Felis

Aklınıza fikrinize sağlık. Bu şarkıyı çalmak inanılmaz keyifli 😉
Yeni şarkıları ilk kez sahnede çalmak da 🙂 Umarız ki bizi yalnız bırakmayanlar da bizim kadar keyif alır dinlemekten 🙂
Wave your hands in the air like you don’t care! :metal

merhaba nightshot grubu...

sizi ilk defa izleme şansına sahip oldum izin verirseniz bir kaç eleştiride bulunmak istiyorum öncelikle yaptığım eleştirilerde asla ve asla bi önyargı veya kötü bir niyet yokdur şimdiden belirtmek istiyorum...

1. erkek gitaristinizi yani solo gitarınızın(giray) sesi doğru dürüst dışarıya hiç gelmiyordu...gitarın sesini duymak için barın tüm köşelerini dolaşdım inanın duymakda çok zorlandım yani net gelmiyordu...gördüğüm kadarıyla iyi şeyler yapıyordu ama dediğim gibi sesler dışarıya gelmiyordu...bence solo tonlarına biraz daha dikkat ederse sorun çözülür gibi geliyor nede olsa elinin altında boss gt 6 var gayet iyi bir processor ve iyi tonlar alacağından eminim...onun dışında sahne hakimiyeti ve rahatlığı gayet güzeldi grubun iyileri arasındaydı..

2. bass gitaristiniz gereksiz şekilde ve sert bir biçimde vuruşlar yapıyordu bence bass gitar daha sakin ve yumuşak tonlarla arkayı doldurmalıdır şahsen bass gitar tonları aşırı rahatsız etti beni...onun dışında back vokallerde başarılı sahnede gayet rahat bi arkadaşdı...

3. vokaliniz iyiydi ama bazı olumsuzluklar karşısında çabuk demoralize oldu bence öyle yapmak yerine grubu ateşlemesi gerekiyordu..sesi iyi ve sahnede rahattı...grubun en iyisi idi...

4. bayan gitaristinizin ekstra bir attraksiyonu olmadı ne yapası gerekiyosa onu yaptı yani her hangi bir şey söylemeye gerek duymuyorum...sanırım kendisine iyi bi processor alması gerekiyor..ve onun dışında sahnede daha canlı olursa çok daha iyi olur...biraz sönük kaldı sahnede....

5. bateristiniz iyidi ama bazı yerlerde ritim kaçırdı, çok göze batan hatalar yapmadı ama gone with the sin parçasında çok gereksiz ataklar attı...

grup olarak uyumlu sayılırdınız ama sahnede biraz daha birbirinizle iletişiminiz iyi olursa güzel olur..mesela bu iletişim kopukluğu muse - plug in baby parçasında baya bi sorun yarattı sanırım size...
birde gone with the sin parçasını ya orjinali gibi çalın yada bu gece çaldığınız gibi çalmayın lütfen. yani o parça dinleyeni derinden etkileyen, duygusal bi parçadır sizin çalış şekliniz biraz remix gibi olmuş..yani bu parçayı çalarken sahnede hoplayıp zıplayan bir basscı ilk defa gördüm açıkcası...

küçük bir hatada moralinizi bozmayın herkes hata yapar sahnede olmak cidden zor iştir ve oraya çıkmakla zaten bu iş için gayet yeterli olduğunuz ıspatlıyosunuz...önemli olan hata yapmamak değil hatada kalmamakdır..herkes hata yapar...

umarım yaptığım eleştirilere kızmamışsınızdır...sadece yapmak istediğim sizlere yardımcı olmak sahne önünden gözükenler bence bunlar...ve bence hepiniz gayet yetenekli elemanlarsınız...

başarılar dilerim...

johnpetruccii çok saol güzel eleştirilerin için, gözlemlerinin yerinde olduğuna inanıyorum, teşekürler

İnanırmısın sesimin nie duyulmadığına dair en küçük bi fikrim yok! :?: Nese tonları baştan gözden geçirip haftaya bakıcaz artık.

bu arada: EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ!!!! 8)

