Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

bi süre önce chinomoreno arkadaşımızdan bi gitar almıştım. bana bazı konularda çok kolaylık göstermişti sağolsun. Gitarın üzerinde başka bir manyetik vardı, alışveriş sırasında çıkaramayacağımız için gitarla birlikte aldım ve mümkün olursa en kısa sürede manyetiğinde ücretini ödeyeceğimi söyledim. Olmazsada manyetiği çıkartıp kendisine iade edecektim. Geçenlerde satılık olan diğer gitarıma bir talip çıkınca ve arkadaş kesin alacağını söyleyip iki gün süre isteyince bende chinomoreno(Doğu) arkadaşımıza manyetiği satın alacağımı bildirdim. Bu arada özel bir durumdan dolayı çok fazla paraya ihtiyacım vardı ve eldrun'a sattığım morley'in parası ve elimdeki tüm para oraya gittiğinden hiç param kalmamıştı. Düne kadar gitarı alacak arkadaştan ses çıkmayınca alelacele forumdan anthracis ile bir alışveriş gerçekleştirdik, kendisine teşekkür ediyorum, jet hızında bir alışverişti. Ondan aldığım para ile gidip gitarımı bakımdan aldım ve oracıkta manyetiği çıkarttırıp Doğu'ya ilettim. Doğudanda çok özür diliyorum şu ana kadar bunu geciktirdiğim emrivakilerle dolu alışverişimizden dolayı, çok mahçup oldum kendisine...

nadiras demiş ki:
lotion demiş ki:
nadiras dan les paul manyetik için anlasmaya vardık. o gece parayı yatırdım ki acilen ertesi sabah manyetiği kargoya vermesini de tembihledim.. adam okadar sorumsuz kı arayıp veremedim bile deme tenezzülünde bulunmadı arkasından ben kosturdum 59 598 kere aradım :S sonra bana '' yaaaa bugun vermedim yaaa eve şimdi geldim yaaa. gitarı aldım yaa .. '' fln gibi saçma sapan acaip cümleler kurdu. ertesi gün yatırmış zahmet olmus da. gelen manyetik lp custom manyetiği mi ne çözemedim markası sam sung. :S valla iyiki ankarada fln değil .. harbiden doverdim :) sorumsuzun allahı haberiniz olsun... ukala olması da cabası. saçma sapan bi solak gitardan çıkmamıdır yoksa bridge diye kakalanan bi neck mıdır bi manyetiğim oldu 40 ytl neyse sağlık olsun :)

1-çocuk muyum ben tembihliyorsun?
2-sorumsuz mu ? cep telefonu kullanmadığımı söyledim ve ev telefonumu verdim ve aradığın günün sabahında verdim kargoya daha sorumsuz olabilmem için gece otobüsle benim mi getirmem gerekiyor?
3-saçma sapan acayip cümleler üstteki alıntıda
4-daha önce lp manyetiği görmüş olsaydın anlayacağın bir manyetiktir o
5-istanbuldayım gel o zaman ben döveyim : P
6-sorumsuzun allahı = mantıksız ve daha söylenecek bişi yok sanırım

vine inlay demiş ki:
Epiphone Les Paul Customlarda,Standart ve diğer Kore yapımı gitarlarında (Signatureler hariç) kullanılan Sam Sung marka manyetikler kullanılır.Ali başlıkta manyetiğin markası hakkında bi açıklama yapmamış ama kendisi de başka bi yerde bu başlakta yazan cümlelerin aynısını okuyup aldı manyetiği...Sorumsuzluğuna bi şi diyemem Ya da derim;geçen gün İstaklal'de beni bi saat bekletti yağmurda,evet biraz sorumsuz..Ama karakterine laf ya da hakaret istemem,en samimi arkadaşlarımdandır ve hiç bi ukalalığını görmedim şu ana kadar...

