Seyduna (Alternatif) - Ankara

acaba neler olacak sıkıntı üstüne sıkntı mı gelecek yoksa her şey çok mu güzel olacak bu grup 4 kişi ve en çok ilgilenen üzerinde duran ali ve benim sıkılmaya başlıyorum artık... :evil:

valla senın ve alının yaptıgı ılgılenmeyı bende yapıyorum hatta tuncta can bıze haksızlık etme ıstersen bu konularıda burdan mı yoksa realde mı konussak daha ıı olur bılmıyorum

gerceklerisoylerim demiş ki:
tutuk zekalı alı ve can tunalıda baterıst aramakla olmaz musık ıslerı veya kızlarla ugrasmakla bence seyduna da ozgencle tunca yazık oluo bıtse bu grup daha ıyı olur genede basarılar...
6 ay boşa gitti sanki değilmi kardeşim?? tunçla konuşamıyoruz arıyoruz teli bi açık bi kapalı açık olsa daha ulaşamıyoruz ankara dışında sanıyoruz adamı ama ankarada çıkıyor çalışma yapacaz mesaj atıyoruz haber yok bu ilgisizlikten sonra ne yapmamızı bekliyorsun acaba???
özgenç de sevdiğim nadir insanlardan bi tanesi kıbrısa gidecek adam nereye kadar bu grup sürer sen karar ver o zaman gerçekleri söylerim diyorsun ama daha gerçekleri bile bilmiyorsun... :evil:

ama yinede bizimle herşeyi zamanlarını paylaştıkları için onlara sonsuz teşşekkür ederiz...

benım bıldıgım gercek seyduna da bosuna calısıldıgı ve zaman gecırıldıgı hıc bı zaman bı yere varamaz bence bu grup bu karısıklıkla benım fıkrım uzuluosanız yazmıyım bı daha bole seyler...

gerceklerisoylerim demiş ki:
benım bıldıgım gercek seyduna da bosuna calısıldıgı ve zaman gecırıldıgı hıc bı zaman bı yere varamaz bence bu grup bu karısıklıkla benım fıkrım uzuluosanız yazmıyım bı daha bole seyler...
bir yere varamaz diyorsun bizim planlarımız vardı güzel güzel herşey devam edecekti tunçtan cevap yoksa biz yapacak alternatifi davulcu aramaya yönlendirdik olay bu canım benim hatta özgenç bile bilir ben soruyordum napacaz bu işi diye...

lütfen olayları biraz öğren sonra ne diyorsn de ben üzülmem çünkü ne yaptığımı biliyorum

ya can özgnc tunc ali kim bakiyorsa forma nedir bu action abi? dewammi tamami biri kibrisa gidiyor biri bilmemnereye nasil olacak bu is? bekliyordum bende o kadar karma rup iyi olucak diye

UuYuRR demiş ki:
ya can özgnc tunc ali kim bakiyorsa forma nedir bu action abi? dewammi tamami biri kibrisa gidiyor biri bilmemnereye nasil olacak bu is? bekliyordum bende o kadar karma rup iyi olucak diye
uyurcum moralim çok bozuldu oluylardan sonra özgençle devam edecektik tunçtan haber yok şehir dışındayım diyo ankarada olduğunu öğreniyoruz cebi açmıyo özel mesaj atıyoruz stüdyo var diye artık eskisi gibi değil olaylar....
denyonun teki girmiş salak salak yazılar yazıyor sıkıldım artık.... :evil:

seyduna"ya vokal ve davul bulunmuştur....

durak grubundan vokalde baran ve davulda eren kardeşimiz gelmiştir...

konseri onlarla birlikte yapacağız...

Ben seyduna nın arkasındayım.gerceklerisöyleyen arkdaşın takip ettiğim kadarıyla bir cok topikde böyle msjları var.Sanırım yakında bize de yollar.Herşeyden önce zekadan felan bahsetmiş ve hakaret etmiş.Olayların detayını bilmesemde bana ters geldi.Seyduna hakkında ne kadar şey bildiğide maçhul ama bir yere varamaz demiş.Seyduna yeni baterist de bulur.İstediği yerlere de varır.
Bence planlarınızı bozmadan eleman bulup aynen devam edin.Planlarınızı hayata geçirin.HEr zaman sizin arkanızdaki insanlar size destek vermeye devam edicaktir.Başta ece ben özgür selman olmak üzere :) Daha kayıtlar elimize geçemedi.Dinleyemedik.İyi haberlerinizi konser haberlerinizi bekliyoruzzz :D