Tesekurler elestirilerin icin.Keske herkes elestiriyi bu sekilde yapabilse, ama bazı arkadaslar sende biliosundur bu forumlarda elestiri yapmakla hakaret etmeyi karıstırıyorlar.İyi niyetli oldugun anlasılıo ztn msginda.Hatalar elbette olucak,bizde bunları düzeltmek icin ugrasıcaz,zaten müzisyenligin güzel tarafı da bu deil mi? 😀 Haftaya cok daha iyi olucaz bundan kimsenin süphesi olmasın.Programa yine beklioruz, gorusmek üzereeeeeeee :elsalla

Yorucu bir gecenin ardından selamlar.... (kulaklarım hala çınlamakta :? ) Yine sonuna kadar kalamadık ama ilk birkaç şarkınızda son enerjimizi orada bırakıp ayrıldıkçok acıkmıştık 8) zaten sizde hep sonlarda geliyorsunuz bize :evil: .... Herneyse.. Evet soundda biraz sorunlar vardı ama çok önemli boyutta değil GİRAY duyulmuyordu doğru bir tespit... Ezgi de biraz gülse keşke 😉 ben gördüm dışarıda gülüyordu 😛 Neyse arkadaşlar tekrardan tebrikler... Haftaya görüşmek üzere kendinize iyi bakın... iyi çalışmalar....

hmm güzel elstri olmus tebrik ediyorum.
biziz hakkında zaten cok sevdigim bi mekan degil ama sagdan soldan ses düzeninde cokca sorun yasanıldıgını duyuyorum yeni ses sıstemı falan mı geldı neden bı anda boyle oldu??bu arada ezgi hep oyle.ama keske baska bi barda daha daha cıksanızda dinlesek sizide!🙂

raistlinmajere demiş ki:
bu arada: EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ!!!! 8)

Büyük Beşiktaş'lı Kardeşim benim 😛 Dün gece cesaret+desteğinden dolayı tebrik ederim... 1 tek sorum şu GT6 nın output değerlerine bir göz at istersen (genel low+hi değerlerine) sesinin NET olmamasıyla alakalı olabilir mi ?? .... zamanında bende çekmiştim GT6 dan bu sebepten dolayı birde eğer kullanmıyorsan bence output selectini LINE/phones yap ve çıkışı PHONES dan al derim benim fikrim bu istersen bir dene memnun kalırsan faydalı olur Malum GT6 bu...

tebrikler arkadaslar canerinde dedigi gibi sonuna kadar kalamadik ama dinleyebildiklerim gayet guzeldi..soundda biraz sorun var ama tabi bu mekandan kaynaklanan bisey ve hepimiz ayni sorunla uurasioruz 🙂
olsun sonucta yinede renginizi belli ediyosunuz teknik imkanlarin kisitli olmasina ragmen.devamini diliyorum ve cumalari bi dolmayami basladi ne? 😆 😆

surgun nightshot elele :metalhead
sevgiler

Çok teşekkürler sevgili Caner, programınızın sonlarına doğru geldiğimiz doğru, ancak geldiğimiz yerlerde eğlence had safhada oluyo, gerçekten dinlediğim en başarılı türkçe cover gruplarındansınız, tebrikler! Ekipmanlarınızıda övmeden geçemicem 🙂

Artık bu hafta içi herşeyi baştan bi gözden geçircem processor + anfi ikilisiyle ilgili, baktım gelecek hafta yine olmuyo, grupta mızıka çalmaya başlicam 😛

raistlinmajere demiş ki:
Artık bu hafta içi herşeyi baştan bi gözden geçircem processor + anfi ikilisiyle ilgili, baktım gelecek hafta yine olmuyo, grupta mızıka çalmaya başlicam 😛

Bende Bir ara SİPSİ çalmayı düşünüyordum koy cebine git mis gibi ne anfi ne processor derdi var 🙂.... ben sonunda doğru yolu çok geç de olsa buldum GİRAY 😉 .. sattım GT8'i dayadım Analog setup'ı 8) herneyse haftaya tekrardan görüşmek üzere.... esenlix...

