Anova (Hard/Heavy) - Ankara

Eleştiri?,olumsuz birşeyden bahsetmek istememiştim.Sadece Dost'ta Özcan'la karşılaştık bana dün konser olduğunu hatırlattı ,kaçırdığıma hayıflandım.Sonra nasıl geçtiğini sordum doğal olarak o da atmosferi anlattı. :) O kadar... ;)

gel ben eleştiriyim seni :)
aşmış keyifliydi fakat oturmalı değilde ayakta ve içilebilecek biyerde konser verinde şöyle bi çoşalım,
başarılarınızın devamını dilerim...

Sevgili Anova elemanları. Konserinize gelemedik. Kusura bakmayın. Umarım en yakın zamanda izleriz sizleri. Çok çok başarılar. Görüşmek dileğiyle.

mertrix demiş ki:
aşmış keyifliydi fakat oturmalı değilde ayakta ve içilebilecek biyerde konser verinde şöyle bi çoşalım,

ön platforma gelip coşsaydınız acayip hoş olurdu, içmeli bir yer konusuna bir şey diyemiyeceğim... ;)

ayrıca; hakikaten güzelmiydi yahu, lütfen iyi veya kötü bütün eleştrileri yazınız. tamam iyi eleştiriler bizi gaza getiriyor mutlu ediyor ama hiç kötü eleştiri gelmedi hiç mi hatamız olmadı, hiç eksiğimiz yoktu...

emrevbas demiş ki:
mertrix demiş ki:

ön platforma gelip coşsaydınız acayip hoş olurdu, içmeli bir yer konusuna bir şey diyemiyeceğim... ;)

valla o kafayla o kadarına şükret canım 10 bira üzerine 6 rakı 2 de cin 1 votka önceki aksamdan, kalkıp geldim direkt sen benim halimi düşünsene bi yoksa bende isterdimde olmuyo artık acık hava konserine kısmetse ;)

Bugün Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ndeki konserimizde desteklerini esirgemeyen herkese,özellikle CinSeddi'ne teşekkür ederiz..Ayrıca bugünki mixerin başındaki otistik herifin yüzünden çıkardığımız iğrenç seslerden dolayı ve sesin kötü olmasından dolayı hemen moralimizi bozup (tecrübesiz olmamızdan dolayı) da sergilediğimiz rezalet performans yüzünden dinleyen herkesten ANOVA olarak özür dileriz...

hayır ya hiç de değil,moral bozacak bişey yok,sesçi gerçekten hiç ama hiç ilgilenmedi,arka tarafta lahmacun yiyordu bi de 5 milyar para almış , (basçınız söyledi)i,bunun bi benzeri de Hacettepe'de vardı...Neden gerçek bi sesçi yok ya da bunlar sound-checki ne zannediyor,patates soğan satarken arabasında ayarladığı ses mi?
Bu arada şarkı seçimlerinizi sevdik biz ...Beste bile çaldınız daha ne olsun:)

Sevgili Anova elemanları. Hepinizi kutluyorum. "Sesçiye rağmen" bence olumlu bir performans sergilediniz. Pentagram'dan Lions in the cage'i duymak beni çok şaşırttı ve sevindirdi doğrusu. Önemli bir şarkı ve gayet iyi de çaldınız. Caner sololarda gayet yerinde ve güzeldi doğrusu. Türkiye'de böyle sesçilerin üstesinden gelip deneyim kazanarak gruplar gelişebiliyor :) Üstesinden de geldiniz zaten. Çok daha iyi konserler vereceksiniz bence. Belli oluyor bu. Görüşmek üzere.

CinSeddi,sizin desteğinizi,arkamızda olduğunuzu bilmek bizim için süper ve gurur verici bişey,inşallah daha makul mantıklı (Örn:bizizde bi pazar akşamı) bir konserde size asıl performansımızı gösterme fırsatı elimize geçer de mahçubiyetimizi telafi ederiz..Saolun...

Geri