Felis

internalhealing ciim.nası hatırlamam seni yauw!! 😀 bebelerin arasında etüt servisiyle döndüümüz günner unutulurmu? :kaydim ehe.walla çok sevindim bizi dinnediine.keske konusma fırsatı olsaydı ogün ii olurdu walla.eskiden her programda rakunla beraber olabiliodm ama artık olmuo ne yazıkki. 🙁 umarm bundan sonra da bizi dinlemeye gelirsin eeleniriz :dans

deepdreamer demiş ki:
Yilbasinda orda olmayi cok isterdim uumarim olurum...
size basarilar ve iyi eglenceler...
😛
🙂

Çok teşekkür ederiz,bizde orda olmanı cok isteriz,yepyeni bi dolu şarkıyla o gece orda olacağız,çok eğlenceli olcak zannımca :cigara :zipla :metal,saat biraz erken ama onunda altından kalkarız evelallah bizki anafartalarda,conkbayırlarında sawaşmış şehitlerimizin,gazilerimizn torunlarıyız..... :dan :dan :dan(şaka bir yana 21.30-23.30 arası orda olacağız)

Burdan herkese selamlar,yılbaşı gecesi bizizde görüşmek dileğiyle.............. :elsallaa :elsallaa

RAKUNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Diyorum yaaa...... :metal
Yılbaşında süperdiniz arkadaşlar ,
mükemmel bir performans, mükemmel bir ses ve herşeyiyle oturmuş bir grup... :taptim

Başak, Ezgi, Berkay, Giray ve HakanHepinize ayrı ayrı teşekkürler yüreklerinize sağlık Arkadaşlar...
Sevgiler...

Dumanaltı Vokal Murat...

Çok teşekkürler Murat, yılbaşında gelip bizle eğlendiğiniz için

2006newyearpartywithrakun9ko.jpg

Tüm rakun ailesi olarak grubumuzun can dostu Tahsine geçmiş olsun diliyoruzzzzz....Dostum sana daha cok ihtiyacımız var(Yaralıyım kıpırdayamıyorum 😀 )

teşekkürler canlarım benim. varlığınız insana böyle
zor zamanlarında güç veriyor. Varlığım Türk vARLIÐINA aRMAÐAN oLSUN!
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !İİ DERSLER ARKADAŞLAR!!!
NOT: Efsunlu olmak ne demek anladım sonunda 🙂

Hepinizi Çok Seviyorum! Yavrum Ben Nejla Teyzen

İyice saçmaladıımı düşünüyorsanız e birazcık kafama 1,2 tonluk bir metal düştüde ondan olabilir..

Geri