Felis

hakan gerçekten başarılı bi sahne performansıydı.fakat yine garajın ses sistemi olayı vardı gerçekten.ankara'nın en iyi ses sitemlerinden biri var.ama ayarlamayı bilen yok.artık buna bi çare bulmalılar bence.siz çok iyidiniz.tonmaister çok kötü.😀 kib.kolay gelsin.müzikle kalın.😀

bizden de bol bol bol teşekkürler hakan.. gerçekten Rakun!'un yeri bizim için ayrıdır. umarım yakın zamanda sizi memnun edecek bir takım haberler vereceğim.. ellerinize sağlık tekrar tekrar..

ahmeticm bu eğlenceli gece için bende teşekkür ederim.bizim için süper gecti :metalhead bestelerimizi paylaşma imkanı bulduk seyircilerle.nice konserlerde birlikte olmak dileğiyle.....

Dün gösterdiğiniz süper performans için teşekkür ederim 🙂 Yine Rakun! çok iyiydi ellerinize sağlık arkadaşlar.2saat boyunca hiç durmadan çaldılar ve 2 saat boyunca eylendirdiler tebrikler.Her yönden mükemmeldi. saklı kentte başarılar dilerim aksilik çıkmazsa ordayız..

KennyDogg demiş ki:
Ha bu arada Colossus Organizasyon'a - özellikle Ahmet'e ve Onursal'a- bol teşekkürler...

Biz teşekkür ederiz..Elimizden geleni yaptık Ankara seyircisine sesleniyorum Rakun! bomba gibi hiç bi zaman kaçmaz... 😛 😆

Başarılarınız devamını dilerim..Saygılarımla..
Onursal Tuncer

başta kuzenim olmak üzere (ki 2 saatlik stüdyodan çıkıp konsere gitmek nasıl bişey iyi biliriz) ve diğer arkadaşlara yorumları için teşekkürler... ilerde başka konserlerde eğlenmek üzere!

wooooow kimleri görüyorum ! şaşırdım

arkadaşlar bu grubun adını hatta nightshot ken bilen ilk bilen adamlardan olmak şu an gurur verdi bana

sizler beni hatırlamazsınız bile ya neyse bir ara hatırlatırım kendimi en son duyumlarıma göre ezgi bırakmış die duydum?ama umarım yalnıştır grubun son durumuyla ilgili bir bilgi alabilirsem bahtiyar olacağım

beni bilgilendirmeniz dileğiyle sevgiler

arkadaşlar bu grubun adını hatta nightshot ken bilen ilk bilen adamlardan olmak şu an gurur verdi bana

sizler beni hatırlamazsınız bile ya neyse bir ara hatırlatırım kendimi en son duyumlarıma göre ezgi bırakmış die duydum?ama umarım yalnıştır grubun son durumuyla ilgili bir bilgi alabilirsem bahtiyar olacağım

bu haberler tamamen asılsızdır.ezgiyle birlikte rakun yoluna gümbür gümbür devam etmektedir.bu haberleri çıkaranlar en kısa zamanda idam edilecektir

cok basarısız bı grup ozelllıkle davulcuları ve basscıları
benı kanser edıo.yanı bosa kurek ceken gruplarımıza orneklerden bırıdır rakun.calısın bıraz calısınnn!!

gene_hoglan demiş ki:
cok basarısız bı grup ozelllıkle davulcuları ve basscıları
benı kanser edıo.yanı bosa kurek ceken gruplarımıza orneklerden bırıdır rakun.calısın bıraz calısınnn!!

semih abicim nooolduysa somalispor-linyitspor maçını birlikte seyrettikten sonra oldu,o günden beri çalamamaya başladık,nooldunu bizde anlayamadık :?:

Geri