Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Yazmayı unuttum. OsmanBurak nickli arkadaş eli öpülesi bir insandır. Kendisinin yakın zamanda USA'dan geleceğini zannedip, adres bilgilerini isteyip ebay'den Yellow Fasel satın aldım. Fakat kendisi işleri yüzünden gelemeyeceğini ve 30 Mayıs'ta USA'dan gelecek bir arkadaşı ile gönderebileceğini belirtti. Arkadaşının da ürünleri almayı unuttuğu için mağdur etmemek için kendi cebinden 52$ kargo ödeyerek, 3 arkadaşın daha ufak boyutlu ürünleri ile ürünü bana postaladı. Umarım kendisini mağdur etmeyeceğim başka alışverişlerde de bulunurum. Ne derse gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

22166

Yazmayı unuttum. OsmanBurak nickli arkadaş eli öpülesi bir insandır. Kendisinin yakın zamanda USA'dan geleceğini zannedip, adres bilgilerini isteyip ebay'den Yellow Fasel satın aldım. Fakat kendisi işleri yüzünden gelemeyeceğini ve 30 Mayıs'ta USA'dan gelecek bir arkadaşı ile gönderebileceğini belirtti. Arkadaşının da ürünleri almayı unuttuğu için mağdur etmemek için kendi cebinden 52$ kargo ödeyerek, 3 arkadaşın daha ufak boyutlu ürünleri ile ürünü bana postaladı. Umarım kendisini mağdur etmeyeceğim başka alışverişlerde de bulunurum. Ne derse gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

22166
Ben sizin sayenizde sizle beraber 4 kisiye karsi madur olmadim 52 dolarin laf mi olur paradir en nihayetinde insan yine kazanir, ben sozumu sizin sayenizde tuttum. Minnettar olan birisi varsa o da benim...

Osman bey ile mego1 aracılığıyla USA'dan ürün aldım. Ürün teslim sürecinde ufak bir sıkıntı yaşadık. Ancak Osman beyin anlayışlı tavrı ve çözüm odaklı potansiyeli sayesinde ürünü getirtmeyi başardık. Bu konuda kendisini özel mesajlar ile çok bunalttım, yoğun olmasına rağmen benimle yakından ilgilendi. Minnettarım kendisine. Türkiye'ye dönmesini bekliyorum.

mego1, USA'dan gelen paketi Türkiye içinde bana ulaştırmakta yardımcı oldu. Saolsun, kargo öncesi ve sonrası beni telefonla aradı ve bilgilendirdi. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum kendisine..

Forum sizin gibi büyük insanlarla nefes alıyor..

Az önce Clamper ile de bi alışverişimiz oldu, çok sohbet edemedik tam öğle yemeğine denk geldi kusura bakmasın.
Benden Digitech Hot Head pedalı satın aldı. Kendisi pedalı almadan 8 gün öncesinden hiç tereddütsüz parasını yatırmıştı. yoğunluğundan dolayı ancak bu gün yanıma uğrayabildi bende pedalı bu gün kendisine teslim ettim.
İyi günlerde kullanmasını dilerim.

Teşekkürler koksal abi :) yine yaparız alışveriş artık öğrendim yerini :D

metalupyouras, garett(özenç) ve bluebangboy ile alışverişim oldu gerçekten güvenilir kişiler. Özellikle de Özenc'i biraz uğraştırmama rağmen sağolsun onla ilgili olmayan takas işimi bile halletti.

metalupyouras, garett(özenç) ve bluebangboy ile alışverişim oldu gerçekten güvenilir kişiler. Özellikle de Özenc'i biraz uğraştırmama rağmen sağolsun onla ilgili olmayan takas işimi bile halletti.

Rica ederim Doğakağan. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım, atla deve değildi sonuçta :D .
Ben de alışverişimizden gayet memnun kaldım bu arada. Onca kargaşa içinde, rahatsızlığına rağmen, her telefonuma cevap verdi, kargo yapılır yapılmaz parayı bekletmeden gönderdi. Güvenilir, düzgün bir arkadaştır kendisi.

Fender 40th Anniversary Strat gitarim, bir arkadasim araciligi ile Jinop nickli forumdasimiza satilmistir. Hizli ve hos bir alisveris oldu; mail trafiginden randevuya vaktinde gelinmesine kadar her konudaki memnuniyetimi ozellikle ifade etmek isterim. Nice alisverislere diliyorum.

pisdawulcu ile bir alışverişim oldu çok ilgili bir satıcı kesinlikle ne kadar teşekkür etsem azdır ona ürün iyi kargolanmıştı hiç bir sorun yaşamadım.Memnun kaldığım nadir alışverişlerimden biri diyebilirim.

_ToLiveIsToDie_ nick'li Muhlis'ten bugün LTD M-1000 aldım,sağolsun getirdi gitarı denedik ettik.Sorunsuzca hallettik alışverişi,son anda yardımcı da oldu hatta.

Güvenle yapabilirsiniz alışverişinizi.

HSU ile alışverişimiz oldu, kendisinden KeyRig 49 aldım, klavye tertemiz ve problemsiz ulaştı. Sorunsuz güzel bir alışveriş oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Deep Reverb nickli arkadaş ile takas yaptık.sadece gonderdiği takas ürünlerinden samsung monitorde, gonderdiği gunun sonunda renk bozulması basladı.soyledim benimle alakası yok dedi.sagolsun şimdi benden aldıgı gitarı satılıga koymuss :) komikk
bende monitoru cope atıcam burdan duyurmuş olayım

behicayhan arkadaşımla üçüncü alış verişimi yapmış bulunmaktayım. telefonda görüşmeme bile gerek kalmadan zahmetsiz, iyi niyet kuralları içinde alışverişler gerçekleştirdik. Kendisiyle hiç çekinmeden alış veriş yapabilirsiniz. bu vesileyle kendisine gerek enson gerekse önceki alış verişlerimle ilgili teşekürlerimi sunarım. Nice alış verişlere inşallah..

behicayhan arkadaşımla üçüncü alış verişimi yapmış bulunmaktayım. telefonda görüşmeme bile gerek kalmadan zahmetsiz, iyi niyet kuralları içinde alışverişler gerçekleştirdik. Kendisiyle hiç çekinmeden alış veriş yapabilirsiniz. bu vesileyle kendisine gerek enson gerekse önceki alış verişlerimle ilgili teşekürlerimi sunarım. Nice alış verişlere inşallah..
Halil Hocam,bu haftaki yoğunluktan kargo jestine teşekkür etmeyi unuttum kusuruma bakma.Ben de mangırı hemen manyetiğe yatırdım,eh bu iş böyle dene dene bitmiyor namıssızlar:).Bodrum'a gelirsen tanışalım beklerim.Bende teşekkür ederim.

Geri