lepistes

asilikasalettir demiş ki:
"Lepistes" adı nereden geliyor sorması ayıp? Var mı akvaryumlarla ilgi?
lepistes adı en ucuz ve en aptal balık olmasından dolayı geliyo kendi yavrusunu bile yer kendimize bu balığı layik görmüştük herneyse...
slm millet cumartesi iki konserle karşınızdayız uzuuun bi aradan sonra garaj ve if de çıkıcaz sanırım garajda 2. grup çıktığımız için 2-3 arası çalarız if de ise 6:30-7:30 arası olucak gibi gozukuo herkesi bekliyoruz forumdan takip edenler, sevenler, LSD (lepistes derneği) ve fun :D şimdiden destekleriniz köstekleriniz için teşekkürler...
ayrıca bu iki konser 2 saatlik çalışmanın sonunda olucak allah bize kolaylık versin ama biz iyi olucağına eminiz çunki herkes kimin nerde ne yapıcağını bilio neyse saygılar...

O zaman benim geçen yıl beslediğim lepisteslerde bir anormallik vardı. Yavrularını yemiyorlardı. Gerçi eşşek kadar akvaryumda o kadar çok bitki vardı ki balıkları birbirleriyle haftada bir anca karşılaşıyorlardı. (Fazla abrattım sanırım:))

hepiniz ankaradamısınız.tam takım cıkıyorsunuz degilmi.
1-konserde öndeki sütünün dibinde benim yerimi ayarlamazsanız.(bu iş onursal senin)
2-konserde eger sıcarsanız.
3-amfiden penaya kadar ihtiyacınız olurda söylemezseniz.
4-koksal-özgenc eger karnelerinizde zayıf varsa
ne yapacagımı biliyorsunuz....
hepinizi cok özledim ..iyi olacagınıza inanıyorum.
BAŞARILAR

reşit abicim bekliyoruz.Hata yaparsak kızmayın 5 aydır ilk defa bugün yaptık sütüdyo. Bu arada Reşit abi Üniversitede karne vermiyorlar:).Finaller 3 hafta sonra inşallah iyi geçicek.Herkezi Bekliyoruz konsere,,,,

barker demiş ki:
afi2xb.jpg

uzun bi ara sonra LEPISTES yine sahnede herkes davetlidir...
Bekliyoruz... Arkadaşlar gelecekler için söyleyeyim.Hem garaja ,hemde if'e gelmeyin bence bir tanesine gelin.Aynı şarkıları çalıcağız sonuçta.Boşu boşuna da para vermemiş olursunuz.
Teşekkurler...

Gelen gelmeyen, dinleyen dinlemeyen, beğenen beğenmeyen ve yanımızda olan olmayan herkese çok teşekkürler..

(Yanımızda olmayanları kesinlikle ayırıcam haberleri olsun)

Beğendinizmi len?

valla olum ben çok beğendim coverlar çok güzeldi 1 aksilik oldu ama o da çok önemli değil canlarım garage da çok iyidiniz if de nasıldınız bilmiyorum...

Geri