Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Geçtiğimiz hafta @solitude71 ile amfi alışverişi gerçekleştirdik. Neredeyse 20 kg'lık kargoyu tertemiz, sıfır kondisyonda teslim aldım.
Alışveriş süreci ve öncesindeki şeffaf iletişimi ve iyi niyeti için teşekkür etmek istedim. Aynı zamanda amfi ve mudailleri hakkında yaptığı tüm bilgilendirmeler için de öyle.
Malum sebeplerden yüzyüze tanışma fırsatı yaratamasakta her şey olumlu gerçekleşti. Problemsiz bir alışveriş oldu.

Son düzenleme:
Geçtiğimiz hafta @solitude71 ile amfi alışverişi gerçekleştirdik. Neredeyse 20 kg'lık kargoyu tertemiz, sıfır kondisyonda teslim aldım.
Alışveriş süreci ve öncesindeki şeffaf iletişimi ve iyi niyeti için teşekkür etmek istedim. Aynı zamanda amfi ve mudailleri hakkında yaptığı tüm bilgilendirmeler için de öyle.
Malum sebeplerden yüzyüze tanışma fırsatı yaratamasakta her şey olumlu gerçekleşti. Problemsiz bir alışveriş oldu.
eyvallah... ne istediğini bilen, düzgün iletişim kuran insanla alışveriş keyif... zor bulunur olmaya başladı maalesef.

Geçtiğimiz günlerde @Jäger (Emre) arkadaşımızla bir amfi alışverişi yaptık , kendisiyle 650₺’ye anlaştık naylon paket’e sarıp göndereceğini söyledi , hatta ekstra (25₺) fazla gönderirsem biraz daha naylon alıp daha korunaklı şekilde göndereceğini belirtti ,telefonda , fakat amfiyi iki tane karton kutunun içerisine koyarak korunaksız bir şekilde göndermiş ,herhangi bir naylon koruma da almamış , kendisine whatsapp’tan durumu söyledim ama görüyorum ki foruma yazı yazarken orayı görmezden gelmiş verdiği söz bir yana yaptığı davranışı kendisine yakıştıramadım alışveriş yapmak tamamen size kalmış , amfi bana sıkıntısız bir şekilde geldi ama bu demek değil ki söylediği bir şeyi yapmaması ve ekstra ücret talep etmesi doğru bir davranış, kendisine yakıştıramadım , en azından burayı okursun sevgili kardeşim @Jäger herkese iyi forumlar.

Geçtiğimiz günlerde @Jäger (Emre) arkadaşımızla bir amfi alışverişi yaptık , kendisiyle 650₺’ye anlaştık naylon paket’e sarıp göndereceğini söyledi , hatta ekstra (25₺) fazla gönderirsem biraz daha naylon alıp daha korunaklı şekilde göndereceğini belirtti ,telefonda , fakat amfiyi iki tane karton kutunun içerisine koyarak korunaksız bir şekilde göndermiş ,herhangi bir naylon koruma da almamış , kendisine whatsapp’tan durumu söyledim ama görüyorum ki foruma yazı yazarken orayı görmezden gelmiş verdiği söz bir yana yaptığı davranışı kendisine yakıştıramadım alışveriş yapmak tamamen size kalmış , amfi bana sıkıntısız bir şekilde geldi ama bu demek değil ki söylediği bir şeyi yapmaması ve ekstra ücret talep etmesi doğru bir davranış, kendisine yakıştıramadım , en azından burayı okursun sevgili kardeşim @Jäger herkese iyi forumlar.
Boss pedal fiyatına neredeyse sıfır bir lambalı amfi satın aldınız. Amfi elinize sorunsuzca ulaştı mı? Ulaştı. Amfinin herhangi bir yerinde en ufak bir sıkıntı var mı? Yok. Çalışmasında bir problem var mı? Yok. Amfi ilanda belirttiğim gibi temiz mi? Evet. Üstelik amfiyi gayet güzel ve korunaklı bir şekilde paketlemiştim. Daha önce şehirlerarası çok alışveriş yaptım. Hiçbirisinde de en ufak bir problem yaşamadım. Balonlu naylon konusuna gelince, yakınlarımdaki nalburlarda bulamadığım için (zaman problemim nedeniyle de daha uzaktaki dükkanlara sırf bir naylon için gidemeyeceğimden) ekstradan koliye koydum. Bir de sanki gönderdiğiniz ekstra ücret binlerce liraymış gibi triplere girmişsiniz. Üstelik alışveriş gerçekleşene kadarki süreç içerisindeki üslübunuza da çok sabrettim gerçekten. @teleborn ile alışveriş yapıp yapmamak da size kalmış arkadaşlar. Amfiyi de iyi günlerde kullanmanız dileğiyle @teleborn. Konu hakkında başka bir şey yazmayacağım.

