Felis

çok teşekkürler internalhealing ewt burcu aynen bahsettiğin burcu ,kardeşim olur kendisi. nerden tanıyosun merak ettim :roll:
deepdreamer' a da çok teşekkürler 😀 diğer konserlerde görüşmek üzere..

Daha çooook konsere çıkacağız beraber Caner :zipla , hele senin şu "Truckster" gelsin , bir ıslatalım Aspava'da, öyle... 😀
________
Ahmet , biz de bu güzel organizasyon için sana teşekkür ediyoruz Rakun! olarak. 🙂

Bizim içinde çok keyifli bir programdı,çok eğlendik,organizasyon için bizde teşekkür ederiz,en kısa zamanda birlikte olmak dileğiyle ......... :metal :metal :metal :metalhead

arkadaslar ctesi gecesi performansınızdan dolayı tebrik ederim hepiniz

bu arada goruntuleriniz elimde heran internete verebilirim hehe :twisted: :twisted:

basarılarınızın devamını dilerimm :metal :metal :metal

yannız davulcunuz pek bi kotu yaw 😛 😛
bekocum selamlar sevgiler cok eglenceli bi grupsunuz doyamadım yorum yapmaya sana da selam vermeden cıkmiim dedim kardesim

haksızlık etmiim simdi mayk kadar olamasanda az bucuk calıon sen de 😛:kicsalla

:metal

RAKUN.....
Hakan Dostum, Giraycım ve Bekocum valla ne desem az pazartesi günü için çooooooooooookkkkk teşekkürler vermiş olduğunuz desteğe.
Bana enerji verdiniz yav. Biraz tecrübesizim doğruyu sölemek gerekirse 😆
Ama harbi siz sahneye gelince neydi be kardeşim, ENERCAYZIRRRRRR...
SÜPERSİNİZ... 😀
Umarım gerçekleşemeyen birlikteliğimiz birgün gerçek olur.
Aynı Sahnede görüşmek dileğiyle...
SEVGİLER RAKUN...
Eleştri ve desteklerinizi herzaman bekiyorum arkadaşlar. Güzel eleştri değere değer katar ama dimi.
HAKAN, dostum eleştrin için çoook saol valla yerinde eleştrilerdi. TAM 12. Doğruya dopru. Sevgilerimle.
BAŞARILAAAAAAAAAAARRRRRR...

DUMANALTI vokal MURAT...

Dur, neydi? hah,buldum 2 kick 2 trampet........(bknz ertem familyası)........gerisini bi getirebilsem 🙁 kayıt için cok teşekkür taharemusluğumcuğum,ellerine ve en önemlisi yüreğine sağlık,ya o ne beeee artık!!!!!(yeşil vadiye bakın :roll: :roll: )

Muratcım ne demek tabiki gelip coşcaz,eğlenicez içimizden geldiği gibi.İnşallah bi gün aynı sahne de de coşarız,çalarız....Başarılar diliyorum :roll:

aaaaa ayıpsın bekocum bole yaparsan darılırım ama 😛 😀 😀 saka bi yana bu seferki bendendi ayagınız alıssın :mrgreen: nete verin de herkes gorsun abi bu grubu valla süperdi ben bile tek basıma olmama ragmen eglenebildim o derece yani

(lütfücüğüm bu nieeeee??) 😆 😆

basakg demiş ki:
internalhealing ewt burcu aynen bahsettiğin burcu ,kardeşim olur kendisi. nerden tanıyosun merak ettim :roll:
Öncelikle belirteyim, dünya tatlısı bi kardeşin olduğu için çok şanslısın. Ayrıca da Burcu’nun bişeyler yapacağı ta lisedeyken belliydi zaten. Ben onun bi sınıf altıyım(senle de aynı okuldanız yani 🙂 ), belki hatırlar beni (isim vermeyecem tabii ki) tiyatro manyağı biri vardı.(fakir ama gururlu genç 😛 ) Hatta bizim bi oyunumuzdan (the prisoner of the second avenue) önce “new york new york”u söylemişti. Oyundan önce ben bok gibiydim, soyunma odasına geldi, benimle konuştu biraz, moral verdi ve gitti… ha ben o oyun kötüydüm; ama eğer rezalet bi oyun çıkarmadıysam da (ki iyi eleştiriler almıştık) bu Burcu’nun sayesindedir.

Sahnede perdenin açılmasını bekleyip (lanet olsun, evet başrol oynuyordum… 8) ) onu dinlerken hissetmiştim ilerde gayet iyi bi vokal olacağını, bu yüzden de sizinle beraber onu sahnede görmek beni bayağı gururlandırdı.(hayır, bana ne oluyorsa, salaklık işte)

önümüzdeki konserinize bi an evvel çıksanız iyi olacak bence… hem sizi daha uzun dinlerim, hem de 2.5 yıl sonra Burcu’yu görmüş olurum. Kolay gelsin… :elsalla

Yılbaşında sizlerle birlikte yeni yıla gireceeeeeeeeeeezzzzzzzzz.....

Başarılar Dostlar.
Umarım herşey mükemmel olur ve
dilerim birlikte süper eyleniriz... :zipla
Biziz de görüşmek üzre...
DUMANALTI vokal MURAT...

Eğleniriz elbet 8)
Beraber olalım yeter ki...
Şarkınız süper bu arada, tebrik ediyorum...
müsaade edin de bi bas partisyonu yaziim bee... 😀

"Karanlık bir gecede...." 😀

Geri