Zirzop

"Sınırlar" geldi arkadaşlar kayıt tamamlandı www.zirzop.anatolianrock.com demolar bölümünde bulabilirsiniz parçayı yorumlarınızı bekliyoruz.Ayrıca 5-6 mayıs tarihlerinde Adana'da düzenlenecek olan Çukurova Rock Fest. 2 de sahne alıyoruz(6 mayıs) herkesi konsere bekleriz,konserle ilgili ayrıntılı bilgi sitede mevcuttur.

gzl olmş ben beendim de efenim isminize ossun cisminize ossun böle daa şen şakrak şipidak şipidak şakılar size daa çok gidio kanımca..yok ama müzikal açıdan baya güzel

ya aslında isime de tiplere de tarza da herşeye "aptal çocuk" gerek sözleri gerek müziği olarak daha çok gidiyo fakat kayıt aceleye geldiği için özen gösterilmedii için,benim el ayarımın gittiği ve metronomu son kısımda uçurduğum,cdleri alıp eve gelinceye kadar anlaşılamadığı için ii olmadı.Ama müzik olarak da gayet söz olarak da "aptal çocuk" isimli parçamıs bize(yada bana) daha çok hitap edio kanısındayım çok resmi oldu bu konuşma :D benden sonaki sulandırsın muhabbeti :p :LOL:

zir demiş ki:
ya aslında isime de tiplere de tarza da herşeye "aptal çocuk" gerek sözleri gerek müziği olarak daha çok gidiyo fakat kayıt aceleye geldiği için özen gösterilmedii için,benim el ayarımın gittiği ve metronomu son kısımda uçurduğum,cdleri alıp eve gelinceye kadar anlaşılamadığı için ii olmadı.Ama müzik olarak da gayet söz olarak da "aptal çocuk" isimli parçamıs bize(yada bana) daha çok hitap edio kanısındayım çok resmi oldu bu konuşma :D benden sonaki sulandırsın muhabbeti :p :LOL:
yiğitcim kolay çözüm diyorum hala ısrarla anladın sen ;)

Adana konserimiz mükemmeldi,performans adına mükemmel olamasak da seyirciler,adana tayfası mükemmeldi.Adanayı çok sevdik çok beğendik!İnsanları çok sıcak kanlı,mutlu edebildiysek,eğlendirebildiysek ne mutlu bize!bu bir tanışma faslıydı bunun devamı gelicek sanırım ve biz Adanaya insanların ne istediğini bilerek gelmiş olacağız,çok daha fazla eğlenip,eğlendireceğimize inanıyorum.Başta Muhammed,Ahmed ve bizleri bu festivale seçen,çağıran,gelip dinleyen,alkışlayan,yorumda bulunan insanlara çok teşekkür ederiz.Herzaman yorumlarınızı bekliyoruz.Ayrıca kebabı,çevre güzelleştirmesi(parkları),müzisyenleri,grupları,dürümleri,bicibicisi,şırdanı(tolgaya şırdan yedirdik :p) ile enfes bir şehir Adana tekrar sizlerle olmayı 4 gözle bekliyoruz.Herşey için teşekkürler

Egecik yapıcas abicim kolay çözümüde merak etme hatta diğer şarkılarıda yeniden kaydedip adam edices :)

Bizi daha iyi takip etmek yorumda bulunmak için:www.zirzop.anatolianrock.com

adamlarım barın kapısının önünde sarhoş kafayla beyninizi şişirdim kusura bakmayın.. daha çok gelmeniz dileğiyle hatta bidahaki gelişinizde kafaya koydum birlikte parça çalacaz..

hehehe yok ya şişmedi kafa filan biz çok zevk aldık Adana'dan olmaktan ve sizlerle vakit geçirmekten.İnşallah geliriz birkez daha ve birlikte çalarız,bizde çok isteriz. ;)

tebrikler gerçekten çok güzel bir demo olmuş... e 2. demo ne zaman diye sorası geliyo insanın :p ....
aynen devam arkadaşlar... zaten çok kalmadı böyle müzik yapan... 2. demoyu bekliyoruz, o çıksın 3. yü bekliycez :p :D

Aman abi naptın sen :D zaten bi tanesini kaydetmek dört demo kaydetmeye bedel oldu :) azcık nefes alalım :p yorumların içide saol ayrıca mert ;)

Eskişehir'de ayrıca krizalit cafe ve tunel stüdyosundan da demoları edinebilirsiniz.Dinleyenlerin yorumlarını bekliyoruz.

Geri