Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Desteğiniz için sağolun, öncelikle abilerin abisi Deniz Durdağ, deerrudolf, anti-social(ve tüm Angarya tayfası) junkcan ve Karaleke, exodus-deniz, my__kantale ;) , sinem... ve ismini hatırlayamadığım (affetsinler) diğerleri. Desteğiniz bize moral verdi. Melatonin bir şekilde üretime devam edecektir, kimsenin şüphesi olmasın.
Ben kimseye sataşmayabilirdim de(eğer sataşma olarak görülüyorsa) ama bir kıpırdanma ve bilinçlenme görüyorum ve iyi ki yapmışım diyorum.

öncelikle deniz_durdağ
bissürü şey demiş.onun dediği bisürüşeyi ben eleştirmedim ki.geçen sayfadaki yazısında jherkesin eleştirisini benim eleştirim olarak yazmış.Niye yükleniyosun Deniz_durgun bari doğru nedenlerden yüklen.Ben mi dedim bas tonları kemik,ben mi dedim riffleri sadeleştir.Kabağı patlatma başıma...halla halla ya.Ben mi eleştirdim o kadar şeyi.Niye hepsini bana yıkıp,düşmanlık yappıyor,yaptırıyorsun.
Ben melatonin'in kötülüğünümü istiyorum.Niye böle bişey isteyeyim.Ben niye düşmanlık duyayım.Benim kimsaya karşı düşmanlığım yok.Riğca ediyorum artık ben diyorum tartşma olmasın ama deniz_durgun'un o mesajını görünce yazdım.Niye tartışmak isteyim ben melatonin'le,başarılı olmasını niye istemeyim...
Lütfen rica ediyorum,bana karşı bundan sonra da melatonin formunda bişey yazılacaksa dediklerime,yazdıklarıma cevap verin.Bütün olumsuz eleştirileri benimmiş gibi bana yıkmayın...
Zaten melatonin formunda umarım bundan sonra adım geçmez,geçerse de bu şekilde geçmez...ü
Umarım hakkınızda herşey istediğiz gibi olur.

Öncelikle Deniz'e adıyla hitap edebilecek konumda değilsin (Deniz diyorum çünkü beni sever, sanırım :D yoksa Deniz abidir kendisi) sonralıkla o deniz_durgun lafını sana yedirirler 3 ay başka bi şey yiyemezsin veya çıkartamazsın. Edebinle otur oturduğun yerde.

wastelander demiş ki:
Desteğiniz için sağolun, öncelikle abilerin abisi Deniz Durdağ, deerrudolf, anti-social(ve tüm Angarya tayfası) junkcan ve Karaleke, exodus-deniz, my__kantale ;) , sinem... ve ismini hatırlayamadığım (affetsinler) diğerleri. Desteğiniz bize moral verdi. Melatonin bir şekilde üretime devam edecektir, kimsenin şüphesi olmasın.
ne üretmesi ?
günlerdir bi kavgadır gidiyo sürekli başlığınız gereksiz yere yukarı taşınıyor aranızdan benimde tanıdığım ve daha önce konser orgaznisayonu sebebiyle konuştuğum phicoz u kaybettiniz ?
neden ?
çocukca şeyler yok X gitar çalmayı bilmiyo yok balalayka görmemiş ?
komik degil ayrıca sacma sapan
16+ nın gözünde %100 puan kaybediyorsunuz bu sacma sapan tartışmalarınızla
e millet ne yazmış bi okuyalım diye siteye giriyoruz en tepede Eren kömürlü ve Melatonin
konu gene aynı bayık muhabbetler
Can sen adaşımsın ama harbi diyorum çok uzadı yaptıgınız bu muhabbet moderatörlerde görevden ayrıldığı ve sadece jan kaldığı için kimsede size durun da demiyo
yani bu biz metalciyiz biz farklıyız biz marjinaliz tavırlarından kurtulun..
bitti o devirler kapandı..

arkadaşlar lutfen tartışmayı uzatmayın,yada herkesi kendi forumunda kurallara uygun şekilde tartışın,aksi takdirde sevdiğiniz gruplara zarar veriyorsunuz,lutfen uzatmayalım,abartmayalım . . .

saygılar başarılar . . .

