Sin City

en sonunda emuleye dvd rip olmasada kaliteli bir rip düşmüş kaçırmayın xvid codecli .Filmi izledim gerçekten çok başarılı rodriguez in el mariachi ile birlikte en başarılı filmi bence(imdb de ilk 150 filmin arasına girmiş zaten gerçi ben inanılmaz iyi olsada bu kadar yüksek bir yeri haketmediği inancındayım gerçi listedeki bazı diğer filmleri düşününce belkide hakediyor).

CorvusTheHeretic demiş ki:
en sonunda emuleye dvd rip olmasada kaliteli bir rip düşmüş kaçırmayın xvid codecli .Filmi izledim gerçekten çok başarılı rodriguez in el mariachi ile birlikte en başarılı filmi bence(imdb de ilk 150 filmin arasına girmiş zaten gerçi ben inanılmaz iyi olsada bu kadar yüksek bir yeri haketmediği inancındayım gerçi listedeki bazı diğer filmleri düşününce belkide hakediyor).

abi neden bu kadar kasıyorsun piyasada miss gibi dvd kaydı var biraz soruştur bulursun yani bu kadar kasma be

Saat 05:00 ve DVD im bana filmin bittiğini söylüyor, inanmak istemiyorum! Filmin adı Sin City! Bitmemesini istediğim birşeyin bittiği anlayınca bunun beni ne kadar huzursuz ettiğinin farkına varıyorum! Evet arkadaşlar! Filmimizin adı Sin City yani Günah Şehri! Yine bir Tarantino ve Rodriguez ortaklığından içimde en ufak bir şüphe uyandırmadan keyif alarak,rahatlıkla izlediğim ve bitmesi sonucu gerçekten üzüldüğüm bir filmden bahsediyorum! Kill Bill vol.1 için yorumum ekmek kadayıfı şeklinde olmustu! Kill Bill vol.2 için kaymaklı ekmek kadayıfı deme cüretini göstermiştim! Ama Sin City gerçekten bugüne kadar hiç görmediğim,koklamadığım,tatmadığım ama yemek istediğim ve yemem sonuncunda bayılmama sebep olan birşey oldu benim için! Kesinlikle bir Tarantino ve Rodruguez hayranıysanız tavsiyem Sin City'dir. (Dikkat edin kendinize! Belki içinizdeki katil sizi hiç bilmediginiz bir yere götürebilir)

gollum1234 demiş ki:
CorvusTheHeretic demiş ki:

abi neden bu kadar kasıyorsun piyasada miss gibi dvd kaydı var biraz soruştur bulursun yani bu kadar kasma be

o dvd kayıdını indirdim zaten emuleden

Sin.City.2005.SOASIN.TS.XVID-NIXX.avi var izlemedim ama söyle bir baktim sinema cekim olmasina ragmen guzel kalite. Piyasada daha iyi ses ve guzel göruntu kalitesi olan bir tane cikti mi bilmiyorum tam...

çıkmazmı abi ya dvd'si var be miss gibi görüntü felan

yav bak gene bahsi açıldı benim filmi izleyesim geldi en iyisiben gidip filmi bir daha izleyeyim be hatta iki ,üç hahaha bütün gece izleyecem bilgisayarın başından kalkmayacam heheehe

dvd var ama o dvd orjinal değil sinema çekimini bir şekilde elden geçiriyorlar ve gayet kaliteli dvd ye yakın bir format elde ediyorlar nasıl yaptıkları meçhul neyse 2 cd liği var onun cedrix 2 sinide indirdim 2 cd lik daha iyi gibi(aslında pekde fark yok çok az daha çözünürlüğü yüksek gibi) ama genede gerçek dvd gibi değil

Divx'ini buldum, evde ilk 5 dakikasını izledim ve sonra hemen kapattım. BU filmi evde izlemeye kıyamadım sinemaya gelsin dev ekran izlicem manyak gibi...

