Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

selam melatonın..alanyadanım ben..sewerek dınlıorum melatonını..tıme after tıme ı cok begendım.melodısı cok hos.alanyadan arkadslarımla(gokhan)we dıgerlerıyle gelecez yarı yıl tatılınde..we golge de canlı performasınıza gelcez..herkese tavsıe edıorum..yolunuz acık olsun

oglum eren sensin galiba kaç defa dimem gerekiyo daha yolcu'da çıkıyo diye istanbul okul falan yaramadı sana :) pazar akşamları yolcuda :) salı eskidendi:)

time after time,nightmare bestelerini çok beğendim. Alanyada arkadaş çevremize hızla dağılan bu güzel parçaları gazla dinlemekteyiz.Canlı dinleme olanağımız da olsa negüzel olurdu.. Canlı dinleme olanağını kendimiz yaratmanın en iyisi olduğunu düşünüp, arkadaş çevremizle, ocağın ortasında Ankara da, yolcu bardayız..

Umarım Ankara'da barda heavy metal çalan grupların sayısı birgün iyice artar. Melatonin ve Karakedi ile sınırlı kalmaz umarım bardaki heavyciler...

Sevgili Junkcan'a katılıyorum. Bar işi ticari bir iş bildiğiniz gibi. Bar sahipleri ben heavy metali çok seviyorum gençler de çalsınlar mantığında değil, takdir edersiniz ki. Eğer metal dinleyicisi bar programlarını doldurursa bu iş devam edecektir ve başka grupların da önü açılacaktır. Karakedi Yolcu'yu dolduruyor ancak Melatonin programlarının (Asena'nın geldiği program hariç hehe sağolsun) dolmadığı da bir gerçek. Eğer bizde bir problem yoksa(umalım ki sorun bizdedir) heavy metal dinleyicisi haftada iki gün bile dolduramıyor Yolcu'yu demektir. Bu durumda da yakın bir zamanda maalesef metal çalan tek bir grupla idare etmesi gerekecek Ankara'nın, benden söylemesi!

wastelander demiş ki:
Sevgili Junkcan'a katılıyorum. Bar işi ticari bir iş bildiğiniz gibi. Bar sahipleri ben heavy metali çok seviyorum gençler de çalsınlar mantığında değil, takdir edersiniz ki. Eğer metal dinleyicisi bar programlarını doldurursa bu iş devam edecektir ve başka grupların da önü açılacaktır. Karakedi Yolcu'yu dolduruyor ancak Melatonin programlarının (Asena'nın geldiği program hariç hehe sağolsun) dolmadığı da bir gerçek. Eğer bizde bir problem yoksa(umalım ki sorun bizdedir) heavy metal dinleyicisi haftada iki gün bile dolduramıyor Yolcu'yu demektir. Bu durumda da yakın bir zamanda maalesef metal çalan tek bir grupla idare etmesi gerekecek Ankara'nın, benden söylemesi!

Aslında olay heavy metal seyircisinden çok, grubun tanıdıklarının zamanla çoğalması gibi :) Zamanla bara gelen insanlar sizi sıcak gördükçe dolacaktır bar emin ol. Karakedi'nin ilk başladığında Yolcu'da bugünkü gibi olduğunu sanmıyorum ben de. Zamanla olmuştur sanırım bazı şeyler. Sıkı reklamla ve çevrenizi ayaklandırmanızla dolacaktır o bar eminim, bir de zaman çok sakat salı günü olması... Melatonin dolacak ;)

junkcan ben alanya'da yaşıyorum ankara'ya geldigimde dinleme fırsatı buldum ve de bir daha kopamadım zorla :) hala iletişimi devam ettirmekteyim bu alanya'da yaptıgım reklamı ankara'da yapmış olsaydım eminim o barı her salı doldururdum...birçok mekanı kafaladım playlistlerine aldılar çalıyorlar bir yandan elimde time after time ve de nightmare parçlarını tek tek kaç kişiye dinlettigimin hesabını inan bilmiyorum...artık bazı arkadaslarım yolda yürürken timeafter time mırıldandıgını duyuyorum...bu gerçekten büyük zevk veriyor bana...bugun birilerinin bana gelipte oglum birşeyler ayarlamaya çalışalım burada bir konser vermelerini saglayalım çok seyi hakdiyor bu adamlar demesi ise beni uçurdu...her dinllettigim insanın bana gülerek teşekkür etmesi de cabası...benim imkanlarım burası ile sınırlı ne olursunuz bilenler bilmeyenlere anlatsın...eminim ki onlar da melatonini tanıdıkların da benim verdigim tepkiler ve de ugraşlar içine gireceklerdir, çünkü onlara ve de müziklerine çok inanıyor, güveniyorum...

wastelander demiş ki:
Bu durumda da yakın bir zamanda maalesef metal çalan tek bir grupla idare etmesi gerekecek Ankara'nın, benden söylemesi!

Wastelander çok haklı, biraz destek gerekiyor. Koskoca Ankarada bar programı yapan iki metal grubu var. Hadi Karakedi çok iyi çalıyor ve Asena'nın da seyircisi ile dolduruyor Yolcu'yu. Ama Melatonin de çok iyi çalıyor ve şu anda çaldığından çok daha fazla seyirciyi hak ediyor.

Bu arada bir eleştiri de Yolcu'ya, iletirsen sevinirim Can. Melatonin'in programı saat 11 gibi başlıyor bitişi saat 1 i buluyor.

Ben ertesi gün işe gidiyorum. Program çoook geç bittiği için ertesi gün zombi gibi dolaşıyorum. Bu yüzden de gidiş sıklığımı azaltmak zorunda kaldım.

Programı saat 8 buçuk 9 gibi başlatsalar seyirci katılımının artacağını düşünüyorum.

evet bence de program saati biraz daha öne alınsa çok daha iyi olur. ertesi gün kalkması zor oluyor. :oops: ama bence haftada bir gün de katlanabilir insan. karakedi de erken başlamıyor ama onların artık kemikleşmiş(nası bi tanımlamaysa :LOL: ) bir seyirci kitlesi var. eminim melatonon in de zamanla daha çok dinleyicisi olacaktır, ki bu performansla olmalıdır da. ;)
başarılar efenim (hayırsız burank :evil: )

Güzel bir konser oldu ODTÜ'de.Mimarlık amfisi koşullarına göre iyiydi ortam.Gerçi son iki şarkı dediler 1 tane çaldık indirdiler ;) pek hoşlarına gitmemiş herhalde hehehe. Bi dahaki sefere bi tane fazla çalma sözü kopardık neyse ki. Dinleyen ve alkışlayan herkese teşekkürler.Dinlemeden gidenlerin de ..... anlayan anlar artık hehe (alın size polemik:))

Melatonin, ODTÜ Metal Günleri'nde...

melatonin058fz.jpg

melatonin015mc.jpg

Valla ben dün çok kötü çaldım ne yalan söyleyeyim. Ama eğlendirebildiysek ne mutlu. Bir sonraki konser ya da programda görüşmek ve telafi etmek üzere.

Geri