Kaç Numara Ve Hangi Marka Tel ?

Merhaba Arkadaşlar Uzun Ömürlü stabil ve beğeneceğiniz bir ses istiyorsanız Dean Markley Bluesteel 09-42 tercih edebilirsiniz ben gayet memnunum. Yok eğer parmaklarım acımasın diyorsanız ernie ball süper slinky (pembe ambalaj) 09-42 tercih edin. en azından yeni başlayanlar bence bu telle başlamalı gerçekten çok güzel yumuşacık ama kısa ömürlü kalın tellerden kaçının inanın beğeneceğiniz tonlar çıkmayacaktır.. Eğer caz seviyorsanız başka ama rock grunge seviyorsanız 09-42 ideal. Saygılar Sunarım.

Merhaba Arkadaşlar Uzun Ömürlü stabil ve beğeneceğiniz bir ses istiyorsanız Dean Markley Bluesteel 09-42 tercih edebilirsiniz ben gayet memnunum. Yok eğer parmaklarım acımasın diyorsanız ernie ball süper slinky (pembe ambalaj) 09-42 tercih edin. en azından yeni başlayanlar bence bu telle başlamalı gerçekten çok güzel yumuşacık ama kısa ömürlü kalın tellerden kaçının inanın beğeneceğiniz tonlar çıkmayacaktır.. Eğer caz seviyorsanız başka ama rock grunge seviyorsanız 09-42 ideal. Saygılar Sunarım.
Dean Markley Blue Steel teller bende 1 haftada pas içinde kalıyor. Eğer bu tel sizde uzun süre dayanıyorsa elixir kullanırsanız nolur bilemem. :)

Bu arada daddario xt serisini 3 hafta önce elektro gitarıma taktım. Sonuç normal daddario'ya göre uzun ömürlü evet :) Ama elixir'e falan rakip olamaz, abartı paslanma yok şu an ama kararmalar oldu ve en nefret ettiğim şey tellerin o kayganlığı gitti. Max 1 hafta sürüyor bu kayganlık. Elixir'e alışmış biri olarak slide yapmak işkence haline dönüştü.

Geri