Catafalque

Arkadaşlar yeni yaptırdığımız Catafalque T-Shirtlerini satışa sunduk.

T-Shirtleri ilk olarak Rock Republic,Köstebek ve Kripton dan temin edebilrsiniz.
frontkucuk.jpg

backkucuk.jpg

Resimlerde görülen manken arkadaş Alper dir [:)]
Ayrıca Vatan gazetesinde(Vatan 34 28/06/2005) bir bomba yayınlanmış.Biz görünce dumur!!! olduk sizinle paylaşmak istedim[:D][:D]
catafalquevatankucuk.jpg

Ohaaa diyebildik sadece[:D]

peki bişey sorucam bu dallama gazeteciler catafalque ın turk olduğunu bilmiyolarmı oraya yazmıslar sankı disarıdan ulkemıze geliyolarmıs gibi yazsalarya oraya babalar gibi "overkill in flames ve türkiyeden CATAFALQUE gibi dünyaca ünlü...."

çok iyi ya :D olsun böyle daha güzel olur başka bi yerde konser haberinde Catafalque yine ülkemizde die bi haberde yerlere yatarım artık ben "bu adamlar çok sevdi galiba türkiyeyi"
:D :D :D

Catafalque yi bi de Alev iRock Republicte çok izlemeyi istedim... Ama arkadaşlarla başka bi konsere gittik.. İki konseri de bütçe kaldırmadı. Umarım en kısa zamanda bi yerde izlerim.

ilk basta rtn de izledim ve cok sevdim daha sonra albumu edinip barisarock da izledim rtn ye nazaran seyirciyle iletisim daha iyiydi bu konserde ... cok iyi grup bundan sonraki ilk konserine hemen gidicem ilerde ihsallah hakettigi yerde olurlar

Keşke barışarock da izleseydin. Baya iyiydiler. Çok iyi bir atmosfer yarattılar gündüz vakti çalmalarına rağmen bu atmosferi de sürdürdüler. Seyirci de çok coşkuluydu. Hep beraber internet şovaleyelerie verip veriştirdik :D

Caledion demiş ki:
Keşke barışarock da izleseydin. Baya iyiydiler. Çok iyi bir atmosfer yarattılar gündüz vakti çalmalarına rağmen bu atmosferi de sürdürdüler. Seyirci de çok coşkuluydu. Hep beraber internet şovaleyelerie verip veriştirdik :D
Arkadasta zaten Barisarock'ta da izledim dedi ama neyse olur boyle seyler festival yorgunlugudur bende de var ayni sey ondandir kesin :D!!
Bende ilk kez izledim onlari gercekten cok iyi performanslari vardi!! Albumu bende edincem en kisa surede ayrica forum olayida guzeldi :D

ChiCcO demiş ki:
Caledion demiş ki:
Arkadasta zaten Barisarock'ta da izledim dedi ama neyse olur boyle seyler festival yorgunlugudur bende de var ayni sey ondandir kesin :D!!
Bende ilk kez izledim onlari gercekten cok iyi performanslari vardi!! Albumu bende edincem en kisa surede ayrica forum olayida guzeldi :D

orayi pek anlayamadim forum icin bisey solediler ama ne dedi erkek vokal abi?

MadMan23 öncelikle yazını tam olarak algılayıp okumadan yanıt yazdığım için özür dilerim senden. Tam da arkadaşın dediği gibi kafam biraz dağınık. Ben dinleyicilerden birinin şarabını otladığım sırada vokal çıkıp şunları söyledi yaklaşık:

"Bu bir karşı festival. Hepimiz ortak ya da farklı bişeylere karşıyız. Biz neye karşıyız biliyor musunuz? İnternet ortamında orda burda klavye arkasında şovalyelik yapanlara, gerçek kimliklerini saklayanlara, maske takanlara atıp tutanlara karşıyız."

Yanlış anımsıyorsam affola. Dediğim gibi şarap otlamakla meşguldum :D

Geri