Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

mng ile gitar yolladım bi sorun çıkmadı ama nedendir bilinmez bende bir güvensizlik yarattılar, ciddiyetsiz bi havası vardı.. :p tabi taşımacılık işin nasıl yapıyorlar bilemeyiz, problem herhangi bir kargo şirketinde de çıkabilir çünkü olay genelde bireysel salaklıklardan kaynaklanır, xxx kargonun adamı senin ampiliyi düşürmez diyemeyiz.. :)

taylandedeoğlu'na dimarzio dp100 sattım, tai'den de ibanez sz520qmtks aldım. hoş sohbet insanlardı; kendileri ile tanıştığıma memun oldum. referanslarına bir katkım olduysa ne mutlu.

DaVe_MuRRaY kodadlı:) Yağız arkadaşımız ,satışa çıkardığım gt8'i aldı.Aynı semtte oturduğumuz için hiç bir problem çıkmadı,aksine çok iyi bir arkadaş.Aleti gidip evinde denedik,tüplü Marshall amplide walla çok gusel ses verdi,bir an tereddüt etmedim değil satmaktan,hani çoçuğundan ayrılırsın ya sanki,o hesap:)
neyse bu arkadaşı tavsiye ederim..teşekkürler

"01" nick'li arkadaşımızdan dimarzio evo set manyetik aldım, ben parayı göndrir göndermez manyetikleri kargoya vererek ertesi gün bana ulaşmasını sağladı. Alışverişlerinizde kendisine güvenebilirsiniz.

Matizcan dan solak viva gold II aldık. Gitar elimize ulaştığında ağzımız açık kaldı. Gitar sıfırdan farksız gayet memnun olduk. Ayrıca kargo şirketinin paketleme ile ilgili çıkardığı bir ton aksiliğe rağmen bütün gününü gitarı kargolayabilmek için çekinmeden harcayan bir sürü zahmete giren Can a birkez daha teşekkürü bir borç biliriz.

Bu arada parayı yatırdıktan çok değil 2-3 saat sonra gitarı kargoya vermişti bile. Üstelik öyle bir kutulama yapmış ki gitarın kargoda zarar görmesi imkansızmış resmen. Kendisi ile alışveriş yapmak oldukça zevkliydi. Kesinlikle güvenle alışveriş yapılacak bir arkadaş kendisi.

Tekrar teşekkürler

Murat&Engin
Gtrheros&Allexstone

Deahy(Yağız) bugün rg350 gitarımın yeni yol arkadaşı oldu..kendilerine mutluulklar diliyorum..sorunsuz güzel bir deneyimdi...kendisi her zaman kardeşimdir...güle güle kullansın..

donaldduck demiş ki:
"01" nick'li arkadaşımızdan dimarzio evo set manyetik aldım, ben parayı göndrir göndermez manyetikleri kargoya vererek ertesi gün bana ulaşmasını sağladı. Alışverişlerinizde kendisine güvenebilirsiniz.

Donaldduck ile doğru dürüst görüşmöemiş olmama rağmen ,parayı tamamen güven duyarak hemen gününde yolladı...

Kendisi son derece güvenilir bir insandır,sözünün eridir...

Kendisinede buradan ayrıyeten teşekkür ederim...

lipstick nickli arkadaştan bende mp3 player aldım.gerçekten iyi bir alışveriş oldu ikimiz içinde..
parayı yollamadan ürünü gönderen tek kişi sanırım bu forumda..tekrar teşekkürler..

newzat demiş ki:
lipstick nickli arkadaştan bende mp3 player aldım.gerçekten iyi bir alışveriş oldu ikimiz içinde..
parayı yollamadan ürünü gönderen tek kişi sanırım bu forumda..tekrar teşekkürler..

teşekkürler :roll: güven meselesi önemli...zaten önceden de bir alış-verişimiz olmuştu. iyi geceler herkese

cakewalker kore squier stratımın yeni sahibi oldu...çok sorunsuz bir alışveriş yaptık...modifiye işine gireceğine göre şimdiden kolay gelsin diyorum..

hayırlı olsun...

okay adlı arkadasıma amfini satın aldım ilanı silebilirsin demesi üzerine alıs veris gerçeklesmeden ilanı sildim.. iletişime geçtik,bana abi keisn alıcam tabiki demişti ki cumaya kadar halletmiş oluruz dedi.. ben yeni amfi aldım ve adam hala bana yollaması gereken parayı yollamadı .. arıyorum açmıyo , msn de de yok :S yani kısaca yaklasık 400 dolar zarar etitm 2 amfim oldu diye iyi yonlerden bakıyorum ancak diğer amfinin parasını nasıl odeyeceğim de muamma . .kendi amfimi de satılıkdan kaldırdım onun satılmamış olması hala dert :S neyhse.. paramın normal sartlar altında en geç yarın yatmıs olması gerekiyo.. umarım beni utandırır arkadas :S ama sanmıyorum..

Roth-Azad nickli Ege'ye bi chorus pedalı sattım.

Zaurakh'a 2 tane boss çoklayıcı kablo sattım.

let_Paul_Cry'a boss od-3 cs-3 ve adaptör sattım.

pisuvardaki_izmarit'ten pod xt live çantası aldım.

der nickli arkadaştan fender cep amfisi aldım.

cihanyum'dan boss chorus (Roth-Azad'a sattığım :D) ve phaser aldım (bunu hala satamadım :D) http://www.turkrock.com/ftopic38930.html (reklamımı da yaparım. :)

bi de nickini hatırlayamadığım bi arkadaştan metronom aldım.

bunun dışında da birilerinden bişeyler aldım ama şu an hatırlayamıyorum hepsini birden yazmaya kalkınca. tüm bu arkadaşlarla sorunsuz (ya da ben kaynaklı az sorunlu :)) olarak alışverişlerimizi hallettik. daha nice alışverişler olur inşallah :)

troypilsener nikli cem dostumdan bir adet gnx2 aldım okadar güzel paket yapmışki ellerine sağlık çok memnun oldum çok uğraşmış paket için yani sapasağlam da geldi zaten..çok güvenilir bir dosttur( daha öncede alışverişimiz olmuştu) ona buradan teşekkürü bir borç bilirim..

cavernosum aracılığı ile arkadaşım için washburn maverick elektro aldım; Gitar kendisine ait olmamasına rağmen sağolsun sağlam paket ve düşük kargo ücreti için koşturdu ki gitar Eskişehirden İstanbul'a yol tepti.

Paketlemede gösterdiği iltimas için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

BLaCK_MaGiC86'dan pedal aldım. Parayı yatırır yatırmaz pedalı kargoya verdi sağolsun. Alet dediği gibi çok temiz çıktı. Aynı zamanda çok da hoş sohbet biri kendisi. Ben güvendim siz de güvenebilirsiniz...

GIRNATA demiş ki:
cavernosum aracılığı ile arkadaşım için washburn maverick elektro aldım; Gitar kendisine ait olmamasına rağmen sağolsun sağlam paket ve düşük kargo ücreti için koşturdu ki gitar Eskişehirden İstanbul'a yol tepti.

Paketlemede gösterdiği iltimas için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Rica ediyorum, arkadaşın güle güle çalsın diyorum :)

Geri