lepistes

Köksal konuyu dağıtma lütfen söylediğin şey ne anlama geliyor anlamadım...

Neyse evet uyurcum ne diyodun? T-shirt mü? Aldım abi aldım ehm.. :D Heheheheh öhüm..
Ehm neyse bu konuyu boşver..

EEEEEEEEHHHHHHHHH üstüme gelmeyin lan benim... Alıcam daha var almama olmaz<sa kapıdan alırız allahım yaa.... Öhm..

Off arkadaşlar beni hatırlayan ve neredeyse hergün beni yalnız bırakmayan 2 kişiye teşekkürler... Biri zaten kendini biliyo ona anlatıyorum.. Beni s.klemeyenler burdan belli oldu abi. Çok değişik kararlar almayı düşünüyorum.. Grup için hayırlı olur inşallah..

Hade ayvallah...

tunçcuğum böyle yapma cnm...herkes arayıp soruyor seni...ayrıca grup için hayırlı olur da ne demek grup bi yana siz hepiniz kardessiniz...bende kardes parçası :) neyse hersey düzelir sen dön bir ankaraya tatilini yap güzel güzel dinlen gel...
bu arada lebistes eylül bası gibi okul durumları belli olsun konserlere tekrar basyacaktır...basarılar...

ya bu grubun biraz dinlenmeye ihtiyacı var bence...tunç,köksal,özgenç hepsi ayrı ayrı gerçekten burda saçma sapan seyler yazıyorsunuz ... sinirleniyorum...bu da anlaya tunçcuğum ... su an grup elemanları tatilde ve okul isleriyle ilgilenmekte hala en yakın sürede toparlanması dileğiyle...basarılar..

siz epey kopmaya basladiniz su okul islerinizi adam gibi bi yolunna koyun we müziginize ve sabatiniza dewam ediniz... isterseniz bi ara toplanin tunc un zorunlu tatili bitsin de toplanip konusun. bestemi olur artik cowermi olur bilmem ama sizin yaptiginiz müzik kaliteli. ve sacma seyler yüzünden ayrilmayin. bunca yildir emek weriyorsunuz birden kesip atilcak seyler deyil biraz kasin kendinizi

kimse korkmasın bizde farkındayız harcadığımız emeklerin onemini zaten emek harcamasakta ruhumuzda var muzik işte bi bomba lepistes bu cumartesi kanal kayıt a giriyo işte ikinci bomba lepistes kayıtta ilk defa kendi şarkılarını yapıcak üçüncü bomba şarkılarda piyano pat kullanılıcak tunc ankarada olmadıgı için şimdilik bateriyi progamla yazıcaz fakat tunç gelince sanırım detay muzıkte kayıdın üstüne çalıcak inşallah demeye gerek yok eminim çok iyi olucak net e de koyarız kaydı sevgiler herkese (sevgi pıtırcığı özgenç)

2 şarkı kaydettik.Bir tanesini intro olarak kullandık daha söz yazmadığımız için,Diğerinin de vokalleri felan her şeyini hazırladık.Noterlettirdikden sonra koyucağım buraya.Yalnız ev kayıdı olduğundan gitar tonu biraz kulak tırmalıyor. Ama daha sonra düzgün bir kayıda gireceğiz. :D

Geri