lepistes

tunç geçmiş olsun seni çok ii anlıyorummmm bu arada özgenç abi çom saol istanbulda hayatımızı kurtardın bu iyiliğini unutamam konserleri bekliyoruzzzzzzzzz.......

Olum Tunç ile bir alete binilmez.En son Anıl ile kaykaya binmişlerdi,Anılın ağzı yüzü,kulağı paramparça olmuştu.Bu sefer kendi ayağı gitmiş tuncun ama nasıl oldu anlamadım.Böyle durumlarda Tunç'a birşey olmazdı.Herif koşu bandı son hızdayken ters yöne üstüne atladı havada takla attı kafasını felan çarptı yere, orda bile bi bok olmamıştı Tunç'a,,,Kesin nazar değdi bu herife!!!! :LOL:
Olsun o öylede çalar davulunu siz korkmayın...

Kıbrıs meselesine gelince de.Biz oraya gerçekten okumaya gidiyoruz.Tabi müzik çalışmalarına devam ediceğiz özgenç ile.Ankara'ya geldiğimizde de tunç davul yazıcak .İleriye dönük birşeyler olucak sanıyorum VE BİZİ ŞU ANA KADAR YALNIZ BIRAKMAYAN,DESTEK olan arkadaşlara çok çok Teşekkür ediyoruzzz!!!! Herkes kendine iyi baksın, internet aleminden kopmayacağız,buradan haberleşiriz gene....

lepistes bitti sanmayın sakın onlar 2 yıl sonra bu baslık altında olmuyacak proflarda olucaklar we de onları ewden yada ceptan bulamıcaz arık randewu ıle goruscez cunku tv den tv ye kosuyo olucaklar. unwrste mezunuda olucak kardeslerım ama muzıklerı sonsuz olucak... ozlemle beklıyorum

abi ciddi koptuk ya kamp alanı biletimiz yoktu kombineydi ondan otobanda yattık ulan offspring için hepsi ondan pişman diiliz en azından ben tuncla orkunun ayaklar g.t e gitmeseydi daha ii olurdu tuncun bateri hayatı bitmez kimse korkmasın hayvan o adam :D zaten sabah konustuk ustune basabılıomus bu arada uyur la harbı ıkı elemanın hayatını kurtardık adamlar dısarda yatmıslar donmuslar 10 dakka tokat attık anca geldıler kendılerıne bu arada su mısırcı ayhan abıye bı sarkı yapıcam hayatımda onun gıbı adam gormedım bı cebımıze para koymadıgı kaldı onuda yaptı aslında herneyse sonucta donebıldık sımdı onumuze bakıyoruz kımse korkmasın lepistes bitmedi bitmezde hatta hersey daha ıı olucak bıraz sabır :p

Bütün herkese teker teker burdan teşekkür ederim. Kabul olmazsa karşılaştıkça teşekkür edicem :D Ayağım kırılmamış sadece liflerinden biri kopmuş yani 1 hafta sonra davuluma dönücem..

Köksal'ın da dediği gibi sadece 2 yıllık bi ara vericez. Biz neler atlattık bunun gibi bişeyi atlatamıyalım. Ama döndüğümüzde çok güzel şeyler olucak..

Reşit Abi sende çok saol yapabileceğin bişey olursa yapıcağını biliyorum. Çok saol abi şu anda keyfim yerinde.

Aslında gitmeden bütün grup bi konser verseydik iyi olcaktı ama Rock'n Coke saolsun... :evil

Sevgiyle kalın aman ayağınızı sakatlamayın :D

Arkadaşlar geçmiş olsun davulcunuz için.
Uyur arkadaşla konserimiz olucaktı galiba sizin da davulcunuz calıcaktı.Kusura bakmayın bilmiyorum konu hakkında hiç bir şey.Konser olaylarından zaten tamamen kafam karıştı.bi bileniniz var mı???

tuncun kullanım hakkını aldım :D onlar kıbrısta okurken tuncun etınden sutunden otundan b.kundan kılından yununden tuyunden faydalanıcam...

Yaa heralde 4-5 güne kalmaz geçer ayağım. Şu anda üstüne basabiliyorum biraz.. Sol ayağımı kross ta kullanıcam birisi de eliyle yardım adicek hi-hat ı falan eliyle kapatıp açıcak falan...