Ben de piano çalsam bari.. Deli gibi görünüyorum o zaman kimseler bişey demez 🙂 Yani ben mutluyum aslında ne biliim, bir de seyirci faktörünün önemli olduğunu düşünüyorum. Geçen cumanın biraz da bu sebeple performans bakımından iyi geçmediği kanaatindeyim. Yorumları destek olarak görüyoruz, çok yerli yerinde olmuş cidden, teşekkürler 🙂
Bu arada idareten bir klavye bulunmuştur efendm, bilgilerinize. Kapar gelirim belki belli mi olur 😆

Bu arada plug-in baby playlistimizde yok, önden birileri istek plug-iiiin! diye bağırınca ben dayanamadım girdim soloyla, sonra sırayla dayanamamaya başladık hep birlikte giriştik bi güzel komik oldu 😆 Takıldık yahu ayol aa :evil: Eskiden çalardık plug-in i, duramadık. Bana zaten Muse :tap: demeyin 🙂

Maya Kolejinde konser istiyorum ben tekrar!!!
NightShot üyelerine duyurulur!! Müziğe ve ritme en iyi eşlik eden ve en bilinçli ve eğlenmesini bilen kitle olduğunu düşündüğüm kitleye tekrar konser verip çıldırmak, çıldırtmak istiyorum... :zipla
Ezgi 😉 Ne diyorsun?
Sen de istiyorsun...
Sadece müzik dinlemek ve müziğin tadını çikarmak için, çünkü bunu en iyi onlar yapıyor...Selamlar :elsallaa
Plug-in baby :metalhead 😆

eleştiriler için çok teşekkürler johnpetruccii, bunlar ilerlememiz için çok gerekli şeyler.. bi de olumsuzluktan ziyade yorgunluktan olsa gerek kendimi kötü hissediodum sanırım moral bozukluum ondan dı biraz da.. sürgün e de sevgiler :elsalla gerçekten çok iyisiniz sizi dinlemek çok zevkli bu arada seyircinizi de kıskanmadım diil hani 😛 umarım daha uzun süre birlikte oluruz.
ezgiiiii klavye getirseneeee .. bence çok güsel olur walla.
bu arada herkesi cuma 24 30 da bizize beklioruuuuus..

Klavye haftasonu geliyor, ama görünce sasırmayın!!! Sahnelerde gördüklerinize benzemiyor, 4 oktav falan, küçük böle :? Ama eli yüzü oldukça düzgün, benimki gibi fa'ya basınca çalarken sol'ü de alttan kaldırmak zorunda kalmıyorsun 😆 İyi olacağını düşünürsek alırız baba bir klavye, ne olacak 😆
Bu arada yaşasın genclere konser, beni kim zıplarken görmüş söyleyin! Çok eğleniyorum orda cidden, her zaman varım ben, tabi çalışma saatlerime uygun olması olası tek problem.
Hakan, Maya kolejinde bir konser ayarlasana 8O 😀
Bir de bu hafta biraz erken gidip Sürgün'ü izleyelim mi önde :metal tonlarını sevdiklerim. 🙂

Erken gelin tabiki !!!! zıplayalım hoplayalım... Ayrıca Tonlar biraz değişecek sanırım EZGİ.... Setup ımı olduğu gibi değiştirdim bence ÇOK daha iyi olacak... gel dinle de yorum yap 8) Hakan bey Noldu gitar ????... Cuma akşamı bekliyoruz efendim en azından 2. yarının tümünü dinleyin... Yoklama alıcam bu hafta.... Kendinize iyi bakın.... cuma akşamı görüşmek üzere...

:zipla
Zıplayacaz tabi abi! İşten çıktıktan sonra uyuyup arabaya atlayıp direk Sürgün'e sonrada NightShot'a 😛

Ps: Canercim biraz daha var o işe, bekliyecem mecburen...

sürgün&nightshot power diorum baska bisey demiorum :metalhead 😉 ..eyvallah arkadaslar cok eglendim sizi dinlerken (sizde farketmişsinizdir) 😆

tesekkurler ve sevgiler hepinize...

Geri