Endorphine

4 saat stüdyodan sonra gece 2 buçukta eve dönmenin ne demek olduğunu da öğrenmiş oldum. İnşallah bir aksilik olmaz da bunca emek boşa gitmez. Stüdyodaki performansı sahneye de yansıtabilirsek bu iş oldu demektir. 16 Nisan'da Gölge Pub'da Endorphine dinleyicilerin kulaklarının pasını silecek sadece bir bilet parasına hem de :LOL: İlk grubu dinlemesek de olur demeyin ;) konsere erkenden gelin :twisted: mikrofonda kimin olacağını söylememe gereNk yok sanırım :roll: imzamda yazıyo :D görüşmek üzere...

ewet can ya....
walla tüm duygularımı dile getirmişsin... aylaaaaarrr sonra bi endorphine konserine çıkıyor olma fikri zaten yeterince heyecanlandırıyor beni... bi de seninle olması daha güzel... :D

en başından beri söylüyorum bu grup iş yapar die... bana inanmayanlar da vardı... şimdi görün bakalım... :D

Ben bu gruba şavaş açıyorum arkadaş. Olmaz öyle iş. Sen git başka grupların vokalistini çal. sonra da konser monser. Geçeceksin bunları. :D

fonurb demiş ki:
Ben bu gruba şavaş açıyorum arkadaş. Olmaz öyle iş. Sen git başka grupların vokalistini çal. sonra da konser monser. Geçeceksin bunları. :D

Terbiyesiz biz :LOL:

Konsere herkesi bekliyoruz çok uzun bi aradan sonra bizim için resmen bir geri dönüş konseri :metalhead

16 Nisan Pazar Saat 18:00'de Endorphine olarak sahnedeyiz arkadaşlar

merhaba arkadaşlar...
gruptan furkanla olan msn samimiyeti ve repertuarlarına olan hayranlığımdan dolayı diyebilirim ki;
pazar günkü programı kaçırmayın!!!
şu işletmeler aynı saate denk getirmek zorunda mı programları :(

fonurb demiş ki:

dimi abi ya :D

can abim bu arada tekrar bi de buradan hayırlayam seni :D açıklamayaydınız konsere kadar yahu nolcaktıkine?

gene gelemedim ya:(

my__kantale demiş ki:
fonurb demiş ki:

can abim bu arada tekrar bi de buradan hayırlayam seni :D açıklamayaydınız konsere kadar yahu nolcaktıkine? (
evet arkadaşlar vokalistiniz elimizde hehehe :D
Ahanda belgeliyorum :twisted:

Yarın herkesi 18.00'de Gölge Pub'a bekleriz ;)

ozzilknur demiş ki:
merhaba arkadaşlar...
gruptan furkanla olan msn samimiyeti ve repertuarlarına olan hayranlığımdan dolayı diyebilirim ki;
pazar günkü programı kaçırmayın!!!
şu işletmeler aynı saate denk getirmek zorunda mı programları :(
Evet arkadaşlar msn'de süper samimiyet kurarım ve repertuarımıza hayran bırakırım :LOL:
Beni hem msn'inize ekleyin hem de yarın repertuarımıza hayran kalın :p
Şaka bi yana Yara Bandı'na da yarın başarılar dilerim.Senkronlarımızın çakışmadığı bi zaman birbirimizi dinleyebilmek dileğiyle :)

Evet iyi bi konserdi,tebrik ederim...Bu kadroyla bence eskisine göre çok dahah iyi işler yapacaksınız...Bunu zaten bugün de gördük...Artık umarım sık sık sahnelerde görürüz sizi...

Ne yazıkki işlerim münasebetiyle 6-7 parça dinleyebildim ama şöle düşünüyorum :taptim ya bu nası bi dönüş arkadaşlar yaktınız yıktınız ortalığı bilemiyorum bir grup için daha ii bi dönüş olabilirmi?Bunun devamını dilerken tüm grup elamanlarını tek tek kutluyorum başarılar arkadaşlar.
Saygılar...........

Geri