Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

@hackeiommi ile alışveriş yapamadık ama sağolsun beni misafir etti, çayını içtim... zaten bilinen, tanınan bir sima; güvenle alışveriş yapabilirsiniz...
kedilere selam ;~]

Adamın stratı bir istisna çıktı dostlar. Ne standart ne de vintage kesim uymadı. Ben de dizdim bedduayı.

Allah o stratını kahretsin, perdelerini ayda bir eritsin, manyetiklerinin bobinlerini farelere yedirsin, truss rodunu dağıtsın, akord tutturmasın, nut yuvasını çarpsın, kaydın ortasında sapını fırlatsın, köprüsü yayından çıkıp patronunun kafasını yarsın.

Allahumme ehzimhum, ve zelzilhum, ve şeddid şemlehum :'(

Tedi'ye selamlar :)

@freakturtle Emre'den Sennheiser HD438 aldım, pürüzsüz bir alış veriş oldu.

Sorularımı sabırla yanıtladı, ben parayı gönderemeden kargoyu halletti, çok güzel paketleme yapmıştı ve ürün bahsettiği gibiydi. Hatta parayı iki kez göndermişiz yanlışlıkla, biz farketmeden geri göndermiş.

Buradan da teşekkür ediyorum Emre, güle güle harca. Tekrar karşılaşmak dileğiyle.

1-4 ağustos tarihleri arasında @onurensert kardeşim ile birkaç takas gerçekleştirdik. İkimiz için de hem kullanmadığımız aletleri elden çıkarıp hem de yerlerine daha çok ihtiyacımız olan ürünler koyduğumuz alışverişler oldu. Kendisi soyadı ve kliplerindeki "yırçın" (yırtıcı+hırçın :D ) tarzına rağmen gayet mütevazı ve hoş sohbet biri, bir o kadar da güvenilir bir satıcı. Mektubumu burada sonlandırırken "daha nice takaslara" demek istiyorum :)

1-4 ağustos tarihleri arasında @onurensert kardeşim ile birkaç takas gerçekleştirdik. İkimiz için de hem kullanmadığımız aletleri elden çıkarıp hem de yerlerine daha çok ihtiyacımız olan ürünler koyduğumuz alışverişler oldu. Kendisi soyadı ve kliplerindeki "yırçın" (yırtıcı+hırçın :D ) tarzına rağmen gayet mütevazı ve hoş sohbet biri, bir o kadar da güvenilir bir satıcı. Mektubumu burada sonlandırırken "daha nice takaslara" demek istiyorum :)

Eksik olma kardeşim sayende setup ciddi toparlandı. Senin de ilgine alakana desteğine çok teşekkür ederim.
En kısa zamanda yüzyüze de tanışmak dileğimdir.

Rock on :happy:

@kutay isimli kardeşim ile çok güzel bir alışveriş yaptık. Para söylenen vakitte geldi, iletişim sorunsuzdu, yaşı görece küçük olmasına rağmen ne iletişimsel ne de başka herhangi bir sorun yaşamadık. Yaşından dolayı tereddüt etmeyin, güvenle alışveriş yapabilirsiniz :)
Herşey için teşekkür ederim. Para yattıktan neredeyse bir saat olmadan kargoya verdi sağolsun Murat abi. Hemen ertesi gün de sorunsuz bir şekilde gitar elime ulaştı.

SX Ash strat gitarımı ve Schecter Omen Extreme 7 telli gitarımı fret tesviyesi ve tüm diğer ayarları için sevgili @Dragonchaser 'a (GeoLuthier) bıraktım.
Kendisine titizliği, güleryüzlülüğü ve sohbeti için tekrar teşekkür ederim. Sağolsun gitarları da tam söylediği gün teslim etti, özellikle stratı resmen hayata döndürmüş, schecter'ı da tam istediğim gibi yapmış. Teşekkür ederim :)

SX Ash strat gitarımı ve Schecter Omen Extreme 7 telli gitarımı fret tesviyesi ve tüm diğer ayarları için sevgili @Dragonchaser 'a (GeoLuthier) bıraktım.
Kendisine titizliği, güleryüzlülüğü ve sohbeti için tekrar teşekkür ederim. Sağolsun gitarları da tam söylediği gün teslim etti, özellikle stratı resmen hayata döndürmüş, schecter'ı da tam istediğim gibi yapmış. Teşekkür ederim :)
Özgür Bey'e yorumları için çok teşekkür ederim. İstediğiniz gibi olduysa ne mutlu bize :D

Adamın stratı bir istisna çıktı dostlar. Ne standart ne de vintage kesim uymadı. Ben de dizdim bedduayı.

Allah o stratını kahretsin, perdelerini ayda bir eritsin, manyetiklerinin bobinlerini farelere yedirsin, truss rodunu dağıtsın, akord tutturmasın, nut yuvasını çarpsın, kaydın ortasında sapını fırlatsın, köprüsü yayından çıkıp patronunun kafasını yarsın.

Allahumme ehzimhum, ve zelzilhum, ve şeddid şemlehum :'(

Tedi'ye selamlar :)
Vaaay vaay vayyy!... Böylesini de duymadık hiç!..:eek:
Sıcak ve nemden değil, korkudan yapıştı gitarlarım bana...

Geri