maresalx demiş ki:
wastelander demiş ki:
ne üretmesi ?
günlerdir bi kavgadır gidiyo sürekli başlığınız gereksiz yere yukarı taşınıyor aranızdan benimde tanıdığım ve daha önce konser orgaznisayonu sebebiyle konuştuğum phicoz u kaybettiniz ?
neden ?
e millet ne yazmış bi okuyalım diye siteye giriyoruz en tepede Eren kömürlü ve Melatonin
Can sen adaşımsın ama harbi diyorum çok uzadı yaptıgınız bu muhabbet moderatörlerde görevden ayrıldığı ve sadece jan kaldığı için kimsede size durun da demiyo
bitti o devirler kapandı..
ne üretmesi? diyerek neden beni tahrik ediyosun? Yani ben hiçbir şey üretmiyorum, burda geyik yaparak forumun üstte kalmasını sağlıyorum öyle mi? Ayrıca başka bir başlık altında geçenleri neden bizim forumumuzda tartışıyosun? Bizi savunmak için yazı yazanlar tutarlı ve gerekçeli şeyler yazdı bu foruma, bizim hiç dostumuz olmasın mı, kimse bizi sevmesin mi, savunmasın mı? artık biri cevap yazmasın da kapansın bu konu bari. Bize saldırıldıkça bu forumdan, susmadan cevap verilecektir, bu en doğal hakkımızdır. Gördüğümüz çarpıklıkları da gözler önüne sereceğiz, bundan doğal bi şey de olamaz. Küfüre karşıyım, hakarete karşıyım ama açıkça insan zekasıyla dalga geçen insanlara karşı yapılan zekice laf sokmaları da destekliyorum!

Eren,

Ben kimin neyi eleştirdiğini,neden bahsettiğini anlayabilecek düzeydeyim.Benim sözüm eleştirinin içeriğine değil niteliğinedir.

Kimseye yüklenmiyorum.Eğer yüklenirsem bunu anlarsın emin ol.Bana veya dostlarıma bulaşmadığın sürece ne yaptığın umurumda değil.Senin haddini bilmez,ipe sapa gelmez,uluslararası boyutlara ulaşmış patavatsızlıklarını uzun süredir biliyorum.Ama bırakalım kendi kendine takılsın,bulaşmayalım dedikçe ipin ucunu iyice kaçırdın.

Can,

Evet seni severim :D

maresalx,

Grup forumlarındaki bu tür içeriksiz,sığ,bok atma üzerine kurulmuş tartışmalardan ben de senin kadar tiksiniyorum.

Bir grubu yukarı taşıma uğraşında olsam bunu kendi grubum için yaparım.

Kimsenin biz metalciyiz,farklıyız,marjinaliz takıntısı yok.Melatonin'in hiç yok.Bunu iyi biliyorum.

O devrin kapandığını da herkesten iyi biliyorum.Kapanırken oradaydım.

Ve evet malesef uzadıkça sevdiğimiz gruplara zarar veriyoruz.Fakat bir yerden sonra dayanamıyorum.Bunun için grubu ilgilendirmeyen,benim sözlerimle ilgili,kişisel yorumlarınız için Eren'in yaptığı gibi özel mesaj kurumunu kullanınız.

maresalx demiş ki:
ne üretmesi ?
günlerdir bi kavgadır gidiyo sürekli başlığınız gereksiz yere yukarı taşınıyor

bu forum hiçbir zaman baslık yukarı tasınmak adına bişeler kullanılma amacı olarak kulanılmamıştır hele ki de grup üyeleri tarafından aranızdan

maresalx demiş ki:
benimde tanıdığım ve daha önce konser orgaznisayonu sebebiyle konuştuğum phicoz u kaybettiniz ?
neden ?

neden dimi neden?!? ii güzel sen beni tanıyon da ben seni neden tanımoyorum onu anlamadım konuştgumuzu da hatırlamıorum ama konuşmamız da tanıştıgımız beni tanıdıgın anlamına gelmez kimsenin kimseyi kaybetmio kaybolmam ben merak etme MELATONIN VAR OLDUGU SÜRECE BENDE ONLARIN 1ADIM YAKININDA OLACAM...
maresalx demiş ki:
aga pardon ya burdaki tek +16 olan kişi sendin unutmuşuz pardon...

maresalx demiş ki:

inadına böle konuşuyorsun sanırım bu forumu ilk sayfasından itibaren okumayı denersen yada en azında bir göz at adamın biri adını azıma almaya dahi layık görmedigim biri buraya gelene kadardı daha önce hiç böyle bir olay yaşanmamış bir forumda oldugun hatırlatırım...BAYIK MUABBET GÖRMEK İSTİOSAN O ADINI AGZIMA ALMAYA DAHİ LAYIK GÖRMEDİGİMİN FORUMUNA BAK BAŞTAN OKUMAYI DENE...

maresalx demiş ki:
moderatörlerde görevden ayrıldığı ve sadece jan kaldığı için kimsede size durun da demiyo

diyolar diyolar ceren beyle aynı kelimeleri kulandık die siteden bile atmışlar :D da bana komaz yani nolcak koyan düşünsün...

maresalx demiş ki:
bitti o devirler kapandı...

höh artık yuh diom baska da bişe demiom amma da abartma ya tanımadan eleştirinin bu kadarı walla...bi fotolarına bak bai adamalrın ne bileyim sor soruştur takip et konuş eyw da abartma istersen...

maresalx demiş ki:
ne üretmesi ?

