Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

selamlar melatonin!
'yarım' konser izledim yetinemiyorum tabi haliyle. erken çıkmışsınız ya ben de böyle bibaht bi insanım işte : )
ayrıca burank bey, sizi hayatımın geri kalanında "pınmak ya da pınmamak" olarak hatırlicam sanırım ya, napcaz? bu olayı düzeltmek lazım :D
neyse. seviyorum sizi melatonin abilerim.
yolcu da görüşürüz!
PINar

sevgili abilerim hakkaten cok iyidi konser, tebrik ediyorum tekrar burdan :D en kisa zamanda yine izlemek istiyorum sizi, demekki yolcuya gelicez bi ara :D küçük ismail'i de "live" olarak dinlemek ayri bi guzel oldu, gercekten cok eglendik, diger sarkilar icin zaten yoruma bile gerek yok süperdi :D

Yarın sabah boyun ağrılarıyla kalkıcam ;) Olsun değer :)
Supperdiniz harikaydınız ne diyeyim size, bu arada yeni beste çok hoşuma gitti çok ! İnşalla albümünüzü de görücez...
Hakkını veriyorsunuz müziğin notaların herşeyin !
Devam arkadaşlar sizlerleyiz ;)

estağfurullah efendim asıl biz sizlerleyiz her ne kadar pazartesi günü yolcuda süregelen programınızın hiçbirinde bulunamasakta.. söz diyoruz en kısa zamanda...

toygarrrr asıl sana söyleyecek bişey yok heybet abidesi bugün otopark parası vermeyesin diye biraz maymun ettik seni ama...

ve pınar umarım ben rembetikoyu terkettikten sonra pınmamışsındır seni pınarken göremezsem gözüm açık giderim...

bektaş çay hastası bektaş ve inank'tan mesaj alamasak da eminim onların kalbi de bizimle..

iyi ki varsınız dostlar çok eğlendim bugün, gerek konserde gerek sonrasında.. e bi de mutluyum ben zaten bu aralar... :))

Tabi ki kalbimiz sizlerle abi :p Sınav dolayısıyla konsere gelemedim ona yanarım. Neyse sonrasına yetiştim bari :)

Bu arada çıkışta Tayyar kaportayı dağıttı haberin olsun :D

Son olarak ;

Long live Melatonin

Saygılar

Ayip ediyon burank yazalim hemen kizma abi sana yanlis yapmayiz :(
Vala bende yarisina yetisebildim , geldigimde az insan vardi ama herkesin eglendigi goruluyordu..Her zmanki gbi kucuk ismail de cok eglendim zaten herkes hep bir agizdan soluodu ilk defa dinlese bile :)

Ayrica son beste de guzel olmus sanki bunda vokal daha farkli solemis yani kendi tarzindan farkli biseyler denemis gbi geldi bana ve bu yuzden de dierlerinden daha ayri ve hos olmus,bestelere tam gaz devam!! :LOL: ..Bigun birlikte calmak dilegiyle.. ;)

Wongale demiş ki:
Ayrica son beste de guzel olmus sanki bunda vokal daha farkli solemis yani kendi tarzindan farkli biseyler denemis gbi geldi bana ve bu yuzden de dierlerinden daha ayri ve hos olmus

Ben şahsen bir Sentenced hayranıyım ve " Cut My Veins " isimli bestemizin vokal melodisi benden çıktı. Parçayı Sentenced tarzı olarak nitelendirebiliriz ( Depresif İskandinav Hafif Metali :LOL: ) Ben belirli bir tarzda sıkışmayı sevmiyorum, değişik tarzlarda ( clean, distorted, brutal) söylemek bana daha cazip geliyor ve bu şekilde cover yelpazemizi geniş tutabiliyoruz. Aynı konserde Helloween, Iron Maiden, Metallica, Kreator, Death ve Melatonin :) çalmışlığımız var. Teşekkür ederim güzel yorumun için :)

Teşekkürler Burak sizi görmek mutluluk verir bize ;)

Eee bir diğer Sentenced fanı olarak Cut my Veins büyüledi.. Can'ın clean ve brutal vokallerdeki aryıca distorted vokallerdeki başarısı, pesler ve tizlerdeki taradığı geniş spektrum grubun sound ile bütünleşmesi süpperdi ;) Ayrıca Can'ın t-shirtü çok anlamlıydı (günümüzde ve herzaman ! ) duyarlılığınız için teşekkürler ;)

wastelander demiş ki:
Ben belirli bir tarzda sıkışmayı sevmiyorum, değişik tarzlarda ( clean, distorted, brutal) söylemek bana daha cazip geliyor ve bu şekilde cover yelpazemizi geniş tutabiliyoruz.

clean,distorted,brutal arasından clean'ı daha çok yapmanı isterim şahsen :D

bir de bu cuma 00.00da programımız varmış ne güzel, cumartesi sabahı da bölümümüzün en kazık dersinin sınavının olması hayatıma ayrı bir renk katıyor... :D

Buraya yazan herkese çok teşekkürler, "biggy" nickli arkadaş, Toygar,Pınar,Bektaş,İnanç (kısaca a-maze :)) ve tabii ki her daim destekçimiz Özlem :). Sizlerin orada olduğunu bilerek çalmak güzeldi(evet benim için Bektaş da oradaydı). "Allahıma Keserim" adlı bestemiz için söyledikleriniz de ayrıca mutlu etti bizi. Şarkı ve hikayesi Can'ındır dediği gibi. Rıffler de Umut'un(Güzel bulmuş lan) :) Ben sadece daha hiç tamamını bir seferde hatırlayıp çalmayı başaramadığım ufak bir solo yazdım. Beğendirebildiysek ne mutlu. Hepiniz müzikle kalın çünkü görülüyor ki bizi bir arada tutan şey de müzik. Tekrar görüşmek dileğiyle.

evet burank beyefendi bak arka sol tamponu yardirdik 5. kere ayni yerden cikarken :D neyse canimiz sagolsun ictik eglendik guzeldi, en kisa zamanda yine yapmak dilegiyle diyor, konser icin bir daha tebrik ediyorum hepinizi. ayrica burdan onur abi yi purple rain konseri icinde tebrik ediyorum. melatonin bestelerini de bekliyoruz, forever Melatonin ! :D

toygarrrrrrr demiş ki:
evet burank beyefendi bak arka sol tamponu yardirdik 5. kere ayni yerden cikarken :D neyse canimiz sagolsun ictik eglendik guzeldi, en kisa zamanda yine yapmak dilegiyle diyor, konser icin bir daha tebrik ediyorum hepinizi. ayrica burdan onur abi yi purple rain konseri icinde tebrik ediyorum. melatonin bestelerini de bekliyoruz, forever Melatonin ! :D

ya valla toygar çok üzüldüm allahtan yerli araba çok pahalı bişe olmasa gerek, bnmkinden biliyorum. ilk 4 çıkış güzeldi ama 5.de olmamış... ama abicim ben sana dedim o kadar içme die hehehe...

bir ikinci nokta da şudur ki; abi demeyin lan şu adama....

Burankçığım mesaj büyüklüğüne göre değil mesaj sayısına göre atıyor sayfa sayısı benim bildiğim kadarıyla :D
Sevgili Dying Swan Özlem'e teşekkür ederiz güzel yorumları için ve T-shirt konusunu gündeme getirdiği için. Fotoğraftan anlaşılıyor herhalde ne yazdığı. O cümleden rahatsız olanlara " beter olun " diyorum.
A-maze (ex-alearmoni :) ) kardeşlerimize de teşekkürler destekleri için :)

Not : Elinde konser ile ilgili herhangi bir dökümanı olanlar (foto, video vb. )lütfen bizimle iletişime geçin. Sevgiler&Saygılar

ismail demiş ki:
nasıl yani ne zaman şimdi bu salı yolcuda melatoninm yok o zaman cuma günü mü var.yoksa haftaya cumadan itibaren böyle mi

İsmailcim kendin gibi bi cümle kurmuşsun kusura bakma ama, yani tedirgin bi cümle gibi geldi. Derdini anlatmış gerçi o da yeter. Ben duruma açıklık getireyim o zaman: Evet Melatonin bu salı Yolcu'da ÇIKMAYACAK. Onun yerine CUMA GECESİ Yolcu'dayız. Yani bu cuma ya da daha net olarak 24 Kasım Cuma gecesi. Öğretmenler gününü birlikte kutlayacağız yani. Bu hafta Iron Maiden gecesi olacak, sadece Iron Maiden çalacağız ve video gösterimi olacak. Sonra cumaları(inşallah) normal programımız devam edecek. Açık oldu mu tedirgin kardeşim benim. Sonra, kızlar beni niye beğenmiyo? Sen böyle cümle kurarsan daha çok şarkı yazarız biz sana.

deerrudolf demiş ki:
DyingSwan demiş ki:
Ayrıca Can'ın t-shirtü çok anlamlıydı (günümüzde ve herzaman ! ) duyarlılığınız için teşekkürler ;)

Can'ın tişörtü nasılmış? Biz göremedik. :(
Bu arada DyingSwan vokal olmuş. Bir ara izlemek lazım Yolcu'da. Sonra da acımasızca eleştiririz. :LOL:

Bekleriz sevgili Deerrudolf'cum :LOL:
Veeee daha çok Melatonin konserlerine ve en kısa zamanda da albümlerine diyoruz ;)

Geri