lepistes

Arkadaşlar daha yeni forum silindi yav bizde sizin foruma yapalım isterseniz :LOL:

Neyse ZIWANA ve Canada'dan Ayşe'ye ayrıca Seyduna'dan Can'a (yirim la seni) çok teşekkürler. Lan siz olmasanız foruma yazan yok olm... :LOL:

Haa inşallah yolcu olurda kendime gelirim lan bi :LOL:

Yolcu bize metal kaçmasın abi.Neyse Hacettepe Üniversitesi Bahar Şenliklerine herkezi bekliyoruz.17-19 Mayıs arasıymış herhalde şenlik günleri.Hangi gün çıkacağımız belli değil yalnız.Geçen seneki gibi sabah 11'e koymazlar inşallah!!!!

yolcu bize metal kaçar ama kolay diil lepistes fun var hayranlarımız var kurbanın yeni albumu var (super olmus) bişey olmaz yani bu arada koksal cuma ya kadar studyo almalıyız bahadır ın bizi dinlemesi gerek byee

canacanka-t demiş ki:
siz boşverin sabahı akşamı çalın gösterin kendinizi...

Vay sabahın köründe kime göstercez kendimizi? Mesela Sokak Köpekleri geçen sene sabaha koyuldukları için çıkmamışlar.. Ama biz çalarız yaa no problemo yani..

Bu arada Özgenç'in dediği gibi yeni Kurba albümü süpersonik olmuş. Herkese tavsiye edenzi... (Orjinal alın lan!!!!!)

lesclaypool demiş ki:
Selam gençler :)
Duydum ki aranızda korsan cdler alanlar var??
Hiç yakıştıramadım!!
Emeğe saygı lütfen :)

sevgiler
Hep özgenç!!!
Cenkcim şimdiye kadar hiçbir türk gurubun korsan cd'sini almadım almamda.Bunu kurbanın forumunda da belirttim.(turk rock kurban forum)Neyse akşam garajda görüşürüz.Şimdiden başarılar...

11 Mayıs Çarşamba
saat:21:00
Deja-vu
Seks and dört (84)

Yer:Garaj, Karanfil-2
Giriş:5ytl+ilk içki

özgençe bir konuda katılıyorum sadece oda kendi kafasına göre hareket etmesi diğer konuda katılmıyorum oda kurbanın albümünü korsan alması :evil: aldığım tek orjinal albüm kurbanın albümleridir nede olsa idoller benim için özgenç kınadım hemde takdir ettim ikisi nasıl oluyorsa...

Belli Olan son konserler

-18 Mayıs Çarşamba Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bahar şenlikleri KURBAN'ın alt gurubu olarak

-Hacettepe Üniversitesi Bahar Şenlikleri 17 yada 19 Mayıs( Gün ve saat'i bugün belli olucak)

-Haziranın ilk haftası Yolcu Rock Bar(Sanırım 5 Haziran)

HERKEZİ BEKLİYORUZ.Özellikle Boluya gelmek isteyenler günü birlik gidip döneceğiz zaten!!!

bolu olayı çohk güzel olmuş...hadi hayırlısı bakalım :) size başarılar....bu arada özgenç sana katılıyorum canım(quhahaaa) :) hadi hadi çalışın gezmeyin fazla özellikle köksal sen (bide millete bakıq arıza çıkarma leam konser öncesi).......

begumcum cok saol yani bi tek sen çıktın adam gibi adam bi de sen veya tanıdığım bir adam söyliyebilir ama cenk kim ya!! kendini ne sanıo nası benden böyle yüz buluyo anlamdım gercekten neyse ya bosverın bu ınsanları da kurbanın alt grubu cıkıyoruz hakkatten bolu izzet baysal üniversitesinde herkesi bekliyoruz güzel olucak :p

Geri