Melatonin'in forumu Turkrock'a, açılması gerekenden çok geç açıldı ve grup özellikle bu başlığı bir süre açmak istememişti ama daha sonra bu kararlarını bozup forumu açtılar sanırım. Yanılıyorsam düzeltin.
Grup aktif olmasına ragmen, elemanlar bu foruma konser duyurusu bile girmiyorlardı bir zamanlar, yukarı taşımak isteseler en azından konser duyurusu girerlerdi :) (bence doğru mu? Değil... Çünkü konserinizi buraya yazacaksınız ki buradan da görenler gelebilecek)

maresalx demiş ki:
ne üretmesi ?

Lan bir git işine!
Bu adamlar sence buna muhtaç mı? Burada konuları "Sabit" yapılıp en üstte dursa ne olacak sanki? Saçma saçma konuşma!

üretmek derken.... melatonin yeni bestelerini konserlerinde calıyor ve de cok güzel olmus elinize sağlık... sanırım daha da gelecek taze besteler :D bekliyoruz efendim...

vede şuna inanıyorum reklamın iyisi kötü olmaz... Örnekler etrafımızda....

ya kardeşlerr aslındaa baştan berii tartışmaya gerek yoktu,çünkü kimin ne olduğu bellii,ama tabii birileri bizi dellendirince böyle oldu...neysee boşverinn melatonin aslanlarım kim nedirr öğrenecek,ve herkes haddini bilecekk..siz takmayın yolunuza devam edin..canlarım...

my__kantale demiş ki:
maresalx demiş ki:
ne üretmesi ?

bu forum hiçbir zaman baslık yukarı tasınmak adına bişeler kullanılma amacı olarak kulanılmamıştır hele ki de grup üyeleri tarafından aranızdan

maresalx demiş ki:
benimde tanıdığım ve daha önce konser orgaznisayonu sebebiyle konuştuğum phicoz u kaybettiniz ?
neden ?

neden dimi neden?!? ii güzel sen beni tanıyon da ben seni neden tanımoyorum onu anlamadım konuştgumuzu da hatırlamıorum ama konuşmamız da tanıştıgımız beni tanıdıgın anlamına gelmez kimsenin kimseyi kaybetmio kaybolmam ben merak etme MELATONIN VAR OLDUGU SÜRECE BENDE ONLARIN 1ADIM YAKININDA OLACAM...
maresalx demiş ki:

maresalx demiş ki:

inadına böle konuşuyorsun sanırım bu forumu ilk sayfasından itibaren okumayı denersen yada en azında bir göz at adamın biri adını azıma almaya dahi layık görmedigim biri buraya gelene kadardı daha önce hiç böyle bir olay yaşanmamış bir forumda oldugun hatırlatırım...BAYIK MUABBET GÖRMEK İSTİOSAN O ADINI AGZIMA ALMAYA DAHİ LAYIK GÖRMEDİGİMİN FORUMUNA BAK BAŞTAN OKUMAYI DENE...

maresalx demiş ki:
moderatörlerde görevden ayrıldığı ve sadece jan kaldığı için kimsede size durun da demiyo

diyolar diyolar ceren beyle aynı kelimeleri kulandık die siteden bile atmışlar :D da bana komaz yani nolcak koyan düşünsün...

maresalx demiş ki:
bitti o devirler kapandı...

höh artık yuh diom baska da bişe demiom amma da abartma ya tanımadan eleştirinin bu kadarı walla...bi fotolarına bak bai adamalrın ne bileyim sor soruştur takip et konuş eyw da abartma istersen...
hahahahahahah
demek siteden atılmak insan böyle koyuyo :LOL:

