lepistes

özgenç senin en kıral şarkıyı bulacagına eminim bizim için de bi şarkı yazarmısın he :LOL: :LOL:

lepistes birtanedir lepistes tektir lepistes ilk tir :twisted: :twisted:

lepistes siz bizim herşeyimizsiniz :D :D :D

cok saolunda ultimayla ilgili şarkı olurmu olm benim bildiğim bi tek blaind gardion var o da punk diil metal yapıo :p kısacası olmaz zate ilham gelirmi ki bize combo taktiği ile ilgili bi söz koyabiliriz ama şarkının bi yerine o da uyarsa neyse saolun destekleriniz için

lepistes_ozmo demiş ki:
cok saolunda ultimayla ilgili şarkı olurmu olm benim bildiğim bi tek blaind gardion var o da punk diil metal yapıo :p kısacası olmaz zate ilham gelirmi ki bize combo taktiği ile ilgili bi söz koyabiliriz ama şarkının bi yerine o da uyarsa neyse saolun destekleriniz için
sadece metal türünde ultima şarkısı yok arkadaşım www.nebula.gen.tr ye bakarsan dosyalar bölümünde bir şarkı var ama biraz hip-hop türü olmuş istersen bak biraz ilham gelir... :LOL:

silent_guitar demiş ki:
arkadaşlar bir zamanlar saklıkent'te bir organizasyon konusu geçmişti.ne oldu o iş?bir daha ses,soluk çıkmadı kimseden. :)
sevgiler...
Onurcum o iş olmadı.Hacettepe Hu-rocktan 3 kişi bizi dinlemişlerdi.Sonra Saklıkentte 3 günlük organizasyon olucak dediler.Mor ve ötesi,Duman felan onların alt grubu çıkacak amatör gurup arıyoruz çıkarmısınız dediler.Okey dedik .Hatta bir-iki gurup daha lazım dediler.İşte sizi de soylemiştik.Sonra okul para vermemiş felan iptal oldu organizasyon....

Türkiye için Çok büyük bir sanatcıyı kaybettik.Kanseri yenemedi kendisi,, herkezin başı sağolsun!!!
NOT:Kazım Koyuncu yarın (26.06.2005 Pazar günü) Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda saat 11:00'da düzenlenecek törende sevenleriyle son kez buluşacak!..

Uyurcum unutulsun ne olucak ki?2 sene sonra tv'de felan görülürüz gene,, biz bu işi barda çalmak için yapmıyoruz ki,,öyle birşey için olsaydı kasardık piyasa rock parçalara özgenç'in sesi de çok iyi istediğimiz barda sahne alırdık.Birde uyur biziz de çıkmak istemiyoruz.Orası çok saçma bir yer hemen nedenini açıklayayım
Amatör guruplar orada çıkmak için götünü yırtıyor,Gitarlarını getiriyorlar,anfilerini getiriyorlar veya kiralıyorlar,zil kiralıyorlar yani o kadar para harcıyorlar.Üstüne bide çalışmak için sütüdyo yapıyorlar.Karşılığında ufacık bardak da bira veriyorlar.Girişe 5 ytl veriyorsun 100 kişi girse 500 ytl o paradan guruplara para verebilirler o kadar emek veriyor insanlar.Onlarda gurupları bir bira ile kandırıp onlar üstünden çok iyi para kazanıyorlar.OnuDA bırak içerisi 18 yaşının altı.13-14 yaşındakilerin elinde bira-sigara(bildiğim kadarıyla alkollü ortama 18 yaşının altı girmek yasak olması lazım.Hadi 17 yaşında ol bir şekilde gir de 13-14 yaş çok saçma arkadaşlar ya
Yani uyur söylemek istediğim biz bu işi barda çıkmak için yapmıyoruz.Tamamen ileriye dönük düşünüyoruz.Özgençin kuzeni Beyazıt abimiz(Beyazıt Gürses)İstanbul'da beyaz müziğin sahibi.Bu yaz gidebilirsek deneme 2-3 beste kaydediceğiz orada.İşte söylemek istediklerim bunlar......