Manyetik hakkında kısaca şunları diyim,keşke almadan bi fotoğraf isteseydin ya da daha detaylı bilgi sorsaydın,eleman senin bu konuda bilgili olduğunu düşünüp detaylı bilgi vermemiş,bence bu hata değil..
birol ile 1 saat geç kalmış olmamızın nedeni saatlerin 1 saat geri alınmasıdır : )
mp3 çaların saati geri alınmadığı için olay sakata binmiştir duyurulur : )
[o da bir epi LP sahibi ve manyetiğini çöpte bile tanır]

parayı sen kargoya vermeden 2 gün once yatırdım..

persembe sabahı ver diye çarşamba gecesi yatırdım. cumartesi elimde oldu manyetik . sorumsuzluğunun yanında hemde anlamkta problemler çekiyosun. ;) cep telefonunun olmaması beni arayamayacağın anlamına da gelmez .. abini aradım işyerindeki alakasız bissürü insanla konustum. geri aramadın bile. bu arada hayatında gormediğin duymadığın kadar gibsoun lp edindim. ve manyetiklerinden de gayet haberdarım . özürdileyeceğin yerde hala konusuyosun yuzsuzlukte bi ayrı tabi. neyse. geçti gitti.

gogostar isimli arkadaştan marshall vs30r gitar amfisi aldım.tek kelimeyle kusursuz sorunsuz bir alışverişti.amfim elime geçtiğinde çok iyi paketlenmişti,kayseriden geldi alet ancak kargolanma ile ilgili hiç bir sorun yaşamadık.amfideki ufak tefek kozmetik kusurları en başta gayet açık birşekilde bana bildirmişti.tüm bunların üzerine en ufak bir çizik bile yoktu.
kendisine teşekkür ediyorum.
tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Yavuz Kerem Longur isimli, yavuzkeremlongur nickli arkadaşımızdan mt-2 ve ge-7 pedallar aldım. Parayı yatırdığımı haber verdiğim gün pedalları kargoya verdi(mesafe biraz uzun olduğu için 3 güne elime geçti aletler) akabinde pedalları gördüm ağzım açık kaldı mağazaya koy sıfır diye sat o kadar temizlerdi yani, içlerine sıfır duracell pilleri de koymayı ihmal etmemiş sağolsun. Kendisine güvenim sonsuzdur. her türlüde kefil olurum.

orkun78 abimizle güzel bir takas gerçekleştirdik..kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz..umarım fuzz face den memnun kalır...trafik nedeniyle+bazı şansızlıklar nedeniyle kendisini uzuuun bir süre beklettim çok mahçup oldum tekrardan özür diliyorum.

Legend_Of_Guitar kardeşimizede rg370 imi sattım kendiside talihsiz gitaristlerden yani solak..güle güle kullanmasını temenni ediyorum...

Evet gitardan cok memnunum The_Answer saolsun her soruma cevap verdi =) 100 kez fırsatım olsa 100 kez aynı seyi yapardım her kosulda guvenilebilecek bir insan hatta gitar anlattıgından cok daha iyi cıktı (= cok tesekkur ederim (=

FreeRockGitarist'ten pedal case aldım. beklediğimden çok daha güzel çıktı.hem sağlamlık olarak hemde görünüş açısından gayet güzel çok hoş. eğer pedal case düşünüyosanız hiç düşünmeyin derim.hakkını çok iyi vermiş :)

çok sağol kardeşim...

The Answer sözlerin için teşekkür ederim.Aynı düşünceleri bende paylaşıyorum. Bekletme konusuna gelince şansızlık işte, senın bi suçun yok. Fuzz face sorunsuz çalıştı. Alet tertemizdi.Sonunda onu ait olduğu yere kardeşlerinin yanına yerleştirdim (...+mz2+rat2+big muff+dunlop fuzz face+fz2+....) Tekrar teşekkür ederim.

gitardoktoru'ndan kimseye zarar gelmez..

