Felis

Kısa bir süre çalmıştık birlikte. Keyifli gecelerdi. Tekrar döndüğünüzü görmek çok güzel. Bu arada karşı komşumda gitarcı olmuş grupta ki buna ayrıca sevindim. Giray'ım başarılar diliyorum... En kısa zamanda gelcem dinlemeye.

Amoremorte demiş ki:
Kısa bir süre çalmıştık birlikte. Keyifli gecelerdi. Tekrar döndüğünüzü görmek çok güzel. Bu arada karşı komşumda gitarcı olmuş grupta ki buna ayrıca sevindim. Giray'ım başarılar diliyorum... En kısa zamanda gelcem dinlemeye.

çok saol erdem görüşmek üzere en kısa zamanda!

ooo grup tekrar toplanmış... başarılar arkadaşlar bu cuma dinlemeye geliriz... gitara Girayı almışsınız çok ii olmuş... davulcunuzda renkli gözlü sarışın karizmatik çocuk hani :)) /NigHtShoT_colic :)

1 Nisan gecesi gitarımın bana şaka yaptıı ve tek bi vuruşta 3 telin birden kopardığı programı, çok yorgun ve zor bi şekilde olsada mükemmel bir şekilde devam eden grup arkadaşlarıma, süper performanslarında dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum... :) siz süpersiniz!!

çok resmi bi msj oldu ya :)

PS: Gitarist arkadaşlara burdan meydan okuyorum, bi vuruşta La, Re, Sol tellerini koparabilcek olan varmı aranızda? Varsa çıksın :pP

Evet Giray yaa 8O .. Helal olsun. Ya işin komik tarafı yedek gitar vardı ama adam solak! Giraycım geçmiş olsun valla. Elimden geldiği kadar idare etmeye çalıştım ama haliyle birkaç şarkıyı çalamadık.. :? Umarım bir daha böyle birşey başımıza gelmez. :| Hatta Hakan da şanssızdı biraz dün akşam. Bir kara bulut mu var üzerimizde ne :bilmem Cuma da hayırlı bir gündür ama allalaaaa :roll: Neyse dağıtırız varsa bişe :twisted: :LOL:

ezqi demiş ki:
Evet Giray yaa 8O .. Helal olsun. Ya işin komik tarafı yedek gitar vardı ama adam solak! Giraycım geçmiş olsun valla. Elimden geldiği kadar idare etmeye çalıştım ama haliyle birkaç şarkıyı çalamadık.. :?
nasıl yani ya?barda program yapan bir grubun gitaristinin yedek telleri yok mu (8O) da playlist yarım kaldı?çok ayıplarım eğer öyleyse :!:

silent_guitar demiş ki:
ezqi demiş ki:
Evet Giray yaa 8O .. Helal olsun. Ya işin komik tarafı yedek gitar vardı ama adam solak! Giraycım geçmiş olsun valla. Elimden geldiği kadar idare etmeye çalıştım ama haliyle birkaç şarkıyı çalamadık.. :?
nasıl yani ya?barda program yapan bir grubun gitaristinin yedek telleri yok mu (8O) da playlist yarım kaldı?çok ayıplarım eğer öyleyse :!:

yedek tel hem bende hemde dier gitaristtede vardı ancak kilitleri açıcak zımbırtı yoktu...baya sıkışmış olduu içinde penseylede açılmadı... açılsa bile 3 tel takarken kaybedilen zaman ve teller takılsa bile akorun tutmicağı göz önüne alınırsa, yapcak fazla bişi yok

Floydrose da tel kopması kadar kotu bisi yok bence zaten akor tutmazdı :) hepinize basarılar umarım bu sefer dagılmassınız ve birbirinizi korurusunuz

Sağol Barbicim, Sana da Pastelle başarılar;Dağılmayız Evellallah, her şey yolunda gidiyor ve biz çok mutluyuz tekrar bir araya gelmekten...Uzatma tatilini...

afis3.jpg

Onur Demirsoy'a bu güzel afiş tasarımından dolayı teşekkür ediyoruz

zaten selam çaktım giderken,ama sen caner olduğumu nerden bilcektin!!sahnenin kenarındaydım,gitaristin(ezgi) orda, ara verdiniz sonra ben kaçtım..

Ben de görmedim Caner seni :roll: Görsek de Caner olguğunu nerden anlayacaktık ama değil mii? :)
Tüm yorumlar için teşekkürler..
Bu arada afişimizi çok sevdik hepimiz :D Tüm NightShot üyeleri olarak Onur'a verdiği emek için tesekkürü borç biliriz :)
Hayırlı olsun efendm.
Ony!!!

Geri