Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

alp_akalin demiş ki:
nickli abilerime alışverişlerim oldu
hatta KeReMmM'den 3 tane jack almıştım kargo masrafı olmasın die kırmadılar beni hipertansiyon'dan aldığım ehx pedal çantasının içine koydular..

vaay.. alkislarim ben o zaman
gercekten ornek bi davranis olmus
clap.gif

chinomoreno 'dan 256 ram aldım çok hızlı bir alışveriş yaptık problemsiz di çokta güzel paketlemiş sağolsun.Rami daha takmamış olmama rağmen onunda sorunsuz olduğuna eminim ;)

alperr nickli arkadaşımızdan Ibanez SB7 aldım.. mimar arkadasımızın bürosunu da gördüm :) hatta bana pasta börek bile ikram ettiler çok saolsun kendisi ve arkadaşları...

Kendisine kesinlikle kefilim ;)

mfatih1 nickli arkadaştan Cort x6 ve Digitech RP21D Tube Preamp Processor aldım.
Alışveriş hava muhalefeti sebebiyle elde olmayan nedenlerden dolayı
bir gün aksasa da gayet hızlı ve başarılı gerçekleşti. 8)
Kendisine ve taşımada çok emeği geçen sevgili Me_ThuS'a teşekkürlerimi
sunmayı bir borç bilirim. Ee haliyle sunarım da... :D

Bugün itibariyle Cakewalker ile yaptığımız gt-8 alışverişi tamamlanmış durumda.

Dün kargoya verdi, ama ben vergi numaram olmadığı için ödemeyi yapamadım. Bir atm kartı bulup ödeme yapmam anca bugünü buldu ve ödeme yaptığımda maalesef alet çoktan benim evime gelmişti. Bu durumdan çok huzursuz oldum tabi ama cakewalker sağolsun çok anlayışla karşıladı.

Alet çok güzel ve oldukça sağlam paketlenmişti, tertemiz de aynı zamanda. Hatta rica ettiğim kilit vidalarını bile koymuş yanına.

Kendisinin güvenilirliği zaten biliniyor ama ben de yazmak istedim.

Teşekkürler Cakewalker (süper kahraman? :p )

esfatih nickli fatih arkadaşla iki adet alısverişimiz oldu.gayet güvenilir bir arkadaş.güvenle alısveriş yapabilirsiniz.

macmest nickli emre ile de iki kere elden teslim alışverişimiz oldu kendiside oldukca güvenilir biridir.

alım satımlardan sonra bu baslığa yazmayı unutuyorum.son iki tanesini toptan yazayım dedim :D

Flareos nickli Onur arkadaşımıza Behringer HellBabe HB01 wah sattım. Sözüne güvenilir, kusursuz bir alıcı... Alışveriş öncesinde, sırasında, sonrasında hiç sorun yaşamadık. Alışverişlerinizde -özellikle birkaç günlük ayırtmalarda da- kesinlikle güvenebilirsiniz...

bu zamana kadar hep iyi alışverişlerim oldu ve hep iyi alışverişlerimi yazdım.şimdi ise kötü bir alışverişimi yazmak durumundayım."CaglarS" nickli arkadaştan bir hardcase aldım.malüm büyük alet.bana kargonun 10 ytl civarı tutacagını hep yolladıgını bir sorun olmadıgını söyledi.ve kargo geldi.30 ytl kargo parası ödedim.üstüne üstelik hardcase in üzerinde hiç bir şey yoktu.yani öylece yollamış.bu kadar özensiz olacagını ve beni yanlış bilgilendirecegini bilseydim kesinlikle alışveriş yapmazdım.bundan sonrada yapmayacagım.