Roth-Azad demiş ki:
Divx'ini buldum, evde ilk 5 dakikasını izledim ve sonra hemen kapattım. BU filmi evde izlemeye kıyamadım sinemaya gelsin dev ekran izlicem manyak gibi...

abi ne zaman sinemaya gelceği belli değil yani dayanamaz insan. bende sinemada izlemek isterim ama o fragmandan sonra fazla dayanamadım

şu anda en kaliteli versiyon, Sin.City.2005.TS.XVID-DreamCD versiyonu ama genede güzelim filme yakışmaz bence, dvdrip beklemenizi tavsiye ederim.

ya bir şey sorucam arkadaşlar bilen varsa bu filmde neden kolay cana ölmüyorlar hele o marv denen manyak yani herifi yanlış saymadıysam 6 kere vuruldu 4-5 kere araba çrptı kafaya balyoz yedi elektirkli sandalyeye koydular verdiler voltaşı ne oldu herif ölmedi bir posta daha verdiler anca öldüya

bide herif onca kişi öldürüpte en sonundadoktorların dediği gibi manyak bir katil olucam demiyomu delirdim ya

çizgi roman okumayanlar dışarı çıksın kalabalık yapıyorlar. sinema edebiyatın resimlisidir. yaprakları hızla donen bir ÇİZGİ ROMAN gibi. lutfen kalabalık etmeyın başka ihsan istemez neden 5 6 kere ateş edildikten sonra ölüyomuş :D
wolwerin ve marv kapışmasından haberin yoktur senın simdi. bence marw döver abi. yaşasın bağımsız ruh yaşasın bağımsız sinema ha bir de yaşasın katil hatırlayanlar bilir :D

ne abi şimdi çizgi romanını okumadım diye burada konuşamazmıyım.ben sadece senin gibi çizgi romanını okuyan arkadaşlardan bunun sebebini sormuştum yani senin tebkin biraz fazla ...

ya ama bılmedıgın bır konuyu nasıl anlmaya calışırsın bence yolu ta en basından herseyı sık bır örgu içerisinde öğrenmek. arkadaslar bu film bir çizgi roman uyarlması olup miller amcanın en gotik hikayelerinden biridir. sertliği ve sadizmi yüzünden bir dönem yasaklnma derecesine glen bir serinin tamamı aktarılmıştır perdeye marv hakkında bilmeniz gereken çok şey var aslında diğerleri hakkındada o yüzden bence bir konu ile ilgilenir yada uğrasırken onun hakkında komplike ve tam bilgiye sahip olmalısın

tamam ustam haklısın da yani bende konuyu bilmeye çalışmıyorum sadece marv'ın neden kolay ölmediğini öğrenmek istiyorum burda senin kalkıpta çizgi romanı okumayanlar burada yazı yazmasın demen birazsert bir tepki burda benim beklediğim senin gibi çizgi romanı okuyan kişilerin bana bunu açıklamsıydı tek istediğim bu hala bekliyorum

marv casandra ile bir anlasma yapar ve seytani yetenekler kazanir. hiz kuvvet vs. ama casandra marv e bir seyi solemez çirkinlesecegini belki kendiside bilmemektedir. marv sinirlenirve casandra yi öldürür. tabii bas piskopos düsmani olur. ama marv özünde iyi bir adamdir kendince herkesi öldürür ama ölmeleri gerektigi için sonra bir gün gelir ve malum kizla tanisir devamini zaten biliyoruz. bu arada sehrin tamami seytanla anlasma yapmistir. bazilari iyi bazilai kötü bu yüzden günah sehri.bas piskopos en basta. ya kurgu cok genis aslinda ama marv bu yuzden bole güçlü bi adam. ölme olayina gelince. çizgi romanda öfkesi sayesinde ilk seferinde ölmedigi yaziyordu saniim bu yüzden ikinci kez elektik veriliyor.wolverin ve marv kapismasina gelince ikiside bu özelliklei dileyerek almamislardir bu yüzden biri dierini bir kapismada öldürerek hem kendi sebebini hemde ölenin sebebini anlayabilecektir. ama bildigim kadariyla simdiye kadar kapismadilar . imzaya dikkat :D

goremaster demiş ki:
çizgi roman okumayanlar dışarı çıksın kalabalık yapıyorlar. sinema edebiyatın resimlisidir. yaprakları hızla donen bir ÇİZGİ ROMAN gibi. lutfen kalabalık etmeyın başka ihsan istemez neden 5 6 kere ateş edildikten sonra ölüyomuş :D
wolwerin ve marv kapışmasından haberin yoktur senın simdi. bence marw döver abi. yaşasın bağımsız ruh yaşasın bağımsız sinema ha bir de yaşasın katil hatırlayanlar bilir :D
sen ne terbiyesiz bi adamsın be
bu arada ben sordum bu filmi vcd si varmış almadım divx i çıksın güzel kalite o zaman alırız

laf soledi bal kabagı kaybol çömez ve bu kustahlıgın senı germeyen bır mevzuya karışmak suretiyle sana pek afiyet olmayacak bir yemek olarak geri döndü :D sen git ilk elli öpücüğe forum yaz bu arada kenarda bir parça kalmış silmeyide unutma

Geri