Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

kendi beceremedigim degil arkadasın yolladıgı urunun cok farklı bi sarkı atma teknigi var ve boyle yapmadıgım için drek olarak urunu bozukmus gibi algıladım yani ekstra bitakım programlarla sarkı atılması gerekior gigadaethin soyledigi gibi hemen usb ye tak sarkıları at OLMUYORRR anlatabildimmi...arkadasımızda ehliyet vs neyse sınavı soleseydi bende telas yapmazdım beklerdim ama cat diye sınaw var kapıyorum denilince heleki cumartsi gunu insan kendini sasırıyor direk o moda giriyor(beni işletti modu)...
ayrıca telefonda saygısız degildim hiç bi zamanda olmadım..(konu yeteri kadar uzadı siteye cok az girebiliyorum baska sorununuz varsa telimi arayabilirsniz annemi degil beni)

Bir insanın gayet cumartesi ve pazar günü sınavı olabilir şaşılacak bir durum değil... Sansa mp3 ler hem programla hem programsız veri aktarabilen aletler, sorun senin aceleci yaklaşımında ve bilgisayarındaki virüste olabilir bu 2. Adama dolandırıcı deyip, alım-satım a başlık açıp adamı dolandırıcı diye ilan edip daha sonra özür dilemeyi çok görüyorsun ki benim için en önemlisi bu 3. Saygısızlık yapılır, ama özür de dilenir be kardeşim... Farkettiysen gigadeth i az biraz tanırım forumdan diye üstteki yazılarda aletin bozuk olmadıgından emin olarak konuştum, ekşına gerek yok yani...

Sinan kardeşimle (sinan123) çok güzel alışverişlerimiz oldu; ta Amerikalardan şahane ekipmanlar getirttik, tepe tepe de kullanıyoruz şu an. Forumun güvenilir kalelerindendir, tavsiye ederim. ;)

hcsaral nickli arkadaştan ge7 aldım, hem çok temiz hem sorunsuz hem de uygun fiyata aldım ve arkadaş oldukça da ilgiliydi kendisine ilgisi ve sabrı için teşekkür ederim

reddiye nickli Enver ile Rayban gunes gozlugu alisverisimiz oldu. Gozluk vesilesiyle evvelden de internetten muhabbetimiz vardi, almak bu zamana kismetmis. Kargodaki ufak puruz disinda hicbir problem yasamadim. Hayirli olsun diyorum buradan da, gule gule kullan :)

semizotu25 nickli mehmet özkan günyeli'den boss ce5 chorus pedalı aldım, neredeyse sıfır kadar temiz bi şekilde elime geçti. Kendisine teşekkürü borç bilirim :)

"gigadeth" isimli kullanıcıya güvenip önce ürünü gönderdim fakat 1,gün oldu ses çıkmadı 2 gün oldu ses yok 3gün oldu gene ses yok sonra pazartesi kargo geldi :) telefonun özelligini bilmeden telefon alıyor ekranın yarısı göstermiyor diyor webcamde de gsterdim bu telefonun özelligi böyledir yaşlı ve görme engelliler için sınırlı sayıda üretilmiş olup karakterleri buyuktur :) ayrıca 6,5 lira kargo parası ödeddirdi ne geçtiyse ona haram zıkkımm olsun :) ne diyim

ortakiletisim demiş ki:
"gigadeth" isimli kullanıcıya güvenip önce ürünü gönderdim fakat 1,gün oldu ses çıkmadı 2 gün oldu ses yok 3gün oldu gene ses yok sonra pazartesi kargo geldi :) telefonun özelligini bilmeden telefon alıyor ekranın yarısı göstermiyor diyor webcamde de gsterdim bu telefonun özelligi böyledir yaşlı ve görme engelliler için sınırlı sayıda üretilmiş olup karakterleri buyuktur :) ayrıca 6,5 lira kargo parası ödeddirdi ne geçtiyse ona haram zıkkımm olsun :) ne diyim
Ben teknik özelliğiyle ilgili bir şey söyledim mi.. Ekran darbe almış yarısı ölü pixel, doğru düzgün görünmüyor bile. Yön tuşu çıkmış. SIM kartı okumuyor. Geri göndermeyip de ne yapayım. Telefonunuz da bende yok. MSN'de hep onlineken 3 gün boyunca hep offlinedınız. Aldığım gün, geri gönderdim ben. 1 Mayısta kargo çalışmamış. 8TL de kargo parası verdim boşu boşuna. Yazık. İmzanız herşeyi anlatıyor zaten. Bütün sorumsuzlar da beni buluyor kardeşim. Forumun artık çivisi çıktı. Önüne gelen üye oluyor.

gigadeth demiş ki:
ortakiletisim demiş ki:
Ben teknik özelliğiyle ilgili bir şey söyledim mi.. Ekran darbe almış yarısı ölü pixel, doğru düzgün görünmüyor bile. Yön tuşu çıkmış. SIM kartı okumuyor. Geri göndermeyip de ne yapayım. Telefonunuz da bende yok. MSN'de hep onlineken 3 gün boyunca hep offlinedınız. Aldığım gün, geri gönderdim ben. 1 Mayısta kargo çalışmamış. 8TL de kargo parası verdim boşu boşuna. Yazık. İmzanız herşeyi anlatıyor zaten. Bütün sorumsuzlar da beni buluyor kardeşim. Forumun artık çivisi çıktı. Önüne gelen üye oluyor.

mail atamadınız mı ??? webcamde gösterdim joystick ya sen yada korgo bellemiş ??? ölüpikselide size gösterdim leke var dedim :) neyin peşindesiniz

Genel olarak aklımdaki alışverişleri burada toparlamak istedim.

Musonarı > Bad monkey aldım.(Sorunsuz)

ManyaxTheLost > Pedal sattım(Sorunsuz)

Zalimus > Roland Ampli aldım.(Sorunsuz)

Fade2black_ > Processör ve gitar aldım(Sorunsuz)

Ozgurmavimg > Gt2 pedal aldım.

Oytwon > Processör/Pedal takası yaptık.(Sorunsuz)

Cankup > Pedal takası yaptık.(Sorunsuz)

Sheliakonur > Gigbag aldım.(Sorunsuz)

00000023 > Pedal aldım.(Sorunsuz)

Ozan > Jack Aldım.

Sertanbomba > Jazz bass sattım.(Sorunsuz)

Feyzotto > Pc Aldım.(Sorunlu ürün bozuk çıktı)

Fender_blues > Sx Tele aldım.(Kargolamada Özensiz)

Sertanbomba > Floyd Rose parçaları aldım.(Sorunsuz)

Burck > Cort Strat sattım.(Sorunsuz)

Nickini Bilmediğim > Wah ve Booster sattım.(Sorunsuz)

Geri