Tanthalas(eren) nickli arkadaşımızla burgu takasımız oldu gerçekten hızlı ve güzel bi alışveriş oldu bayramın son günü kargoların kapalı olduğunu hesap edemedik sadece :D onun dışında güvenilirdir kendisi teşekkür ederim kendisine ;)

gogostar demiş ki:
Flareos nickli Onur arkadaşımıza Behringer HellBabe HB01 wah sattım. Sözüne güvenilir, kusursuz bir alıcı... Alışveriş öncesinde, sırasında, sonrasında hiç sorun yaşamadık. Alışverişlerinizde -özellikle birkaç günlük ayırtmalarda da- kesinlikle güvenebilirsiniz...
teşekkur ederim. ben de aynı seyleri gokhan için soyleyebilirim.. alışverişlerinizde gokhana gonul rahatlıgıyla guvenebilirsiniz

mfikret demiş ki:
bu zamana kadar hep iyi alışverişlerim oldu ve hep iyi alışverişlerimi yazdım.şimdi ise kötü bir alışverişimi yazmak durumundayım."CaglarS" nickli arkadaştan bir hardcase aldım.malüm büyük alet.bana kargonun 10 ytl civarı tutacagını hep yolladıgını bir sorun olmadıgını söyledi.ve kargo geldi.30 ytl kargo parası ödedim.üstüne üstelik hardcase in üzerinde hiç bir şey yoktu.yani öylece yollamış.bu kadar özensiz olacagını ve beni yanlış bilgilendirecegini bilseydim kesinlikle alışveriş yapmazdım.bundan sonrada yapmayacagım.
sarmadan yollaması gerçekten ayıp.bu kadar mı özen gösterilmez.birde ufacık boss pedal 7 ytl tutuyor case nasıl 10 ytl olur.akıl var mantık var.

cavo demiş ki:
sarmadan yollaması gerçekten ayıp.bu kadar mı özen gösterilmez.birde ufacık boss pedal 7 ytl tutuyor case nasıl 10 ytl olur.akıl var mantık var.

bende sordum zaten kargo nasıl olacak?anlaşmanız falan var mı diye.o da hep yurt içi ile yolladıgını 10 ytl civarında tuttugunu sorunsuz yolladıgını söyledi.ben ona güvendim.ama boşuna güvenmişim.şimdide ö.m lerime cevap vermiyor.artık case i yolladıgına dua ediyorum.

cavo demiş ki:
mfikret demiş ki:

daha önce gönderdiğim fender case 'in gönderisi sırasındaki bi mailleşmeyi buldum. fiyat gerçekten de benim hatırladığım gibi 12 YTL. yine yurtiçi'yle göndermişim. bu yüzden alan kişiye söylediğim "10 lira civarı tutar" lafı doğru ve daha önceki başka bir gönderimle tutarlıdır. kendisine kargo şirketiyle temasa geçmesini rica etmiştim, ancak şirket bir problem olmadığını söylemiş. bu yüzden mfikret'in kargoyu yarı yarıya bölüşme önerisine sıcak yaklaşamadım. olan biten budur.

aslında bu söölenicek bişii diil ama olay buraya taşındığı için yazıyorum; zaten bunca indirim yapmış oduğum bir case'in (kargo şirketinin hatasıyla ya da değil) gönderim bedelinin söylediğimin bir miktar yukarda olması dolayısıyla, bi de kargoyu bölüşmek bana mantıklı gelmedi.

bu alışveriş bu sitede benim ne ilk ne de son alışverişimdi. benimle bi kez ya da birden fazla alışveriş yapmış herkes benim ne denli dikkatli, özenli ve sattıktan sonra da desteğini esirgemeyen biri olduğumu bilir...

umarım mfkiret de case'i almıştır ve güle güle kullanır...

mfikret demiş ki:
cavo demiş ki:

bende sordum zaten kargo nasıl olacak?anlaşmanız falan var mı diye.o da hep yurt içi ile yolladıgını 10 ytl civarında tuttugunu sorunsuz yolladıgını söyledi.ben ona güvendim.ama boşuna güvenmişim.şimdide ö.m lerime cevap vermiyor.artık case i yolladıgına dua ediyorum.