Boss pedal fiyatına neredeyse sıfır bir lambalı amfi satın aldınız. Amfi elinize sorunsuzca ulaştı mı? Ulaştı. Amfinin herhangi bir yerinde en ufak bir sıkıntı var mı? Yok. Çalışmasında bir problem var mı? Yok. Amfi ilanda belirttiğim gibi temiz mi? Evet. Üstelik amfiyi gayet güzel ve korunaklı bir şekilde paketlemiştim. Daha önce şehirlerarası çok alışveriş yaptım. Hiçbirisinde de en ufak bir problem yaşamadım. Balonlu naylon konusuna gelince, yakınlarımdaki nalburlarda bulamadığım için (zaman problemim nedeniyle de daha uzaktaki dükkanlara sırf bir naylon için gidemeyeceğimden) ekstradan koliye koydum. Bir de sanki gönderdiğiniz ekstra ücret binlerce liraymış gibi triplere girmişsiniz. Üstelik alışveriş gerçekleşene kadarki süreç içerisindeki üslübunuza da çok sabrettim gerçekten. @teleborn ile alışveriş yapıp yapmamak da size kalmış arkadaşlar. Amfiyi de iyi günlerde kullanmanız dileğiyle @teleborn. Konu hakkında başka bir şey yazmayacağım.
Bu durumları buraya yazana kadar bana söyleyebilirdin , böyle hiç bir şeye haber vermemen ve ben sana yazdığım halde hiç bir şekilde cevaplamaman söylediğin bir şeyi yapmaman benim bunları yazmama sebep , uslüba gelince samimi olduğum için üzgünüm seninle bilsem daha resmi bir dil kullanabilirdim , burda 25₺ değil olay sen bunu idrak edemiyorsan zaten pek konuşacak bir şeyim yok karakteristik bir durum sanırım yine de teşekkür ederim daha sorumlu olman dileğiyle güzel kardeşim.

Doğru davranış bence ortada balonlu naylon yoksa o balonlu naylon ücretini iade etmektir.
Bence dogru davranis, eger bir sekilde anlasildiysa ve buna uyulamiyorsa, uyulamadiginin anlasildigi vakit, karsi tarafi arayip bilgilendirmek olmali...Belki alici "kusura bakmayin ancak sonuc olarak ampli gonderiyorsunuz ve ben bu riske girmek istemiyorum" yada "size gonderdigim 25TL uzerine 100TL daha ekleyeyim, havluya vb. sarabilir misiniz?" (bir kere bu sekilde bir ampli teslim almistim, ki ben talep etmeden bu sekilde gonderilmisti ampli, hangi uye oldugunu hatirlayamiyorum ama kendisine selam olsun :)) vb diyebilir...

Dogrusu, bu degil midir, "Eger anlasma sartlarina uyamiyorsan, karsi tarafi bilgilendirmek ve yeni bir ortak cozum aramak" gerekmez mi?...

Sevgiler ve saygilar...

@wareyha Vedat abiden Gibson Custom Shop gitar satın aldım ve alışverişin başından sonuna çok yardımcı oldu ve gitar hakkında ne dediyse doğru çıktı. Çok titiz biri gerçekten çok belli :) Gitar tertemiz, her belgesi saklanmış bir şekildeydi, gitarın kargosunu o kadar iyi paketlemiş ki ben zor açtım. Yani gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar.
Tekrar çok teşekkürler Vedat abi gitar yanıyor :)
Selamlar

Son düzenleme:
Alışveriş yapalı baya zaman oldu fakat @helalmustafaabi ile bir gitar alışverişimiz olmuştu , sorunsuz ve güvenilir şekilde alışverişi gerçekleştirmiştik gözünüz kapalı şekilde alışveriş yapabilirsiniz , hâla sohbetimiz devam ediyor , çok yardımı dokunuyor sağolsun , kendisine buradan da teşekkür ediyorumm.

@EasyPass Ilker Bey ile Strymon Flint Alışverişi gerçekleştirdik , kendisi ekipmanlarına gözü gibi bakıyor 0'dan farksız bir şekilde teslim aldım , güvenilir kibar aynı zamanda anlayışlı ,düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz, kendisine burdan da teşekkür ediyorum hayırlı olsun.

@EasyPass Ilker Bey ile Strymon Flint Alışverişi gerçekleştirdik , kendisi ekipmanlarına gözü gibi bakıyor 0'dan farksız bir şekilde teslim aldım , güvenilir kibar aynı zamanda anlayışlı ,düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz, kendisine burdan da teşekkür ediyorum hayırlı olsun.

@teleborn ile karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde rahat bir iletişim kurduk. Ödeme ve teslimatı da kolaylıkla hallederek alışverişimizi tamamladık. Aleti güzel ve müzik dolu günlerde kullanmasını diliyorum.

@zezone ile Mesa Mini Rectifier alışverişimiz oldu. Kendisi çok kibar ve yardımsever bir abimiz. Kabin kablosu da hediye ederek gönlümde taht kurdu. Kendisine yardımseverliği ve misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler