Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

fonurb demiş ki:
ismail demiş ki:
nasıl yani ne zaman şimdi bu salı yolcuda melatoninm yok o zaman cuma günü mü var.yoksa haftaya cumadan itibaren böyle mi

İsmailcim kendin gibi bi cümle kurmuşsun kusura bakma ama, yani tedirgin bi cümle gibi geldi. Derdini anlatmış gerçi o da yeter. Ben duruma açıklık getireyim o zaman: Evet Melatonin bu salı Yolcu'da ÇIKMAYACAK. Onun yerine CUMA GECESİ Yolcu'dayız. Yani bu cuma ya da daha net olarak 24 Kasım Cuma gecesi. Öğretmenler gününü birlikte kutlayacağız yani. Bu hafta Iron Maiden gecesi olacak, sadece Iron Maiden çalacağız ve video gösterimi olacak. Sonra cumaları(inşallah) normal programımız devam edecek. Açık oldu mu tedirgin kardeşim benim. Sonra, kızlar beni niye beğenmiyo? Sen böyle cümle kurarsan daha çok şarkı yazarız biz sana.
nazar değmesin de,şu an işler tıkırında artık bu konuda şarkıya yapmayacaksınız valla.Bu son gibi cidden...
not:inşallah tükürdüğümü yalamam

Abi bi türlü gelmek nasip olmadı şu konserlerinize, Burağı cin Seddinde çok izledikte Melatoninde asıl performansını sergileyeceğini umuyorum. Bu Cuma yolcuda gibiyim. :D
En azından bizimle aynı tarz yapan adamların seslerine bi şahit olayım. Hemde tecrübe yapayım tabi.
Not: Ben İnşaatçıyım umarım benide kabullenirsiniz :twisted:
Hem hangimizde birazcık amele deiliz ki? :D ;)

Yolcu Rock Bar'daki programımız "şimdilik" sona ermiştir. Bu zamana kadar destekleyen herkese teşekkür ederiz. Artık konsantrasyonumuzu albüme yönelteceğiz.
Sevgiler&Saygılar

bunun böyle olacağının sinyalini aylar öncesinden vermiştik zaten arkadaşlar, bu güne kadar yolcu'da kendimizden çok şey vererek çaldık hem maddi hem manevi... dünkü program sonrası kendi aramızda bir toplantı yaptık ve toplantımızdan bu karar çıktı, tüh ulan bi izleyemedik adamları diyen dostlar için konserler olacaktır illa ki... can'ın da dediği gibi uzun süredir ara verdiğimiz beste çalışmalarına tekrar dönmek asıl amacımız... bunun yolcu için küçük, türk heavy-thrash musikisi için büyük bi adım olması dileğiyle...

Bence çok doru bi karar olmuş,izleyemiyoduk zaten sizi,Ankara da olanlar vay halinize :LOL: :LOL: yeni çalışmaların olması daha çok işime geldi,sonuna kadar destek başarılar beklemdeyiz yenilikleri sevgiler :p

21 Ocak Pazar Yolcu Bar'da...

mb3smallno9.jpg

Son programlarına da gidemediğimiz için özlemimiz daha fazla tabi. Elemanları Yüksel Caddesi'nin yürüyen merdivenlerinde karşılaşmak dışında pek gördüğüm yok zaten. Çok güzel olacak konser.

Hmmm nasıldı? Güzel miydi? Bence iyiydi ya :) Ne dersiniz :p
Ücretsiz bir konser olmasına rağmen ilgi azdı bence. O ufacık yer adım atılamayacak kadar dolmalıydı. Boş sandalyelere çalmaktan iyiydi yine de.
Bir de içerde "bi şey içmek zorundasınız" diye tacizde bulunmak çok ayıp bir şey, çok yazık bu kafayla ancak ekime kadar olmazsa da s**me kadar gidilir.
Her şeye rağmen ben çok zevk aldım, sevdiğim insanlarla sahneye çıkabildiğim ve küçükken hayalini kurduğum şeyleri onlar sayesinde gerçekleştirebildiğim için çok mutluyum. Grubuma çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız kardeşlerim.
Apathetic ve Dementia gibi kaliteli iki grupla sahne almak da ayrı bir zevkti. Yeni konserlerde yeni bestelerle buluşmak dileğiyle...
Stj.Av. :LOL: Can YAMAK :)

Uzun zamandır izleyemiyordum sizi, ellerinize sağlık, gene melatonin gibiydiniz :)
üç beş foto çektim yalnız bilgisayar bozuk atamıyorum fotoları. düzelince ilk iş gelip koycam buraya
bu arada o "bir şeyler içmek zorundasınız" diyen adama bir gün tekme tokat girerim ben ama neyse... Bu zihniyetle ne ekimi, s..ime kadar bile gidemezler...

Melatonin'i acayip özlemişiz, dün akşam bunu fark ettik. Hatta eve gelir gelmez taktım cd'yi, dinledim doya doya. Bu konserleri biraz aralıklarla yapmak lazım ki özleyelim ama ara vermişken de kopmamak gerek, değil mi?
Hepinizin ellerine sağlık.

O Yolcu'daki kel eleman ben yemeğe gittiğimde bir adım öteye geçerek "Artık saati geldi. Sipariş verin, sipariş verseneze be" şeklinde dolanıyormuş ortalıkta. Yahu madem oraya gelen seyirciye bu muameleyi yapacaksınız, girişi bir biraya bağlayın.

Geri