Evet üşenjmemişsin her cümlemi alıntı yapmışsın tek tek bence üşenmedim senin ben seni tanımıyorum senle daha öne ne zaman konuştum ayaklarına bi kanıt olsun diye
mesaj kutumdaki mesajlarımızı print screen ettim
hani diyodunya sen kimsin ki feLan ?
:LOL:
bide ben 24 yaşındayım Turizm otelcilik meznuyum şu an Açıköğretim İşletme 3 teyim aynı zamanda Bilkent Arkeoloji 1 deyim
haaa bunları neden yazdım ?
forumda hala marjinal metalci kılıklı insanlar var nightvolves fanı olan kullanıcı gibi
yok öyle sen daha bebesin sen malsın sen kimsin eziksin büzüksün muhabbetini baştan bastırmak icindir..
Kaldıki bunu hiçbirinizin eleştirmeye hakkı yok
haaa dersenizki
- Biz Metalciyiz bilader bize hicbişi sökmez biz asarız keseriz gelir asarsın o zaman..
Eren gördügüm kadarıyla sacma sapan hala salak salak cevaplar yazıyo size yani siz onu yerden yere vurdukca o nedense dahada istiyo bu lafım Eren'e ..Eren senide anlamak mümkün degil ?napmaya çalıştığını bi anlayabilsem ?!?
butun Origamcılarla garajda oturup bu konuyu tartıştık..
Can haricinde (junkcan) mevzuyu adam gibi idrak eden olmamış bugun eve geldigimde bunuda gördüm.
haa bide bana Lan bi git işine diyen Crossfire'cıya bişi diycem
Melatonin başlığı sabitlense nolur ?
yaklaşık 30 bin kullanıcı var bu forumda 30 bin kişi Melatonin'i en üstte görür sürekli dikkat çeker bu grup reklam olur iyi olur faydası dokunur yani..
Kendine hakim ol bu birincisi :!:
şuraya yorum yazarken ölçüp biçip yaz hava olup boşluğa karışmasın
phicoz6lq.jpg

evet şimdide seni tanımıyorum diyebilicekmisin bakalım Phicoz ?

deerrudolf demiş ki:
maresalx demiş ki:
ne üretmesi ?

Lan bir git işine!
Bu adamlar sence buna muhtaç mı? Burada konuları "Sabit" yapılıp en üstte dursa ne olacak sanki? Saçma saçma konuşma!
Konunun muhtac olmakla zerre kadar alakası yok
icinizdeki fesatlıktan konuyu saptırıp saldırmaya calışıyorsunuz Marjinal metalciler derken bunu kastettim işte
size bişi diyim mi
bugun zıwana sahnedeyken 3 tane bitirim Metalciyiz ayagına yatacaz diye elleriyle kurt işareti yapıyolardı arkadaşlarıma gösterdigimde hepsi yarıldı
o adam dinliyodu ve seviyodu belki el hareketi yanlıştı ama adam masumdu ?
ya sen ?
aferim sana konuyu böyle saptır sonra ikimzide atılalım siteden.

my__kantale demiş ki:
maresalx demiş ki:
düşene bir tekmede biz vuralım...
16+ demek 16 yaş ve üzeri demektir
peki +16 nedir ?cevap hiçbişeydir..
okumadan anlamadan uyduruk kaydırık mesajlar yazıpta artislik olsun diye alınıtı yaparsan bin tane böylede lafı giydirirler phicoz
haydi selametle

maresalx demiş ki:
deerrudolf demiş ki:
maresalx demiş ki:
ne üretmesi ?

Lan bir git işine!
Konunun muhtac olmakla zerre kadar alakası yok
icinizdeki fesatlıktan konuyu saptırıp saldırmaya calışıyorsunuz Marjinal metalciler derken bunu kastettim işte
size bişi diyim mi
bugun zıwana sahnedeyken 3 tane bitirim Metalciyiz ayagına yatacaz diye elleriyle kurt işareti yapıyolardı arkadaşlarıma gösterdigimde hepsi yarıldı
o adam dinliyodu ve seviyodu belki el hareketi yanlıştı ama adam masumdu ?
ya sen ?
aferim sana konuyu böyle saptır sonra ikimzide atılalım siteden.

simdi dediklerini anlayamadım eğer o marjinal metalciler derken melatonini kastediyorsan cidden büyük bir yanlış yapıyorsun.kaba kelime kullanmak istemiyorum,ancak senin bakış açını;batılıların bizi sarıkla gezen tipler sanmasına benzetiyorum.Aynı onlar gibi sen de metalcileri teenage bir aykırılık içind eona buna saldıran"Ben sertim,farklıyım" havalarında insanlar zannediyorsun.Böyle tipler de bu sitede olabilir,ama Melatonin üyleri;3ü mühendis,biri matemetaik öğretmeni,biri de hukuçudur.Müzikden para kazanmayan,bu işi amatör ruhla yapan,bu insların forumda üstte kalarak beklentileri ne olabilir.
Sen en iyisi bence en yakın zamanda Melatonin konserine git ve Melatonin tayfasını tanı.Bak bakalım,o kurtçu işareti yapanlarla alakası var mı.

ben meLatonin grubu eLemanlarını kastetmedim asi metalci tayfası olarak zaten merak ediyorum ilk fırsatta gidicem izlemeye yaptıgın yorum cok dogru fakat demek istedigim melatonin i savunmak icin yorum yazan bazı tipler var benim laflarım onlara gitti ve yerini buldu
artık konuda kapansın karşılıklı bi düşmanlığın oldugunu sanmıyorum..en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

Geri