Seyduna (Alternatif) - Ankara

canacanka-t demiş ki:
cuzunyol demiş ki:
Can'cim selamlar. Biraz gec oldu kusura bakma ama bi iade-i ziyaret yapayim dediim. Valla bu konuda mahcup hissediyorum ne zamandir kendimi sana karsi 😳
Nasilsin(iz)? Umarim keyifler yerindedir. Konserler falan tam gaz devam ediyo anlasilan. Okudugum kadariyla da vocal eksigi var sanirim. Umarim en kisa zamanda halledersiniz. Bayan vocal cok keyifli olur tavsiye ederim. Bi de alimli bir hanimefendiyse eger 😛 bayagi is yapar, seyirci toplarsiniz benden söylemesi... Amanbi aksaklik falan olmasin sakin, daha beraber sahneye cikcaz unutma(yin) 😛
Simdilik bu kadar, sonsuz basarilar diliyorum. Demo, video v.s. varsa biseyler dinlemek isterim cok. Haberin(iz) ola! Kendinize cok iyi bakin..
Eywallah....
teşekkürler adaş ankaraya bekleriz konser için umarım ayarlarız beraber vokal işi halloldu zaten bi çalışma kaldı işte onlarda tamamlandıktan sonra bi konser daha gelcek konser işini de ilerde yapalım kardeşim...
Iyi Iyi cok sevindim walla, hayirlisi olsun.
Walla biz de cok gelmek isteriz ama takip ettigin üzere henüz netlik kazanmayan bi takim gelismeler var. Ama eger devam edersek mutlaka geliriz ve yapariz bi konser.. Orda ya da burda ama bi sekilde yapariz.
Eywallah...

arkadaşlar aslında şubat sonuna daha kapsamlı güzel bir konsr verme düşüncesindeydik; fakat grubumuzun davulcusu tunç bi süreliğine orduya gitmek zorunda kaldı.. bu nedenle bi süre konser olmıcak. eh artık kardeş sayılırız tüm grubun elemanları.bu nedenle tunç gelene kadar bize destek olabilecek davulcu arkadaşlarımızla stüdyo çalışması yapıp cover parçaları ve yeni vokalimizi oturtucaz. tunç kardeşimiz gelince de konser veririz bi de bestelerin kaydını alırız heralde...saygılar 🙂

evet tunç bir süreliğine de gitse yada arada bir ankaraya gelsede asla ve asla gruptan uzaklaşmayacaktır kendisi grubun %100 elemanıdır asla onu bırakmayacağız... yeni vokal oturtur ise 4 martta bir konser daha yolda hadi bakalım tekrar başlıyoruz..

durun bakalım şimdi yeni vokalle birlikte yeni projeler yolda umarım uyum sağlar bize o zaman 2 ay sonra seyduna yazısını her cumartesi xxx barda gibi bişe görcez inşallah hayırlısı... 🙂

arkadaşlar gerçekten dua edin artık, çünkü ne zaman bişiler iyi gidicek gibi olsa bozuluyor,canın da dediği gibi eğer bugün stüdyoda vokalimizle iyi bir çalışma yaparsak yeni besteler ve bir sürü yeni cover parçalarla güzel bir konser vercez ve 1 ay sonrasında da xxx barında program yapıyor olcaz...saygılar 😆

canacanka-t demiş ki:
maresalx demiş ki:
yeni vokaLlnizin adı zeynep miş ? 😆
hoşgeldin zeynep seydunaya hahahahah
höö?? ulan can ne zeynep'i abi iyi misin? Zeynep diye biri yok abi kız vokal de değil ki...
bırah can yaaaaaa yeme beni

Nikah masasınaaaaaa oturdun işteeeeeee
dayanmak çok zormuş böyle sevinceeeeeeeeeeeee
sana mutluluklaaaaaaaaaar sözüm kardeşçeeeeeeeeee
at artık imzanııııı git biraaaaaan önceeeeeeeee

YÖNETİCİ NOTU : Lütfen ciddi oldugunuz kızla gidip konuşun kızın gururuyla oynamayın

ehueuhe
Senlenmis sizin forum be Can 😛 Umarim hersey yolundadir. Bi hal hatir sorayim istedim. Nasil gidiyo? Konser falan demissin hadi bakalim hayirlisi olsun simdiden. Basarilar.
Eywallah . . .

Geri