Catafalque

dinleyici onlara destek olduğu sürece başaracaklar. yeterki dinleyenler olarak gerekli desteği verebilelim, yapımcılarda ne onlara, ne onları takip edenlere arkasını dönmesin

Devam ediyor tabiiki. 3 erkek 2 kız var takımda ve arası diğerleriyle iyi sonuçta. Güç oyunlarında da bir numara zaten, kesin alıyo :LOL: Takımdan kolay kolay göndermezler onu :D

catafalque gibisi Türkiye'de yok valla harika grup. ama dinlerken tadında bırakmak lazım; gün boyu dinlenecek gruplardan değil bence.
özge ablamız da konsevatuvar öğrencisiymiş vay be bu yaşta bu yetenek !

imzamı nightfall serenade şarkısının sözlerinden çaldım :D
bir de popomundo da nightfall serenade diye bir grup kurduk. yeterince reklamlarını yapıyoruz.
galiba yeni albüm kapıdaymış sabırsızlıkla bekliyoruz :)

gurur duyuyorum bu grupla yha türkiyedeki tek gothic mucizesi ne demek lazımki işleri ortada adamların...metehan bu arada bende gsliyim, cok sıkı fanlarından biriyim sanada basarılar...

yeni albüm istiorumm:)
ozgecim tanısmak isterim seninle ve diğer grup üyeleriyle...tipin sesinle muhtesemsin albüm calısmalarında tum grup uyelerine iyi calışmalar diliyorum...

bide konser tarihlerini bildirirseniz sevinirim:)

ilk albümünü seven biri olarak, bu yeni şarkıyı beğenmediğimi söylemek istiyorum. bu disko, tekno efektleri hiç olmamış, olayı bozmuş, tüm albüm böyleyse çok fena.

Geri