lepistes

Yani kesin geliyosunuz? Çok iyi abi biraz çabuk olun bari. Millet demo falan bekliyo. Yapıcağımız demodan Andaç'a falan yollicaz çünkü.

özgenc bak sonra modlar uyarıyuor canım ben de uyarıyım öm atın gelıp gıtme ıslerını.. vallah bu seferde baslıgınız sılınırse benım ıcıme oturur... hem ben sızın fanclup sahıbı deyılmıyım soz dınleyın bak sılınmesın pls :(

mrb koksal ve özgenc abı burda manyak hayranlarınız var bence daha çok bekletmeyın bende özledım lan. sız şimdı tanımazsınız benı abı ben yunus sıncan studyo falan hatırladınız umarım. neyse abı kesın gelın ya bu sefer bende dınleyecem. hergun tunclayım beraberız oda özledı abı :cry: kendınıze dıkkat edın ...

ben ne yapıyım ozgencın kokusu olmadan uyuyamıyorum... ya saka fılanda ozgenc koksal fecı ıcıme oturdu ya sız olmayınca... tuncla masum masum bakısıp duruyoruz.. özledim sizi

Son Haberler
Özgenç 28 Ekim saat 12:00'de biniyo uçağa
Bende 30 Ekim saat:01:30'de uçağa biniyorum.Gelince kaynatırız.İçkide getireceğim size sigarada.Görüşmek üzere...

ewt geliyoruz bu arada son bi cover albumu yapalım dedık green day e yapıcaz ınsallah guzel olur cunkı bu yapıcagımız son cover album olucak bunu yapmayıda bazı şeylere borç bılırız ve gercekten istiyoruz 28ınde ordayız eywallh...

Ollleey!!!!!!!
Çocuğum olmuş gibi sevindim vallaha..
Neyse dört gözle bekliyorum vallaha...
Stüdyoyuda aldım.
Gelince hallolcak herşey..

Geri