Kendisiyle (benden kaynaklanan sorunları saymıyım tabi... :p) sorunsuz bi alışverişimiz oldu,sonunda da kargo parasını verip güzel bi jest yaptı kardeşine sağolsun,artık herkes aynı jesti bekliycektir muhtemelen :LOL:

yavuz la (yavuzkeremlongur) takas+para şeklinde bir alışverişimiz oldu saolsun parayı zamanında yatırdı kargoyuda güzel paketlemiş.sorunsuz bir alışveriş oldu.son derece güvenilir bir insan :)

typhoonca ile bir amfi-processor takasımız oldu. arkadaşla daha yeni tanıştık bu iş için ama gayet sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu. Aynı gün ikimiz de aletleri kargoya verdik, bir sonraki gün gayet güzel paketlenmiş gnx3 ümü aldım ve alet de sıfır gibi tertemizdi. Arkadaşa sonuna kadar güvenebilirsiniz. Amfi de hayırlı olsun hacı :)

"shakti" nickli Hakan Kutluk'dan analoglarım için 10'lu regülatörlü adaptör ve 5 ara jack aldım parayı yolladıktan sonra hemen yapmaya başladı ve 2gün sonra da hemen kargoya verdi aletleri ve bugün elime ulaştılar çok iyi bir şekilde paketlemiş ve sağolsun çok da süper bir adaptör yapmış teşekkür ediyorum;
"kleon" nickli Melih'den Digitech Digidelay aldım parayı yatırdığım gün aynı anda kargoya verdi pedalı,sıfır demişti pedal için bana ulaştığında elime alıp açtığımda gerçekten de sıfır ve çok temizdi pedal ayrıca içinde de zuhal müzikten garanti belgeside bulunuyordu.Kargoda Melih dışında gerçekleşen, bi arkadaşı kargoyu yollarken yollayan ödemeli şekilde anlaşmıştık fakat arkadaşı alıcı ödemeli göndermiş Melih hemen hesap numaranı ver yollayım parayı dedi bugün verdim hesap numarasını pm olarak, sağolsun çok güzel,temiz bir alışveriş oldu;
"warsavas" nickli Savaş'dan Ds-1 pedalı aldım gene parayı yatırdığım gün hemen kargoya verdi pedalı o da pedal sıfır demişti hakkaten sıfır ve çok temiz olarak geldi elime;
"hipertansiyon" nickli Özgür abi sağolsun bana Amerika'dan 3 tane pedal getirtti(Proco Rat2,Crybaby GCB95,Mxr Supercomp) ve çok uygun fiyatlı imkan sağladı bana ve elinden gelen her yardımı yaptı,pedallar Türkiye'ye gelir gelmez verdi kargoya ve elime tertemiz ve sapasağlam ulaştı pedallarım,yardımların için teşekkürler Özgür abi tekrar;
Arkadaşlar bu alışveriş yaptığım insanların hepsine referans olurum ve kefil olurum, hepsi çok iyi çok sağlam insanlardır güvenle alışverşi yapabilirsiniz...
iyi günler

Misery demiş ki:
"hipertansiyon" nickli Özgür abi sağolsun bana Amerika'dan 3 tane pedal getirtti(Proco Rat2,Crybaby GCB95,Mxr Supercomp) ve çok uygun fiyatlı imkan sağladı bana ve elinden gelen her yardımı yaptı,pedallar Türkiye'ye gelir gelmez verdi kargoya ve elime tertemiz ve sapasağlam ulaştı pedallarım,yardımların için teşekkürler Özgür abi tekrar;

Bir şey değil Soyhan'cığım. Ben senin yaşında iken bu tip cihazların hayalini dahi kuramazdım. İyi günlerde kullanıp, umarım kulağımızın pasını atarsın.... ;)

"Raistlin17" ile bir alışverişimiz oldu , amfi + para verip gitar aldım . Anlaştığımızın ertesi günü alışveriş konuştuğumuz şekilde gerçekleşti . Güvenebilirsiniz kendisine :)

"Oypatum" ile de takas alışverişimiz oldu , anlaştığımız gecenin sabahında aletleri kargoya verip alışverişi gerçekleştirdik. Sorunsuz bir alışveriş oldu bu da :) Atakan abiye de güvenebilirsiniz :)

enver adlı arkadaştan marshall g15r-cd amfi aldım...saolsun çok ilgilendi....kargo ucuza geldi,paketleme mükemmeldi...teşekkur ediyorum kendısıne...

dostum olması gerektıgı gıbı davrandım.. karsılıklı hersey bence cok zevklı bır alısverıs oldu... umarım memnun kalırsın ampiden tesekkur ederım

Geri