak'tan pedal aldım...

esatburak nickli esat hocamdan small clone aldım en hızlı alısverişimdi 30 saniye sürdü.elden hallettik...

- cihanyum dan bir adet gitar sapı aldım kendisinden sırf zevk için alısveriş yapabileceğim insanlardan biri...seker gibi insan..

-eski celephais yeni kaptan jack ile ülke içi bir alısverişte bulunduk viski matarası almıstım selam burdan kendisine

-nickini hatırlamadığım (özür dilerim) ki adını da hatırlayamadım arkadastan yamaha rbx serisi bas gitar almıstım...

-aynı gitarı mustaa nickli arkadasa sattım sıkısınca

-energy-mert nickli mert kardeşime kitap sattım bir koli kadar frp duskunu takdir ettiğim bir kardeşim

-mfikret nikli fikret kardeşimden de platınıum 2 li gitar standı aldım...cok iyi bir insan kendisi o kadar sık alısveriş yapıyor ki tanımayan yok zaten burdan selam ederim kendisine

-darrell nickli kerem dostumdan mxr 10 band eq aldım en keyifli alısverişlerimden birisi idi...

-insan-devresi nicli arkadasımdan gitar ısıklandırması aldım gayet kullanıslı bir ürün

-lotion nickli umit arkadasımla da guzel bir takas gercekleştirdik

-tuseadam nickli eren arkadasımdan elden bir alısveriş yaptık gig bag aldım kendisinden...

-cavernosum'dan roland microcube aldım sorunsuz puruzsuz hızlı bir alışveriş oldu...

-yücel nickli yucel'den boss pw-10 wah aldım super bir alışveriş oldu benim için...seker gibi insan...(parayı gec yatırmama rağmen gayet olumluydu o kadar sakin bi adam yani)

-insaneshred nickli cem arkadsimdan tech-21 pe60 aldim

-raY nickli rahman dostumdan bir alisverisim daha oldu taksit ile satis gerceklestirdi guveni ve durustlugu icin tesekkur ederim

-halilpazarlama harun ile takas gerceklestirdik

hatırlayabildiğim alısverişimler bunlar şimdilik bu alısverişlerimde en ufak bir sorun yasamadık gayet guzel alısverişler oldu...

tek sorunlu diyebileceğim lakin sorun sayılır mı bilemem dj fuchs nickli enis arkadasım ile yaptığım alısverişti yazıcı satmıstım kendisine kargoyu yolladığım ertesi gunu aradı yazıcı calısmıyor dedi bende iken çalısıyordu dedim calıstıramadığını soyledi kargoda bir sey olduğuna kanaat getirdik parasını geri yolladım yazıcıyıda hediye ettim kendisine...bu da boyle bir alısveriş oldu...

bugune kadar tum alışverişlerimi yurtiçi ile gerçekleştirdim her zaman ertesi gun urunu aldım yada ilettim 3-4 alışverişimi aras ile yaptım töbe etmeme sebep oldular...

en son rahmanın amerikadan getirttiği paket izmir yerine ankaraya gitmiş böylede vurdumduymaz laçka insanlar topluluğu neden diye sorunca olur öyle diyorlar bunu da belirtmek istedim...

Yok abi bi daha arasla çalışan şöle böle olsun bu ne ya abi izmitten izmire kargo giderken ankara üzerinden mi gider.Hadi gitti niye gecikti diye sorduğumda araba doldu sizin kargo poşeti sığamadı gibi salakça bi bahanemi ulaşır.Grognard süper bi üye alışverişimiz aras kargonun gıcıklığı dışında süper geçti

tamerkowiak demiş ki:
Harun ( spyh06) arkadaşım ile alışveriş yaptık. Birgün önceden alıcam dedi birgün sonra geldi denedi ve aldı. Bu kadar kısa net bir arkadaş. Kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz. Harun'a teşekkür ederim. Kendisine pek yardımcı olamadım ama kusura bakmasın.

sağolasın tamer :) tamer de işlerinin arasında benimle ilgilendi. ürünlerde ne söylediyse o kadardı, ne eksik ne fazla. üstelik bir de yemek ısmarladı sağolsun.. daha nolsun :D

kesinlikle güvenebilirsiniz kendisine. ben de teşekkür ediyorum. :)

teşekkür

"Schecter_boy" dostumdan ds-1 aldım pedal tertemizdi, daha para eline ulaşmadan kargoya verdi 24 saat geçmeden pedal elime geçti.

"mistreated4u" Mert kardeşimden ge-7 ve ns-2 aldım iki pedalda kendisinin söylediği gibi "0" temizliğindeydi.Sorunsuz bir alışveriş oldu.

"vak_the_ROCK" nickli Aykut arkadaşımdan Mt-2 aldım oda tertemiz sorunsuz bir pedaldı.

Kendilerine gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ediyorum.