cevap verilesi bişi yazmamışsın ki, serzeniş ve kızgınlık dolu bişeyler yazmışsın. dediğim gibi bi fiyat olmadığı için üzgünüm. ancak aynı şey benim başıma gelseydi neyse kargo ücreti öderdim, daha önce ödedim de.

güvenin sarsıldıysa bir daha alışveriş etmezsin benimle. daha önce bana sadece bu site aracılığıyla güvenmiş kişiler dolu burda. kimseyle böyle bir sorunum olmadı. ancak bu sorun kesinlikle senden kaynaklanmıyor, seni suçladığımı ya da bunun senin tarafından bu hale geldiğini söylemiyorum. tamamen bu kargo şirketiyle benim daha yapmış olduğum gönderim tecrübeleriyle ilgili bi durum. tarife ya da fiyatlandırmalarında bir değişiklik olduysa ya da başka farkedemediğimiz bişeyler varsa bilemiyorum. ama çok çok 15 milyon tutacak bir kargonun 30 milyon tutması yüzünden sadece beni suçlamanı anlamsız buluyorum.

umarım işine yaramıştır ve güle güle kullanırsın.

Çağlar

senin veya şirketin hatasının benim üzerime yıkılması anlamsız.burda konu olan kargo tutarı üç beş ytl degil.ö.m lerimi ilk başta gayet ılımlı bir şekilde yazdım cevap gelmeyince haliyle insan sinirleniyor.neyse uzutmaya gerek yok.yaptıgın açıklamalarda beni tatmin etmedi hala aynı görüşteyim.

Arkadaşlar uzatmanın alemi yok.

Ne Kadara?

Bu linki kullanarak hesap yaptırabilirsiniz. Ortalama olarak bir hardcase boyutu bellidir. Genellikle şubede birkaç santimetre daha büyük alır (şerefsizler), genellikle sigortalı/taahhütnameli gönderimler için de kendilerini düşünen davranışlar sergilerler... O yüzden hesap sonrası çıkan meblanın üzerine 3-5-10YTL daha eklemekte fayda var diyorum...

Ben Çağlar'la daha önce de alışveriş yaptım... Her zaman her konuda yardımcı olan birisidir. Kısmet olursa yine gözüm kapalı olarak alışverişimi yaparım... Haklı olduğunuz konular için birşey diyemem ama gereksiz konularda onun gibi iyi birisinin karalanmasına karşıyım...

Hardcase, büyük amfi, kabin vs. gibi büyük alışverişlerde de otobüs firmalarını kullanmanızı tavsiye ederim. Her model otobüsün özel bölmesi var. (403'lerde ön tekerlek üstü (burası gitar için ideal), Travego'larda arka (orta) kapının ön tarafı vs...) Oraya koydurursunuz, 5YTL de muavine verirsiniz. 5'er YTL de otogara ulaşım masrafınız olsa 15YTL'ye alışverişi tamamlarsınız...

Herkese iyi alım-satımlar dilerim...

burada karalama yapmıyorum.ayrıca benim canım yanmışsa başkalarının neden canı yansın.iyi güzel link vermişsin ama orada cagların bana dedigini fark etmedin sanırım.ben demiyorum 10ytl tutar diye.kargo yu geçtim diyelim.hardcase i öylece yollamasına ne demeli.insan biraz özen gösterirde havalı poşetlere falan sarar.neyse uzamasın.isteyen istedigi kişiyle alışveriş yapar.ama ben yapmayacagım bu kadar basit.

saygılar.

O linki bile bile Çağlar'a "ne kadar tutar?" diye sormak başka, "kargocuyla anlaşman var mı?" diye sormak başka... Yani ben o konuda suçu sende buldum... Konuyu uzatmayalım...

Geçmiş olsun, umarım bundan sonra böyle şeyler yaşamazsın...

Geri