Bu arada 5 yıl da boru değil haa...

beyler kıbrıs umarım hayırlı olur sizlere kendinize iyi bakın oralarda kızları fenaymış bu arada bide herşey acaip pahalı kumar falan da var dikkat edin kendinize lepistese başarılar

Sağol cancım,size de başarılar aynı zamanda :LOL:

Bugün özgenç ile gidiyoruz.Harbi ben biraz değişik oldum.İlk defa Ankara'dan bu kadar çok uzaklaşıcağım.Bizim tayfa ,yaptığımız şeyler dün hep onlar geldi aklıma biraz kötü oldum ya wallaha(gözlerim sulandı)(pijama partisini bile düşündüm ha)Şaka maka derken gidiyoruz vallaha.Ama özgenç ile aynı üniversitede olmamız da büyük şans oldu.Sevindirici etken giderken o var. Sadece şu an için.Ama ilerde ne olur bilinmez:LOL: ,,,
Lepistes'i seven sevmeyen herkeze bize destek gösteren herkeze çoooooooooooookkkkkk Teşekkur ediyoruz gerçekten.Sakın yalnış anlamayın ki lepistes bitmedi!!!(bitemez zaten bitmesi için o üç lepistes balığının ölmesi lazım)İnternet aleminden iletişimi koparmıyazağız,Ne zaman bir araya gelsek(özgenç ile beraberiz zaten beste çalışmalarına dewam edicez orda)(ha bu arada yeni bestemizi daha nete koyamadım oraya gidince koyacağım) çalışmalar dewam ediceğiz.Tunç zaten 2 sn de davul yazar.(adamım benim) Tunçcum biz sık sık gelmeye çalışacağız.Zaten yalnız değilsin kaç kişi var burda okey,,Sakın biz gidiyoruz diye moralini felan bozma(Afrika'ya gitmiyoruz yani ). gerçekten kötü oldum ya şimdi yazarken ,,Oraya gidince moralim düzelir biraz inşallah(ben biraz duygusalım da her an ağlıyabilirim).Neyse diyeceklerim bu gitmeden önce.Uçak düşmez ise bugün 15,00'de orda olucağız. Gerçekten herkez kendine çookk iyi baksın!!!!!! Arkadaşlığınızın kıymetini bilin.Gerçekten ama çok önemli bir şey bu.Birbirinizin kıymetini bilin. Öpüyorum Ankarayı(görende bi daha gelmeyek zanneder :LOL:
Şubat gibi 10 günlüğüne geliceğiz.
Görüşmek üzere
Lepistes_köksal
Lepistes_bascısı
Kıvırcık Abi:)lol: oğuzun lafı)
Esmeray:)lol: taa lise-2 deyken ebru diye bir kız diyodu bana,,)
Şaban(Kemal sunalı çok sevdiğim için)
Deli(apta aptal komedi kayıtları yaptığım için(web sitesi açıp onları da sizle baylaşıcağım.O zaman bu kesin kafayı sıyırmış diyeceksiniz)

Her zaman olaN olaylar

kÖKSAL----) özgenç sen vıdıl kıfıl yaptın mı?
Özgenç-----) Ne?
Köksal-----) bana ne dinleseydin söyle
Özgenç-----) duymadımlan bi daha söyle
Köksal-----)bana ne ya cevap versene :LOL:
Özgenç-----) yaa oğuz ya bişey de şuna
Oğuz----) yapma lan döverim ikinizi de şimdi
Köksal---) özgenç sana bir fıkra anlatıyım mı?
Özgenç--)anlat
Köksal---)Anlat demek ile olmaz.Özgenç sana bir fıkra anlatıyım mı?
Özgenç----)ya Köksal .iktir git!!!
Köksal----)ya Köksal .iktir git demekle olmaz.sana bir fıkra anlatıyım mı?
Özgenç---) ya oğuz,tunç bişey deyin şuna ya???
Tunç---)yapma lan köksal
Köksal ---)yapma lan köskal demk ile olmaz.Tunç sana bir fıkra anlatıyım mı?
Tunç----)ufff git yaaa
Özgenç---) heueee :LOL:
Oğuz---) Köksal şişe geliyo kafana
Köksal---) Köksal şişe geliyo kafana demkle olmaz.Oğuz sana bir fıkra anlatıyım mı?
Oğuz---)pat küt ,path
Köksal---) aaahh ,Özgenççç yardım ettt..

:LOL: :LOL: :lo: :LOL: :LOL:

Babay!!!!!! :LOL:

Geri