UYARI : Erkam Evlice / BOSS CS-3

2008 in ilk yarısında Ankaradan Erkam Evlice den 70 YTl ye Cs-3 aldım. anlaşmamızda fatura ve kutu vardı. alet geldi gayet iyi durumdaydı fakat kutu içinden fatura çıkmadı Erkam a bildirdim ben kutuya koymuştum kaymıştır düşmüştür ... salladı. klasik laf "sorun çıkmaz çıkarsa da bana gönderirsin bn hallederim" dedi. pedalın out kısmında bi problem var ve Erkam Evlice adlı kişi ile irtibata geçemiyorum. msn ve telefon bilgileri var ama bağlantı kurmamı engelliyor. Bu kişi ile alış veriş yaparken siz de dikkat edin mağdur olmayın. (pedalı şimdi atilla abiye göndermeyi düşünüyorum maaliyeti ne kadar olur hiç bi fikrim yok kargo da eklenecek üzerine..)

Kardeşim ben garanti belgesi yerine geçen yazar kasa fişinin (ki faturanın lafı bile geçmedi. zaten bilen bilir. Müzik marketlerinde bu tarz ürünler için fatura kesmezler, yanlızca fiş verirler) kaybolduğunu sana 4837539253745 kere söylememe rağmen ısrarla bunu anlamamakta direttiysen bu senin sorunundur, algı problemindir... Ben ilana "Garanti belgesiyle birlikte verilecektir" diye bir ibare koyduğumu hatırlamıyorum. Yalnızca garanti süresinin devam etmekte olduğunu belirterek cihazın yeni olduğunun altını çiziyordum. Buna rağmen benden garanti belgesini yollamamı ısrarla istedin ki ben bunun kesin bir tahahhütünü vermemiştim. Bu yüzdendir ki garanti belgesini göndermek benim insafımdadır. Ben iyilik olsun diye gönderebilirim demiştim ama kaybolunca yollamak mümkün olmadı tabii ki. Ayrıca kendin söylediğin gibi 2008'in ilk yarısında aldığın pedal şimdi arıza yapıyorsa bunun sorumlusu ben değilimdir. Anlamadığım bir başka nokta ise, tek başına garanti belgesini alıp bir tarafıma sokamayacağım gibi, böyle saçma sapan karalamalarla başka insanları mağdur edebileceğimi düşünüyorsan, gülünç duruma düştüğünün farkında değilsindir. Sanki herife içi boş pedal yolladık. Ne insanlar var yahu? Fiş kayboldu gitti, yapabileceğim birşey yok. Küçücük kağıt. Bir yığın şeyin arasında kaybolması normaldir. Elimde olsa yollardım, ama kayboldu. Turşusunu kuracak değilim.

Ayrıca şunu söylemeliyim ki yaklaşık 3 yıldır bu sitenin müdavimlerindenim ve daha önceden bir çok alışverişim oldu. Toplasan 20 postu olmayan elemanların benim alıcılığımı-satıcılığımı 'bu şekilde' eleştirmeye hakkı yoktur ne yazık ki. Daha önce alışveriş yaptıklarım beni zaten bilir...

meren nickli arkadaşım almış olduğunuz cs-3 e aslında ben taliptim fakat elimde nakit olmadığından erkama bekletmemesini ve satmasını söyledim.. talip olmamın sebebi ise erkama cs-3ü zuhal müzikten beraber aldık(kendisi okul arkadaşım)Erkam zuhal müzikten aldıktan bikaç ay sonra satmak istedi(yani gerçekten yepyeni bir pedaldı,2.el bulduğu jackson kellyi almak için sattı)uzun lafın kısası size satılmış olan cs-3ün fişinin olduğuna ve pedalın sorunsuz olduğuna kefilim,kaldıki satılmamış olsa ben alacaktım.. Buraya bunları yazmamın sebebine gelince Erkamla daha önce gerçekten sorunsuz çok alışverişimiz oldu.. Haksızlığa uğradığının bilincinde olduğum için ve onu bu denli kötü lanse etmenizi istemediğim için yazmadan geçemedim... tekrar alışveriş yapmak dileyiyle dostum..

Baris353535 nickli arkadaşa cort a5 imi sattım çok güvenilir bir arkadaş gitarı yollamadan parayı yolladı sağolsun burdan çok teşekkür ediyorum......

schecter_boy (mahmut) tan boss mt-2 aldım tertemiz gercekten soylediği gibi ve yardımcı olmak icin elinden geleni yaptı, kargoda 24 saat gecmeden elime ulastı (esk->ist) tesekkurler.

Sevgili Arkadaşımız Pickman in

http://www.turkrock.com/ftopic79775.html

ilanında İzmir Senfoni Müzik çalışanı Özer adına açtığı ilandan

VoxAD100VT (nerdeyse hiç kullanmadığım, kutulu)
Behringer VT911 lambalı vintage tube overdrive,
200 ytl

karşılığında almış olduğum

Musicman HD 150 lambalı kafa anfi ile ilgili olarak yaptığım yazışmalar

MesajTarih: Pzr 28.09.2008 2:34

musicman kafa bugün kargo ile elime ulaştı,
kargoda 1 adet lambası kırılmış,
komple takım olarak lambaları değiştirmeme rağmen amfiyi çalıştıramadık.
sürekli sigortası atıyor ve lambaları bozuyor. 1 takım fender sovtek 6L6GC lamba heba oldu

ne yapacağız?

