Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Forum ile bağlantısı veya burada tanıyanı var mıdır bilmiyorum ancak İstanbul Akıncılar Mahallesi'nden Mehmet Aytaç adlı bir şahıstan Behringer Mixer aldım. 220 Tl verdiğim "sorunsuz 0 gibi mixer"e sıvı döküldüğü için yanmış çıkışlarını tamir ettirmek için 120 Tl para ödedim. Kendisine, denemeden, söze güvenerek kargoyla aldığım için bir yaptırımım olamayacağını ancak insani olanın bu giderin tazmin edilmesi olduğunu belirten bir mesaj gönderdim. Birkaç defa online olunmasına rağmen yanıtsız kaldı. Muhtemelen de öyle kalacak.

Yine de olur sahibindende bu isme denk gelirsiniz 2 kere düşünün diye bir bilgilendirme bırakıyorum.
Geçmiş olsun hocam herkes sözünün eri olamıyor maalesef :(

@hard-rakI ile alışveriş yaptık. Benim için ne aldım ne sattımdan önemlisi doğru düzgün adamla iş yapmaktır. Hem iyi muhabbet oldu hem de şehir dışından gelmesine rağmen randevulaşmamız oldukça dakik oldu. Alışveriş zaten pürüssüz.

@forbidden_city arkadaşla başka şehirlerde olmamıza ragmen jackson-gibson takası yaptık. win-win oldu ve sorunsuzca alışveriş gerçekleştirildi

@oosonmez 'e çok teşekkür ediyorum, sonunda yıllardır sahip olmak istediğim tipte bir gitara sahip oldum. Seymour Duncan Jb'yi ilk defa test etme fırsatım oldu, süpermiş. Zaten dayanamayıp hemen bir video da çektik;

@oosonmez 'e güvenebilirsiniz :)

D3C12929-0346-4A58-8709-B6DDA6571045.jpeg
63645A82-F6D1-4CC6-AF50-3FFDB6C93A09.jpeg
FCF90E7D-6AB9-4CE3-87E5-CEA52C6B707A.jpeg
BF17C80C-79C2-4587-AFBC-70DD8871C050.jpeg

Benim başıma 2016 senesinde böyle bir şey gelmişti. Paylaşma konusunda evet geç kaldım ama geç olsun güç olmasın. Herkes görsün herkes bilsin bu terbiyesiz hayasız şahsı. Bu arada forum yönetimi de kılını kıpırdatmamıştı. Böylede bir forum yönetimi işte ...