ozgun1907 demiş ki:
Ben seyduna nın arkasındayım.gerceklerisöyleyen arkdaşın takip ettiğim kadarıyla bir cok topikde böyle msjları var.Sanırım yakında bize de yollar.Herşeyden önce zekadan felan bahsetmiş ve hakaret etmiş.Olayların detayını bilmesemde bana ters geldi.Seyduna hakkında ne kadar şey bildiğide maçhul ama bir yere varamaz demiş.Seyduna yeni baterist de bulur.İstediği yerlere de varır.
Bence planlarınızı bozmadan eleman bulup aynen devam edin.Planlarınızı hayata geçirin.HEr zaman sizin arkanızdaki insanlar size destek vermeye devam edicaktir.Başta ece ben özgür selman olmak üzere :) Daha kayıtlar elimize geçemedi.Dinleyemedik.İyi haberlerinizi konser haberlerinizi bekliyoruzzz :D
çok saolun işte insanlar bazen böle geri kafalı zihniyetsiz oluyor uğraşmamak lazım ama işte savunuyoruz grubu ozguncum çok saol sende

arkadaşlar kayıtları hemen ulaştırabiliriz elinize ama, istediğimiz gibi olmadı kayıt esasında.. daha doğru söylemek gerekirse özel bi mesele nedeniyle ben biraz heyecan yaptım ve parçaların bazı yerlerini düşündüğümüz gibi yapmadık, trafiği biraz değişik oldu. bu nedenle parçaları konserde dinlemeniz çok daha iyi olur bence.. destekleriniz içn teşekkürler...

ali-g demiş ki:
arkadaşlar kayıtları hemen ulaştırabiliriz elinize ama, istediğimiz gibi olmadı kayıt esasında.. daha doğru söylemek gerekirse özel bi mesele nedeniyle ben biraz heyecan yaptım ve parçaların bazı yerlerini düşündüğümüz gibi yapmadık, trafiği biraz değişik oldu. bu nedenle parçaları konserde dinlemeniz çok daha iyi olur bence.. destekleriniz içn teşekkürler...
ehuehe çok özel bi mesele yüzünden oldu :D

tebrik ediyorum sizi sadece başka bişey soylemek gelmıyo içimden her ne kadar haddim olmasada yeni baterist ve vokal arkadaşlara bi tavsiyem var cok dıkkatlı olun her han postalanabilirsiniz bu gruptan en ufak olayda sucsuz adamlara da oluo olan bi de istiyen soyler isim li parcanın muzıgı bana ait can ve alı isterseniz sozlere baska bir muzik yazın ama benım riflerimi kullanmanıza izin vermiyorum artık size kalmış her zaman başarılar dilerim ama arkadaşımız diğilsiniz ne tuncun ne de benim saygılarr...

lepistes_ozmo demiş ki:
tebrik ediyorum sizi sadece başka bişey soylemek gelmıyo içimden her ne kadar haddim olmasada yeni baterist ve vokal arkadaşlara bi tavsiyem var cok dıkkatlı olun her han postalanabilirsiniz bu gruptan en ufak olayda sucsuz adamlara da oluo olan bi de istiyen soyler isim li parcanın muzıgı bana ait can ve alı isterseniz sozlere baska bir muzik yazın ama benım riflerimi kullanmanıza izin vermiyorum artık size kalmış her zaman başarılar dilerim ama arkadaşımız diğilsiniz ne tuncun ne de benim saygılarr...

lepistes demiş ki:
Özgenç ile tuncun arkasından konuşulan bir muhabbet duyarsam,olay ne olur o zaman ???????

Eğer bu kadar küçük şeylerde bile dayanma gösteremiyosanız daha büyük şeyler yaşadığınızda neler olur ben tahmin edemiyorum. Can'ın dediğine göre bana mesaj atılmış stüdyo almakla ilgili. Ben Ali'yle konuştum stüdyo alınmasını onayladım ama bizim atılmamız baştan beri insanların akıllarındaymış.

Diycek pek bişeyim yok Özgenç'e katılmaktan başka. Ama inşallah konserlerde ve barlarda karşılaşırız kimin hata yaptığı belli olur.

Başarılar beyler...

Geri