Endorphine

arkadaşlar konser tarihlerimiz yaklaştığından bir kez daha hatırlatalım

12 MAYIS GÜMMF SAAT 16.00
14 MAYIS IF SAAT 13.30 (kapı açılış)

herkesi bekliyoruz bekliyoruz efenim...!

Hemen hatırlatalım.

afis8xd.jpg

Şafak 14 !

Furkany demiş ki:
mithra demiş ki:
endorphine valla ankaranın sayılı köklü ve iyi gruplarından..elemanları şahsen tanımasam bunu gene söylerdim allah belamı versin!!şimdiii:
1-repertuarları olağanüstü,konserine giderseniz mutlaka eğlenirsiniz!
2-elemanlar ayrı ayrı çok iyi çalıolar..
3-hepsi ayrı ayrı süper kafa insanlar
4-ha bi de ilerde ünlü olunca çok para vermeniz gerekicek o yüzden şimdi dinlerseniz yanınıza kar,cebinizde para kalır!!
yaa kısacası endorphine süper bir grup,14 mayıs gelse de dinlesek...
1-Niye gelmedin len o zaman gölgeye
2-Ne yani biraraya gelince çok mu kötü çalıyoruz
3-E peki msn'de niye blockladın len beni
4-Bende para gani,ben sizi dinlemek için ünlü olmanızı bekliyorum mu diyosun yani

hehehe şaka bi yana saol rahmecim,bekleriz önümüzdeki konserlere :D

:LOL: :LOL: :LOL:
geberdim gene bilgisayarın önünde senin yüzünden :LOL:
şimdi efendim kimse yanlış anlamasın diye belirtiyorum,bunlar biraraya gelince de çok güzel oluyo, yoksa gerisi tamamen benim eşşekliğim..(iki 'ş' ile yazdım soyhan oldu mu?)
ha sana niye inanalım belki kötüdür derseniz gidin 12 Mayıs'ta Gazi Mimarlık'ta kendi gözlerinizle görün :twisted:
(güzel reklam di mi furkan?)(yani öyle bişey dedim ki inanan da inanmayan da gelmek zorunda kalıcak) :LOL: :LOL:

Gruplar çok sağlam ve kalabalık ama Blind Guardian konseriyle çakışması çok kötü olmuş.Ama amaçlardan biri de bu sanırım;konsere alternatif yaratmak....

Neyse,tekrar başarılar endorphine'e,sırıtarak çıkarsınız artık sahneye :LOL: :LOL:(anlamayan kalınlara dipnot:endorphine doğa da bulunan mutluluk verici maddelerdir(sanırım böyle bişiydi :D ))

DaRkShInE demiş ki:
Neyse,tekrar başarılar endorphine'e,sırıtarak çıkarsınız artık sahneye :LOL: :LOL:(anlamayan kalınlara dipnot:endorphine doğa da bulunan mutluluk verici maddelerdir(sanırım böyle bişiydi :D ))
sanarak anlamayan kalınlara dipnot düşmek kalınlık diilmi peki

Furkany demiş ki:
DaRkShInE demiş ki:
endorphine doğa da bulunan mutluluk verici maddelerdir
Hayır o marijuana :!:

:D :D :D

görelim bakalım giray efendi yeni aletleri, bırakta güzel mi deilmi dinleyenler karar versin :p şaka bi yana hayırlı olsun soyhanıma ve sana, yakında bende bombaları patlatıcam ona göre..

sağlıcakla kalın, bisikletten düşmeyin (hatta binmeyin)..

sevgi,saygı ve güzel şeyler...

Şaka bi yana gitaristlerimi yeni ekipmanlarıyla izlemeyi iple çekiyorum,ama bi el atarsınız benim eşyalara da be :LOL:
EmilioDeCarro sağolasın,bizce de süper eğlenceli bir konser olacak :metalhead
Emre canımsın sağol :LOL: şafak 6 :twisted:

teşekkürler süheyla, biz de sizleri izleyebilmeyi istiyoruz, haber verin...

bu arada benim şimdi dikkatimi çekti ya
niye endorphine için ENDORPINE, gryllus için ise GYRLLUS yazmışlar??
çok komik ya... :D

Geri