lepistes demiş ki:
Uyurcum unutulsun ne olucak ki?2 sene sonra tv'de felan görülürüz gene,, biz bu işi barda çalmak için yapmıyoruz ki,,öyle birşey için olsaydı kasardık piyasa rock parçalara özgenç'in sesi de çok iyi istediğimiz barda sahne alırdık.Birde uyur biziz de çıkmak istemiyoruz.Orası çok saçma bir yer hemen nedenini açıklayayım
Amatör guruplar orada çıkmak için götünü yırtıyor,Gitarlarını getiriyorlar,anfilerini getiriyorlar veya kiralıyorlar,zil kiralıyorlar yani o kadar para harcıyorlar.Üstüne bide çalışmak için sütüdyo yapıyorlar.Karşılığında ufacık bardak da bira veriyorlar.Girişe 5 ytl veriyorsun 100 kişi girse 500 ytl o paradan guruplara para verebilirler o kadar emek veriyor insanlar.Onlarda gurupları bir bira ile kandırıp onlar üstünden çok iyi para kazanıyorlar.OnuDA bırak içerisi 18 yaşının altı.13-14 yaşındakilerin elinde bira-sigara(bildiğim kadarıyla alkollü ortama 18 yaşının altı girmek yasak olması lazım.Hadi 17 yaşında ol bir şekilde gir de 13-14 yaş çok saçma arkadaşlar ya
Yani uyur söylemek istediğim biz bu işi barda çıkmak için yapmıyoruz.Tamamen ileriye dönük düşünüyoruz.Özgençin kuzeni Beyazıt abimiz(Beyazıt Gürses)İstanbul'da beyaz müziğin sahibi.Bu yaz gidebilirsek deneme 2-3 beste kaydediceğiz orada.İşte söylemek istediklerim bunlar......
koksal a aynen katılıyorum bizide çıkmak ne bize ne başka bi gruba hiç bir şey getirmez isim de yapmaz bu şekilde bir yere varılmadığını orda çıkan gruplarda bizde gördük

evet abi çok haklısınız ama başka türlü şu an için kitle yaratma olmaz oraya çıkıp düzgün çaldıktan sonra iyi kötü bir kitlen oluyor aslında bu en iyi garageda olabilir ama şu an bazı mekanlar daha cazip geliyor en iyisi para kazanmak düşüncesi içindeyseniz dem'in yaptığı gibi yapın beste grubu bar grubu iç içe ve adamlar bu işi iyi de yapıyor...

bizim de düşüncemiz dileklerimiz daha iyi yerlerde çıkmak ve şu an düşüncem ilerde seyduna beste grubu olarak barda program almasıdır ne diyelim herşey istediğimiz gibi olsun....

umarim koksal sizi oralarda görsem ankarada benim g.tüm kalkar walla.. a bunlar ben1m kardesler die.. e tabi o zaman siz yeni hat alir bizim nolari silersiniz aramazsiniz bi konserinizde kulise alir slm weriri sonra winnnn dimi.. neyse görüsücez umar1m orda olursunuz we ben sizi kalabal1kla izlerim

Olmaz öyle birşey...(tanımıyormusun bizi)

Biz bu akşam özgenç,oğuz,ceren,ben olymposa gidiyoruz forum 1 hafta sana emanet uyurcum.Orada girebilirsem gene yazarım ben hadi öptüm herkezi....

köksalcığım hade her şey için kolay gelsin tatilinizi yapın...böle gaz bu modda gelin canım...şimdiden iyi yolculuklar diliyorum size görüşemezsek ;)
başarılar....

Ankaradayız sabah geldik.Bu Pazar günü Replik Rock Barda çıkıyoruz bir aksilik çıkmaz ise.Rock'n Coke olayına gelince yok öyle birşey.Benim ark. alternatif sahneyi ayarlıyormuş Rock'n Coke da.Amatör gurup çıkarıcağIZ dediler.Sonra haber çıkmadı bi daha.Yani yok öyle birşey.....

Uzun zaman sonra tekrar döndüm forumlara ama baktım muhabbet almış başını gidiyor.....

Arkadaşlar Biziz konusunda Köksal'ın yaptığı açıkloamanın yanında eklemek istediğim bişley daha var. Daha doğrusu birisi. İsim yazmıcam çünkü çoğu amatör grup un bildiği bir isim. Kendini DJ zanneden ve sahnedeki grubun seslerini berbat eden bir adam. Çıkmama nedemiz sadece budur.

Pazar günü vokalistimiz ve elektrocumuz olan Özgenç'in doğum günü var ve Replik Rock Bar'da sahne alacağız. Herkesi bekliyoruz....

Saygılar...

bu gun lepistese yapilan saygisizligi kiniyorum ve tum amator arkadaslar1 REPLiK bari kinamasini istiyorum... nedeni belirsiz bi sekilde lepistes saatlerce bekletilip 4 sarki söylettirilip kestirilip baska bi grupla dewam ettirildi program... üstelik cikmak icin istekte bar sahibinden geldi...

Geri