Tarih: Sal 30.09.2008 23:10

amfi ile ilgili olarak satarken yazdığınız,

-tüpleri yeni değişti problemsiz,
-sıkıntısız çalışıyor

gibi ibareler tamamen yanlış.

tüplerin bir tanesi kargoda kırık bir şekilde geldi,
diğer tüpler 2 adet farklı rus malı tüp(6Pİ3C ve 6L6 )ve 2 adet de fenderimsi 6L6 bulunuyordu

fendere benzeyen lamba kırıktı.

anfinin teknik dökümanını incelediğimde tüplerin hepsinin birbirinin aynısı olması gerektiğini gördüm

fender twin ampımdan söktüğüm 4 adet sovtek NOS 6L6 yı taktım.

amfiyi çalıştırdığımda tüm lambaları parladı ve sigortası attı.

bayram seyran dinlemeden bir tamirci buldum, anfinin lamba bias voltajlarını kontrol eden preamp entegresinin, 2 adet transistörün ve 2 adet diyotun tamamen yanmış olduğunu bu şekilde hiçbir tüple çalışmayacağını öğrendim.

12mV olması gereken bias voltajı 2V idi.

entegre ve transistörleri değişti ve dünya kadar tamir masrafı yaptım, elimdeki 4 adet NOS lambadan oldum

anfinin üzerine takılan lambaların laf olsun diye takıldığı, normal lambaların bu anfinin Hi konumunda çalışacak voltaja erişemeyeceklerini 700V da çalışabilecek lambalara ihtiyaç olduğunu öğrendim.

sonuç olarak,

ben bu anfi için
1260 ytl değerinde hiç kullanmadığım Vox AD100VT 100w anfimi,
200 ytl nakit para,
120$ satış fiyatı olan Behringer VT911 vintage tube lü overdrive pedalımı verdim.

üstüne de bozuk biri kırık 4 adet lamba,
4 adet yanmış sovtek NOS 6L6 lamba,
225 ytl de tamir parası ödedim.

arkadaşınızı arıyorum, telefonunun bozuk olduğunu iddaa edip telefonu açmıyor, attığım mesajlara cevap vermiyor.

siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

cevap bekliyorum

numaram 0555 681 18 18
Mustafa Gelen

bugün Senfoni Müzikten Özer ile yaptığım görüşmede anfinin sağlam olarak bana yollandığını,

izmirli Ati-Tan nickli atilla abisi ile anfiyi kontrol ettiğini, anfinin 4 kanal olduğu için lambalarının aynı olmasının gerekmediğine karar verdiklerini (?) o yüzden farklı lambalar kullandıklarını vs vs söyledi
anfinin bozuk olmadığını belirtti ve ben kendisine bunun böyle olmadığını teknik diyagramları ve anfi ile ilgili dökümanı inceleyip tek tip bias da match lamba kullanılması gerektiğini
tamir parasını ve bana 4 adet lamba borçlu olduklarını söyledim.
kendisi bu parayı ödemeyeceklerini söyledi.
bende gelip alabileceğimi ilettim,

saolsun çok kibar davranıp orospu ç.... diyerek telefonu kapattı.

eğer bende 34 yaşında bir adamsam bu parayı onlara yedirmem.

Sevgilerimle...

grognard olm o gitar ışıklandırmaları duruyo mu hala hehe : ) acayip havalı şeylerdi millet ufo görmüş gibi bakıyodu. Yılbaşı için kırmızı yeşil özel klavye ışıklandırması ve geyik boynuzu getirtsem satabilir miyim acaba! hmm...

Rostocker nickli Ugur arkadasıma bugun elden Dimarzio Paf Pro sattım. Çok fazla konusamadık ama güvenilir bir arkadaşa benziyor. Dedigi saatte buluşma yerine geldi. Pazarlık falan etmeden aldı gitti. Ne diyelim her alıcı böyle olsun. Hayrını görmesi dilegiyle.

Teşekkür ederim mfikret.. Biraz beklettiğim için de kusura bakma tekrardan..
Dağ gibi referans listen var :) yine de söyleyim ne kadar kaliteli bir satıcı olduğunu..

Ayrıca bende cemcengiz le ve kayku nickli özden arkadaşımızla alışverişlerde bulundum.. İkisine de teşekkür ediyorum...

Yazın da obican nickli arkadaştan manyetik almıştım bizzat tanışıp kendisiyle.. O da harika bir insan geç de olsa söyliyeyim..

Unuttuklarım varsa affola..

Geri